Centrum Stocznie Gdańską opanuje moda i design

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Centrum Stocznie Gdańską opanuje moda i design

Już, 30 i 31 lipca niesamowita gratka dla wszystkich fanów muzyki, mody i designu. W Trójmieście, po raz pierwszy zagości Mustache Yard Sale, prawdziwy festiwal tego co stylowe, polskie i niezależne. Będzie to wyjątkowa, 20. edycja wydarzenia. To wszystko w wakacyjny, ostatni weekend lipca.

 

 

Idea Mustache Yard Sale narodziła się w 2008 roku w Warszawie. Jej pomysłodawcami byli dwaj licealiści - Patrick Deba i Konrad Ozdowy, którzy poszukując formy dla swojej kreatywnej działalności zorganizowali pierwsze targi dla twórców mody niezależnej i designu. Pomysł z roku na rok cieszył się coraz większą popularnością, czego efektem w 2015 roku był start Mustache on Tour. Po udanych wizytach w Katowicach i Poznaniu, przyszedł czas na Trójmiasto, w którym odbędzie się jubileuszowa 20. edycja wydarzenia.

 

 

Tradycyjnie już koncepcja targów zakłada podział przestrzeni na dedykowane strefy: Fashion, Concept i Kids uzupełnione o wyjątkową strefę gastronomiczną. W strefie Kids, wszyscy wąsacze, znajdą coś dla siebie. Na rodziców czekają najlepsi projektanci mody dziecięcej, podczas gdy młodzi wąsacze mogą oddać się opiece profesjonalnych animatorów.

 

 

Na Yard Sale'u tradycyjnie już będzie też można spróbować najlepszej oferty gastronomicznej Food Tracków, a to dzięki wydarzeniu Żarcie na Kółkach - ogólnopolskiemu cyklicznemu zjazdowi food-trucków. Każdy odwiedzający podczas targów otrzyma najnowszy model torby Mustache z wyjątkowym, odświeżonym projektem. Każda z Pań będzie mogła zrelaksować się w specjalnej strefie piękna przygotowanej przez firmę Babyliss.

 

 

Poprzednia, czerwcowa edycja zgromadziła ponad 30. tysięcy osób, aktywnie uczestniczących w zakupowo-rozrywkowym szaleństwie. W najbliższej odsłonie swój udział potwierdziły takie marki jak: Local heros, Alkopoligamia, Rilke czy Nubee a pomagać w zakupowym szaleństwie będą Pani Ekscelencja, Areta Szpura czy Omenaa Mensah.

Obecność Omeny Mensah jest nie przypadkowa, bo to właśnie podczas trójmiejskiego wydarzenia poprzez zakup koszulek ze specjalnej kolekcji Mustache x Omenaa będzie można wesprzeć działania Omenaa Foundation, która zbiera środki na wybudowanie szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie. Ambasadorami akcji są m.in.: Rafał Maślak, Paulina Krupińska, Natasza Urbańska, Monika Mrozowska czy Katarzyna Bujakiewicz.


Pierwszy dzień targów zostanie zwieńczony legendarnym afterparty organizowanym na terenie Centrum Stocznia Gdańska. Podczas celebrowania 20 edycji targów nie zabraknie najlepszych producentów polskich i zagranicznych, szczegółowy line up pojawi się wkrótce.

 

Hale Centrum Stocznia Gdańska będą otwarte dla gości od 12:00 do 19:00 Wejście na Mustache Yard Sale jest bezpłatne.

 

 

 

***

Mustache.pl - organizator niezależnych targów mody i właściciel największego polskiego marketplace dla niezależnych europejskich projektantów mody demokratycznej i designu. Skupiamy ponad 700 projektantów, którzy oferują naszym klientom ponad 20 000 produktów. Od połowy 2015 roku poza wspieraniem polskiego niezależnego rynku mody, działamy z Fundacją Omeny Mensah, w projekcie budowy szkoły dla dzieci z Ghany.

 

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj kasiabplussize Mario Menezi 6.0 1 kasiabplussize Modelka
Edytuj Unknown 6.0 25 Unknown Fotograf
Edytuj Unknown 6.0 12 Unknown Fotograf
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj JoasiaM FOTOGRAF - magholek 6.0 3 JoasiaM Modelka
Edytuj krtk2 6.0 5 krtk2 Fotograf
Edytuj -storytime- Modelka: Oliwia Dzierżyńska
Makijaż: Marta Voodica Ciosek
Stylizacja: Agnieszka Osipa Costumes
Fotografia: Sny Salomei

Dream on - Plenery Fotograficzne z Voodica Photography 6.0 15 -storytime- Fotograf
Edytuj negatyyw 6.0 2 negatyyw Fotograf
Edytuj mmagdziak ArlekinyCały projekt można zobaczyć tutaj:

http://michalmagdziak.pl/arlekiny/Modelka: Paula Dzwonik

Makijaż, fryzura, stylizacja: Ewelina Łośkohttp://michalmagdziak.pl/ 6.0 12 mmagdziak Fotograf
Edytuj Dargeo Jadąc z naszym teatrem zatrzymaliśmy się w jednym z pałaców gdzie Olga odgrywała swą rolę. Podczas jej gry powstało to zdjęcie. 6.0 13 Dargeo Fotograf
Edytuj wloczykijek Aleksandra Soćko Make up 6.0 8 wloczykijek Fotograf
Zobacz więcej zdjęć