Czy Polka dzisiaj sięgnie po koronę Miss Supranational 2017?

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Czy Polka dzisiaj sięgnie po koronę Miss Supranational 2017?

Już dzisiaj startuje Festiwal Piękna 2017 w Telewizji Polsat! Wieczorem 65 kandydatek z całego świata stoczy bój o tytuł najpiękniejszej kobiety na Ziemi.

 

Zobacz galerię zdjęć Miss Polski 2016 Pauliny Maziarz >>>

 

Wielkie telewizyjne show - Miss Supranational 2017, które odbędzie się w hali lodowej MOSiR w Krynicy Zdroju, będzie transmitowała Telewizja Polsat i zagraniczne stacje telewizyjne do ponad 100 krajów. Widzowie będą mogli podziwiać zjawiskowe kobiety z całego świata w sześciu odsłonach: w strojach narodowych, kostiumach kąpielowych Self-Collection, białych sukniach wieczorowych, w strojach sportowych Cardio Bunny, sukniach z kolekcji Ewy Minge oraz srebrnych sukniach, które przywiozły z własnych krajów.

 

Zobaczcie, jak prezentuje się polska kandydatka do korony Miss Supranational 2017, panująca jeszcze tylko do niedzieli Miss Polski 2016 Paulina Maziarz. Jak wypada na tle innych pretendentek do korony Miss Supranational 2017? Czy Paulinie uda się zdobyć koronę Miss Supranational i powtórzyć sukces Moniki Lewczuk z 2011?

 

Zobaczcie wszystkie kandydatki na Miss Supranational 2017 >>>

 

fot. Marcin Szymański

 

fot. Milton Mieloch

 

fot.Milton Mieloch

 

fot. Milton Mieloch

 

fot. Milton Mieloch

 

fot. Karolina Pakula

 

Nie zabraknie również gwiazd muzycznych. Na scenie wystąpi między innymi zdobywca trzeciego miejsca w Konkursie Eurowizji 2017 - mołdawski zespół Sunstroke Project. W programie również występy taneczne i wokalne oraz pokazy pirotechniczne na scenie. Galę międzynarodowego konkursu piękności poprowadzą Davina Reevesi Ivan Podrez. W jury międzynarodowego konkursu zasiądzie m.in. kreatorka mody - Ewa Minge. Komu przekaże koronę obecnie panująca Shrinidhi Shetty - pochodząca z Indii Miss Supranational 2016? Przekonamy się już dzisiaj wieczorem! Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat. Zapraszamy i trzymamy mocno kciuki na piękną Polkę - Paulinę Maziarz!!

 

fot. Milton Mieloch

 

Przed Pauliną Maziarz bardzo emocjonujący weekend! Dzisiaj startuje w międzynarodowym konkursie Miss Supranational 2017, a w niedzielę - 3 grudnia, podczas finałowej gali Miss Polski 2017, na żywo, o godzinie 20:00 w Polsacie, Paulina przekaże koronę swojej następczyni - nowej polskiej królowej.


fot. Milton Mieloch

 

fot. Milton Mieloch

 

fot. Milton Mieloch


„Festiwal Piękna 2017" to produkcyjne wydarzenie na skalę światową - scena o powierzchni 500 metrów kwadratowych, setki reflektorów i dziesiątki kamer, wielotysięczna publiczność w Hali MOSiR w Krynicy Zdroju i miliony widzów przed telewizorami. Za scenariusz i reżyserię gal Miss Supranational i Miss Polski odpowiada Szymon Łosiewicz, natomiast Mateusz Polit jest autorem scenariusza i reżyserem gali Mister Supranational. Wielkie telewizyjne show organizowane jest przez Nową Scenę, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Miasto Krynica Zdrój. Głównym partnerem wydarzenia jest SEMILAC. Producentem Festiwalu Piękna 2017 jest Telewizja Polsat.

 

fot. Milton Mieloch

 

fot. Milton Mieloch

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

Zdjęcie główne: Milton Mieloch

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj MariaAlexandra Wspomnienia palą mnie jak słońce... 6.0 27 MariaAlexandra Modelka
Edytuj MissM 6.0 6 MissM Modelka
Edytuj j_wlodarska 6.0 1 j_wlodarska Modelka
Edytuj MariaAlexandra Wracam z nieba, mam ziemię u stóp... 6.0 9 MariaAlexandra Modelka
Edytuj pati121a 6.0 3 pati121a Modelka
Zobacz więcej zdjęć