Wystawa Macieja Grochali - 4 grudnia

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
Wystawa Macieja Grochali - 4 grudnia

Już 4 grudnia w klubogalerii Bunkier w Gdańsku odbędzie się wernisaż wystawy Macieja Grochali, znanego w MaxModels.pl jako quiproquo2. MaxModels.pl jako patron medialny ma przyjemność zaprosić na to wydarzenie!


Maciej Grochala
Rocznik 1969, swoją artystyczną przygodę z fotografią rozpoczął w 2002 r. Już pierwsze prace - nastrojowe fotografie Gdańska, zostały zauważone. Jedno z nich zdobyło Gdańsk Press Photo 2002. Jego fotografie, zawsze głęboko przemyślane, charakteryzują się nastrojowym światłem, zadumą nad człowiekiem, przemijaniem, nawiązują do prac starych mistrzów malarskich i uznanych artystów fotografów.


Jego pierwsza wystawa „Nieistniejące Cmentarze Gdańska" była dużym sukcesem. W następnych latach zdobył wiele nagród indywidualnych w dziedzinie portretu i aktu w różnorodnych fotograficznych konkursach. Jego prace były zamieszczane w wielu magazynach fotograficznych w Polsce i za granicą, m.in. Dark Beauty Magazine, Solis Magazine, OhLala Mag, Elegant Magazine, Surreal Magazine. Maciej jest autorem okładek do czasopism, książek, płyt i sesji fotograficznych z takimi osobistościami jak Danuta Szaflarska, Dorota Kolak, Ola Szwed i prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

 

Kilkanaście prac „Dum Spiro, Spero" (Póki oddycham, nie tracę nadziei), to owoc ostatnich pięciu lat pracy. Fotografie te będą zaprezentowane w gdańskiej klubogalerii Bunkier, a zobaczymy na nich modelki: Magdalenę Broniec, Darię Małobłocką, Karolinę Półtoraczyk, Klaudię von Lonski, Katarzynę Dembowską, Olę Wasińską, Roxanę Kaczorowską i modeli: Vadima Romanchika, Marcina Kosińskiego, Mariusza Wierzbickiego, Oskara Kamińskiego, Piotra Hanisza i Krisa Mielnika. Prace powstały we współpracy z projektantami: Katarzyną Konieczną, Magdaleną Arłukiewicz, Niką Danielską, Nataszą Pavluchenko, Magdaleną Carter, Małgorzatą Motas, Adrianną Ostrowską i wizażystkami: Magdaleną Purchla, Eleną Stoszek, Karoliną Mech, Karoliną Bastrykin Mopii, Gosią Liss, Marzeną Różycką.

 

Wystawione prace można nabyc po zakończeniu ekspozycji.

 

Zapraszamy!

Zespół MaxModels.pl

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj WikingART 6.0 11 WikingART Fotograf
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj skajres 16. 
Photo / Czarodziej Adam S. 
6.0 7 skajres Modelka
Edytuj Kama28 Dziękuję :) <3 6.0 28 Kama28 Modelka
Edytuj Cherry_Lady23 6.0 3 Cherry_Lady23 Modelka
Edytuj Monika240 6.0 3 Monika240 Modelka
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj izabell_:d 6.0 19 izabell_:d Modelka
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj saturn Anka

skan z rollei 400

swiatlo zastane

zenit 6.0 5 saturn Fotograf
Edytuj kola90 6.0 6 kola90 Modelka
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj almost_blue #akt 6.0 1 almost_blue Fotograf
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj almost_blue #akt 6.0 4 almost_blue Fotograf
Zobacz więcej zdjęć