Celebration Fashion Festival II – Poznańskie Święto Mody!

REKLAMA
Celebration Fashion Festival II – Poznańskie Święto Mody!

MaxModels.pl ma przyjemność patronować II edycji Celebration Fashion Festival! Wszystkich wielbicieli mody zapraszamy 4 października 2014 do Poznania na tę wyjątkową imprezę. Zobaczcie szczegóły eventu oraz listę projektantów :)

 

Już 4 października w najbardziej prestiżowym klubie w Poznaniu - Pacha Ibiza dzięki firmie Celebration Productions i pomysłodawcy imprezy Patrykowi Boro odbędzie się druga edycja Celebration Fashion Festival! Na tej wyjątkowej imprezie swoje kolekcje zaprezentuje wielu cenionych zarówno na arenie Polskiej, jak i międzynarodowej projektantów, wśród których znajdą się m.in.: Natasha Pavluchenko, Cherries, Patrycja Plesiak, UrbanGal czy też Style House Fashion oraz oraz walczącą o piękno każdej kobiety Adrian Fabryka Rajstop!

 

 

Impreza to również idealne miejsce na debiuty w świecie mody, i tak też swoją pierwszą kolekcję luksusowych futer zaprezentuje finalistka programu TVN Top Model - Zostań Modelką Justyna Pawlicka! Modelki do pokazów przygotowywać będą najlepsi - za make up odpowiedzialna będzie firma Beauty Art Beaty Małachowskiej, natomiast za uczesaniem modelek zajmie się Salon L'oreal Expert Poznań City Center, stylizacja paznokcie na pokazach to również w ostatnim czasie niezwykle popularny trend, dlatego też stylizacją paznokci modelek zajmie się jedna z najlepszych stylistek dłoni Julia Nessa.

 


Celebration Fashion Festival II to impreza, która łączy w sobie luksus z wyjątkowym nigdzie niespotykanym światem wyselekcjonowanych trendów w modzie i muzyce z czego słynie Pacha Ibiza. Wśród partnerów imprezy znalazło się wiele marek proponujących towary z najwyżej półki od kliniki MediArt zajmującej się medycyną estetyczną, niezwykły biznesowy hotel City Park, przez salony masażu ThaiLand i firmę Essence Cleanse proponującą naturalny detox i dietę bogatą w świeże soki po firmę LauraStar, która słynie z najlepszych szwajcarskich żelazka parowych. To właśnie na tej imprezie każdy z gości będzie mógł zapoznać się z najnowszymi trendami produktów luksusowych, oraz zawrzeć co najważniejsze wiele nowych kontaktów biznesowych.

 


Druga edycja imprezy Celebration Fashion Festival odbędzie się w najbliższą sobotę w klubie Pacha Ibiza w Poznaniu o godzinie 21:00! Zapraszamy na stronę wydarzenia https://www.facebook.com/events/387941231321428

 

 

Redakcja MaxModels.pl / Materiały prasowe / Zdjęcie główne: Seweryn Cieślik

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
scieslik 04 października 2014Fotograf
moja fota główna ale już podpsiać to ciężko...
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj HaniaDerecka 0.0 0 HaniaDerecka Fotograf
Edytuj agaobst 6.0 0 agaobst Modelka
Edytuj bartlomiejszopa 6.0 0 bartlomiejszopa Fotograf
Edytuj Podworko 6.0 0 Podworko Fotograf
Edytuj fotapertura Zuzanna 6.0 0 fotapertura Fotograf
Edytuj HaniaDerecka 6.0 0 HaniaDerecka Fotograf
Edytuj HaniaDerecka 6.0 0 HaniaDerecka Fotograf
Edytuj HaniaDerecka 6.0 0 HaniaDerecka Fotograf
Edytuj kill3rreaper Mod. Natalia 6.0 0 kill3rreaper Fotograf
Zobacz więcej zdjęć