10. sezon „Top Model”. Co nas czeka w jubileuszowej edycji modowego show?

REKLAMA
10. sezon „Top Model”. Co nas czeka w jubileuszowej edycji modowego show?

Jubileuszowy, dziesiąty już sezon największego modowego show właśnie wystartował! Po raz kolejny będziemy mieli okazję śledzić losy barwnych i zdeterminowanych uczestników programu, którzy pragną rozpocząć karierę w świecie mody. O tym, kto z aspirujących modeli i modelek będzie miał szansę na spełnienie swoich marzeń, zadecyduje jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. W „Top Model” nie zabraknie również Michała Piróga, który będzie wspierał uczestników programu w ich zmaganiach.

 

 

"Od 10 lat tworzymy historię" - ruszyła jubileuszowa edycja modowego show


Ruszyła kolejna edycja największego modowego show w Polsce. Po raz dziesiąty tysiące kandydatów przystąpiło do walki o tytuł Top Model, podpisanie kontraktu z renomowaną agencją modelingową, sesję okładkową dla magazynu "Glamour" oraz 100 tysięcy złotych. Wstępne castingi z jurorami programy odbyły się online. Następnym etapem w drodze do tytułu Top Model były castingi na żywo, które odbyły się w Warszawie. Kandydatów podczas spotkań na żywo z jurorami wspierali uczestnicy poprzednich edycji modowego show. Kto zachwycił oceniających, a kto musiał pożegnać się z marzeniem o osiągnięciu sukcesu w branży?

 

"O emocjach, o uczuciach, o uczestnikach"


Program Top Model od lat daje szansę na zrobienie kariery nie tylko w branży modowej, ale i w show-biznesie. Jak powiedział Dawid Woliński, to program "o emocjach, o uczuciach i o uczestnikach". Jak kandydaci poradzili sobie podczas castingów z wymagającym jury?


Na pierwszy ogień ruszył Arek Pydych, który z miejsca skradł serca jury. Zainscenizowana sesja z Patrycją Sobolewską, uczestniczką poprzedniej edycji show, zagwarantowała mu miejsce w kolejnym etapie programu - na bootcampie. Kolejną kandydatką, która miała okazję zaprezentować się przez jury twarzą w twarz, była Julia Zając, której „apetyczne" w stroju jednoczęściowym ciało wzbudziło niemałe emocje wśród jury. Mało modelingowe jak na standardy branży wymiary Julii zachwyciły jednak Dawida Wolińskiego, który mocno optował za przejściem modelki do kolejnego etapu programu. Tak też się stało i Julia będzie miała okazję zawalczyć o wejście do domu Top Model!

 

Więcej zdjęć Arka >>>

 

Zobacz portfolio Julii w serwisie Maxmodels >>>

 

 

 

Swoją szansę podczas castingów wykorzystała również Julia Sobczyńska, którą podczas spotkania z jury wspierała jej partnerka. Modelka podzieliła się w programie historią o ujawnieniu orientacji seksualnej rodzinie. Na bootcampie o  marzenia walczyć będzie również górnik Mirosław Herba, który specjalny pokaz swoich umiejętności tanecznych zaprezentował przed Kasią Sokołowską oraz Nicole Akonchong - egzotyczna piękność z Włoch. Serca jury skradł też Mikołaj Krawiecki, który na emisji podzielił się swoimi trudnymi doświadczeniami z dzieciństwa, wynikającymi z faktu, iż jego ojciec jest księdzem.

 

Zobacz więcej zdjęć Julii Sobczyńskiej >>>

 

"Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy"


Kolejna kandydatka do tytułu Top Model zgłosiła się do programu w tajemnicy przed swoim mężem, który piastuje stanowisko ministra. Jej udział w show jest niezgodny z poglądami małżonka, dlatego Marianna Schreiber podczas spotkania z jurorami była niezwykle zestresowana. Aspirująca modelka wykorzystała jednak szansę i będzie walczyć o spełnienie marzeń na bootcampie!

 

Więcej zdjęć Marianny w serwisie Maxmodels >>>

 

 

Na castingach świetne wrażenie na ocieniających zrobił również Kacper Orenkiewicz, mieszkający na co dzień w Oslo. Kandydat do tytułu Top Model w programie podzielił się poruszającą historią o stracie ojca w wypadku samochodowym. O tym, jak Kacper poradzi sobie w kolejnych etapach zmagań, będziemy mogli przekonać się już wkrótce. Podczas spotkań twarzą w twarz z jury oceniających oczarowała także Aleksandra Skubis, która wcześniej nie zgłosiła się do programu, ponieważ się wstydziła. Chociaż Ola ma już spore doświadczenie w branży modelingowej, to chciałaby jednak, aby jej kariera nabrała rozpędu. Szansę na realizację marzeń modelka będzie miała podczas kolejnych etapów show. Podobnie jak przepiękna blondynka Anita Wodzisławska, która zgodnie zachwyciła jury. Aspirująca modelka świetnie poradziła sobie podczas zainscenizowanej na castingach sesji zdjęciowej, w której oceniający walczyli ze sobą przy pomocy plastikowych pistoletów na wodę.

 

"Chciałem być taki jak inni"

 

Jednym z najbardziej emocjonujących momentów podczas castingów była prezentacja na wybiegu Bartosza Kloch, którego historia wywarła ogromne wrażenie na jury. Aspirujący model pojawił się na wybiegu w protezach nóg, co zelektryzowało oceniających. Bartosza przyznał, że jego celem jest przede wszystkim normalizowanie wyglądu osób z niepełnosprawnościami, a moda jest branżą, której częścią chciałby się stać. Jury zgodnie zachwyciło się dojrzałością Bartosza i dało mu szansę na walkę o miejsce w domu Top Model.

 

 

O tym, jak kandydaci do tytułu Top Model poradzą sobie w kolejnych etapach modowego show, dowiemy się już wkrótce. Już teraz natomiast wiemy, że jubileuszowa edycja programu będzie pełna kontrowersji i barwnych, odważnych uczestników. Macie już swojego faworyta?

 

 

Katarzyna Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Zobacz także:

 

Zdolna i naturalnie piękna. W konkursie Miss Polski szła jak burza >>>

 

To najpiękniejsze ring girls w Polsce. Ich uroda zwala z nóg >>>

 

Nogi aż do nieba. Swoimi zdjęciami zachwyca i prowokuje >>>

 

Reklama


 

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
evva75 06 wrześniaFotograf
Czyli jak zwykle, liczy się odpowiednia historia (wypadek, kalectwo, ojciec alkoholik, homoseksualizm, bez ręki, bez oka) a nie predyspozycje do zawodu.
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj nicegirl8884 6.0 2 nicegirl8884 Modelka
Edytuj fairytalephotos 6.0 1 fairytalephotos Fotograf
Edytuj lag Ewelina 6.0 0 lag Fotograf
Edytuj paulinaszostek fot: Marek Bolczyk 6.0 0 paulinaszostek Modelka
Edytuj godelainee 6.0 6 godelainee Modelka
Edytuj Marteks 6.0 3 Marteks Fotograf
Edytuj MawManwi Fot: Alina Hlinska
Muah: Aga Kurczyńska 6.0 1 MawManwi Modelka
Edytuj witkowskipawel Domowo z @skajbi.priv 6.0 1 witkowskipawel Fotograf
Zobacz więcej zdjęć