Crack Fashion Festival 2015 - fotorelacja

REKLAMA
REKLAMA
Crack Fashion Festival 2015 - fotorelacja

Na początku października mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowych targach modowych Crack Fashion Festival. Jeśli nie było was z nami, koniecznie zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia!


10 października 2015 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbyła się pierwsza edycja Crack Fashion Festival, targów mody niezależnej zorganizowanych w tym mieście na tak dużą skalę. Udział w niej wzieło około 100 polskich marek i projektantów, w tym uwielbiana przez Gwiazdy marka bizuu, Tomaotomo by Tomasz Olejniczak, The Frock by Kaja Śródka, finaliści programu Project Runway: Maciek Sieradzky i Patryk Wojciechowski oraz wiele innych. Podczas Festivalu Goście mieli okazję nie tylko zapoznać się z ofertą projektantów na nadchodzący sezon, ale również skorzystać z usług strefy beauty, w której znalazły się takie marki jak: Maniewski, Manipedi, Make Up Revolution Polska, Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa oraz Mo61 Perfume Lab.

 

fot. Weardrobe.pl

 

fot. Weardrobe.pl


Atrakcje dla Gości wydarzenia zapewniła m.in. Wódka Kura oraz Program Czwarty Polskiego Radia,który przeprowadził audycję na żywo z targów z udziałem modela Adama Boguty >>>

 

Weardrobe.pl

 

Krakowskie święto mody cieszyło się ogromnym powodzeniem - Crack Fashion Festival w jeden dzień odwiedziło ponad 3 tysiące osób. Liczby mówią same za siebie, w stoilcy Małopolski jest zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia, więc organizatorzy już zapowiadają kolejne edycje!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe / fot. Monika Pawłowska

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj wiktoria_schab 6.0 0 wiktoria_schab Modelka
Edytuj wiktoria_schab 6.0 0 wiktoria_schab Modelka
Edytuj Alessia 6.0 0 Alessia Modelka
Edytuj martagabriela @karolina_pyrek 6.0 0 martagabriela Modelka
Edytuj Ari_wishes 6.0 0 Ari_wishes Modelka
Edytuj Anna44_88 6.0 0 Anna44_88 Modelka
Edytuj Melisaa 6.0 2 Melisaa Modelka
Edytuj wpixel 6.0 2 wpixel Fotograf
Edytuj Pattta 6.0 0 Pattta Fotograf
Zobacz więcej zdjęć