ARTYKUŁY

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
SHOP LOCAL! 14-15.03 Kraków
SHOP LOCAL! 14-15.03 Kraków

Kolejna edycja targów Polskich Projektantów SHOP LOCAL! zagości w BONARKA City Center. Wydarzenie odbywa się pod patronatem MaxModels.pl - gorąco zachęcamy do udziału!

Dodano: 10 marca 2015
Fashion Meeting POP UP STORE
Fashion Meeting POP UP STORE

Wrocław przywita wiosnę stylowym wydarzeniem Fashion Meeting POP UP STORE, któremu MaxModels ma okazję patronować. Wszystkich zapraszamy w dniach 11 i 12 kwietnia do loftowych wnętrz Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44-48.

Dodano: 25 lutego 2015
Relacja z Dni Otwartych Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa
Relacja z Dni Otwartych Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa

Ostatnie dni udowodniły, że Kraków jest miastem artystycznym. Dziesiątki młodych, zdolnych osób interesujących się modą i stylizacją, miały szansę wziąć udział w wydarzeniu organizowanym specjalnie dla nich. Zobaczcie fotorelację z Dni Otwartych, którym mieliśmy okazję patronować.

Dodano: 23 lutego 2015
SHOP LOCAL! 26-28. 02 Warszawa
SHOP LOCAL! 26-28. 02 Warszawa

Kolejna limitowana edycja SHOP LOCAL! odbędzie się już za tydzień w Warszawie! Dwudziesta trzecia odsłona Targów Polskich Projektantów SHOP LOCAL! zagości w SADYBA Best Mall. Czas na promocję polskiej mody, oczywiście pod patronatem MaxModels.pl

Dodano: 19 lutego 2015
Dni Otwarte Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa
Dni Otwarte Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa

Chciałabyś poznać tajniki profesjonalnego makijażu? A może marzysz o tym, by pracować na planie zdjęciowym lub przy pokazach mody? Jeżeli tak, to już 19 - 20 lutego zapraszamy na bezpłatne wykłady, które staną się świetnym początkiem!

Dodano: 13 lutego 2015
Profesjonalny retusz zdjęć - cała wiedza w pigułce
Profesjonalny retusz zdjęć - cała wiedza w pigułce

Jak wygląda profesjonalny retusz zdjęć modelek? Jakich technik używa się, by nie rozmywać skóry, ale nadać jej doskonały wygląd? Czemu retusz zdjęć w zwykłym domowym oświetleniu mija się z celem? Tego i wiele więcej będzie uczył Tomasz Pluszczyk podczas serii szkoleń „Profesjonalny retusz zdjęć w Photoshopie - cała wiedza w pigułce", które odbędą się w wielu miastach w całej Polsce.

Dodano: 12 lutego 2015
Zakochaj się w świetnych projektach podczas targów LifeStyle Days
Zakochaj się w świetnych projektach podczas targów LifeStyle Days

MaxModels patronuje kolejnym targom LifeStyle Days. Zapraszamy wszystkich flirtujących z modą, kochających design i chętnych na romans z pyszną kuchnią. Goście przedwalentynkowej edycji targów mogą liczyć na szereg atrakcji gwarantujących szybsze bicie serca. Stylowe wydarzenie odbędzie się między 6 a 8 lutego we wnętrzach Parku Handlowego Auchan Bielany (ul. Francuska 6, Bielany Wrocławskie).

Dodano: 02 lutego 2015
Pokaz Daniela Jacoba Dali - 30.01
Pokaz Daniela Jacoba Dali - 30.01

W piątek 30 stycznia w Opolu w klubie Sofa będzie miał miejsce kolejny, niezwykły pokaz polskiego projektanta Daniela Jacoba Dali. Zaprezentuje on swoją nową kolekcję o nazwie „Moonlight“. Zobacz szczegóły imprezy!

Dodano: 19 stycznia 2015
Wielkie targi „Wybieram Polską Modę”  - relacja z wydarzenia
Wielkie targi „Wybieram Polską Modę” - relacja z wydarzenia

23 listopada autorska moda zawitała do Pałacu Kultury i Nauki. Tłumy gości odwiedziły targi „Wybieram Polską Modę”, nad którymi MaxModels.pl objął patronat. Dla wielu osób była to wyjątkowa okazja, by nabyć modne oraz niebanalne prezenty oraz rozpocząć gorący sezon polowania na świąteczne okazje.

Dodano: 03 grudnia 2014
Wrocław Fashion Meeting - fotorelacja
Wrocław Fashion Meeting - fotorelacja

W dniach 22 i 23 listopada odbyła się 5. edycja Wrocław Fashion Meeting, której patronowaliśmy. Jest to największa impreza modowa w południowej Polsce, prezentująca bogactwo trendów i autorską modę od polskich oraz zagranicznych projektantów. Imprezę odwiedziło kilka tysięcy osób i po raz kolejny poprowadził ją znany z ekranów telewizyjnych Conrado Moreno.

Dodano: 28 listopada 2014
Zdjęcia MaxModels
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj marekstan Staroć prawie jak ja, ale gdzieś się zagubił ... sklejka z 18 zdjęć - zgodność tkankowa była zachowana 6.0 13 marekstan Fotograf
Edytuj Aprilus 6.0 28 Aprilus Fotograf
Edytuj balba 6.0 7 balba Modelka
Edytuj sagaj Gdzieś na Filipinach ;-) 6.0 11 sagaj Fotograf
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj Baguette 6.0 13 Baguette Modelka
Edytuj Arveena ..szybowe,*:*
6.0 20 Arveena Fotograf
Edytuj ankape 6.0 8 ankape Modelka
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj marekstan Projekt "INBOX" 6.0 20 marekstan Fotograf
Edytuj OlhaPL1995 6.0 7 OlhaPL1995 Modelka
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj AnnaP 6.0 5 AnnaP Modelka
Zobacz więcej zdjęć