Autorska moda i wielki świat wyścigów konnych

REKLAMA
REKLAMA
Autorska moda i wielki świat wyścigów konnych

19 czerwca był wyjątkowym dniem pod względem wszechobecnej mody i wielkich wyścigowych emocji prestiżowego cyklu Crystal Cup, który odbył się tego dnia po raz pierwszy we Wrocławiu.

 

Na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice zaroiło się od kapeluszy, modnych fascynatorów i polskiej mody tworzonej przez niezależnych projektantów. A to za sprawą wielkiej imprezy Ladies Day Crystal Cup, której towarzyszyło jedno z największych wydarzeń modowych w Polsce - Fashion Meeting Style.

 


 

 

 

Bijącym sercem Fashion Meeting były pokazy projektantek. Widowiskową kolekcje Bohemian na lato 2016 zaprezentowała Natasha Pavluchenko - projektantka mody, ilustratorka, designerka i pasjonatka jeździectwa, zaangażowana w dobro koni, więc jej udział w tym wydarzeniu nie był przypadkowy. Projektantka przeznaczyła na aukcję charytatywną online namalowaną przez siebie akwarelę, która została zaprezentowana podczas pokazu kolekcji. Dochód z aukcji w całości zostanie przekazany na rzecz fundacji ratującej konie i organizującej hipoterapię, stworzonej przez znanego aktora kabaretowego Bohdana Smolenia. Zapraszamy do licytacji, która potrwa do dnia 28 czerwca http://charytatywni.allegro.pl/natasha-pavluchenko-akwarela-i3301692

 

 

 

 

Taki dzień jak Ladies Day na wyścigach nie mógł obyć się bez pokazu z udziałem kapeluszy i szalonych fascynatorów. Pokaz barwnych kolekcji marek EMC Studio i Oktopus wzbudził wiele emocji. Projektantka Ewa Miętkiewicz-Ciepły - twórczyni EMC Studio - zaprezentowała powłóczyste, eteryczne i zmysłowe sukienki, którym towarzyszyły ręcznie tworzone fascynatory Oktopus, będące nieodłącznym elementem wyścigowej elegancji.

 

 

Uczestniczki imprezy miały okazję porozmawiać z wieloma projektantami, którzy przyjechali na wydarzenie z całej Polski, aby podczas Fashion Meeting Style zaprezentować premierowe kolekcje odzieży, biżuterii i akcesoriów w plenerowym showroom'ie. Można było także spotkać stylistów i wizażystów, zasięgnąć bezpłatnych porad i konsultacji. Pomimo tego, że Ladies Day to święto kobiecej elegancji, nie zabrakło ofert dla mężczyzn i dzieci.

 

 

 

Konie galopowały, pokonywały przeszkody, a o zwycięstwie rozstrzygały ostatnie metry liczącego ponad 5500 m wyścigu. Podczas Ladies Day Crystal Cup odbyło się w sumie siedem gonitw, z których ostatnia zakończyła się w strugach deszczu.

 

 

"'Niewątpliwie warto było być, spotkać oryginalnych artystów, poczuć wielki świat wyścigów i przeżyć wiele ekscytujących emocji"' - podkreślają organizatorzy Fashion Meeting Style - imprezy promującej polskich projektantów odbywającej się cyklicznie w różnych wyjątkowych miejscach, zachęcając do śledzenia trendów i nadchodzących wydarzeń modowych ogłaszanych na www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

 


Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Melisaa 6.0 0 Melisaa Modelka
Edytuj wpixel 6.0 1 wpixel Fotograf
Edytuj Pattta 6.0 0 Pattta Fotograf
Edytuj Dzasmina_ 6.0 0 Dzasmina_ Modelka
Edytuj Pattta 6.0 0 Pattta Fotograf
Edytuj Na-drabinie 6.0 0 Na-drabinie Fotograf
Edytuj Crom Aleksandra Żero 6.0 0 Crom Fotograf
Edytuj marekurbanowski ...... 6.0 0 marekurbanowski Fotograf
Edytuj danielo00 6.0 1 danielo00 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć