Autorska moda i wielki świat wyścigów konnych

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Autorska moda i wielki świat wyścigów konnych

19 czerwca był wyjątkowym dniem pod względem wszechobecnej mody i wielkich wyścigowych emocji prestiżowego cyklu Crystal Cup, który odbył się tego dnia po raz pierwszy we Wrocławiu.

 

Na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice zaroiło się od kapeluszy, modnych fascynatorów i polskiej mody tworzonej przez niezależnych projektantów. A to za sprawą wielkiej imprezy Ladies Day Crystal Cup, której towarzyszyło jedno z największych wydarzeń modowych w Polsce - Fashion Meeting Style.

 


 

 

 

Bijącym sercem Fashion Meeting były pokazy projektantek. Widowiskową kolekcje Bohemian na lato 2016 zaprezentowała Natasha Pavluchenko - projektantka mody, ilustratorka, designerka i pasjonatka jeździectwa, zaangażowana w dobro koni, więc jej udział w tym wydarzeniu nie był przypadkowy. Projektantka przeznaczyła na aukcję charytatywną online namalowaną przez siebie akwarelę, która została zaprezentowana podczas pokazu kolekcji. Dochód z aukcji w całości zostanie przekazany na rzecz fundacji ratującej konie i organizującej hipoterapię, stworzonej przez znanego aktora kabaretowego Bohdana Smolenia. Zapraszamy do licytacji, która potrwa do dnia 28 czerwca http://charytatywni.allegro.pl/natasha-pavluchenko-akwarela-i3301692

 

 

 

 

Taki dzień jak Ladies Day na wyścigach nie mógł obyć się bez pokazu z udziałem kapeluszy i szalonych fascynatorów. Pokaz barwnych kolekcji marek EMC Studio i Oktopus wzbudził wiele emocji. Projektantka Ewa Miętkiewicz-Ciepły - twórczyni EMC Studio - zaprezentowała powłóczyste, eteryczne i zmysłowe sukienki, którym towarzyszyły ręcznie tworzone fascynatory Oktopus, będące nieodłącznym elementem wyścigowej elegancji.

 

 

Uczestniczki imprezy miały okazję porozmawiać z wieloma projektantami, którzy przyjechali na wydarzenie z całej Polski, aby podczas Fashion Meeting Style zaprezentować premierowe kolekcje odzieży, biżuterii i akcesoriów w plenerowym showroom'ie. Można było także spotkać stylistów i wizażystów, zasięgnąć bezpłatnych porad i konsultacji. Pomimo tego, że Ladies Day to święto kobiecej elegancji, nie zabrakło ofert dla mężczyzn i dzieci.

 

 

 

Konie galopowały, pokonywały przeszkody, a o zwycięstwie rozstrzygały ostatnie metry liczącego ponad 5500 m wyścigu. Podczas Ladies Day Crystal Cup odbyło się w sumie siedem gonitw, z których ostatnia zakończyła się w strugach deszczu.

 

 

"'Niewątpliwie warto było być, spotkać oryginalnych artystów, poczuć wielki świat wyścigów i przeżyć wiele ekscytujących emocji"' - podkreślają organizatorzy Fashion Meeting Style - imprezy promującej polskich projektantów odbywającej się cyklicznie w różnych wyjątkowych miejscach, zachęcając do śledzenia trendów i nadchodzących wydarzeń modowych ogłaszanych na www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

 


Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj KatjaP 6.0 16 KatjaP Modelka
Edytuj waszka92 fot. Konrad Jabłoński 6.0 7 waszka92 Modelka
Edytuj Fargo 6.0 4 Fargo Modelka
Edytuj Jack_Sparrow 6.0 10 Jack_Sparrow Fotograf
Edytuj amaranth666 6.0 12 amaranth666 Modelka
Edytuj Sylwusiek1 6.0 5 Sylwusiek1 Modelka
Edytuj MartiMartynka 6.0 8 MartiMartynka Modelka
Edytuj Arveena 6.0 21 Arveena Fotograf
Edytuj NickMC improcreativeart 6.0 5 NickMC Fotograf
Zobacz więcej zdjęć