Czy udział w "Top Model" będzie furtką do kariery dla użytkowniczek MaxModels?

REKLAMA
REKLAMA
Czy udział w

Program „Top Model” rządzi się swoimi prawami, nie tylko wygrany ma szansę na międzynarodową karierę. Nie wszyscy uczestnicy show potrafią jednak wykorzystać szansę, jaką daje im udział w programie. Czy ta sztuka uda się użytkowniczkom MaxModels? W krótkiej rozmowie z nami Ania Jaroszewska (elyssa) i Nikola Furman (nikolafurmantopmodel) opowiedziały o swoich odczuciach tuż po wielkim finale „Top Model” oraz o planach na przyszłość.

 

 

Kamila Bińczak-Roszczypała: Poznaliśmy zwycięzce ósmej edycji "Top Model". Spodziewałaś się, że to Dawid wygra dzisiejszy finał?


Ania Jaroszewska: Szczerze mówiąc nie spodziewałam się dzisiaj niczego. Nie wiedziałam w ogóle, jaka będzie kolejność odpadania. Nie wiedziałam, kto wygra, ale ktokolwiek by to nie był, to byłoby super. Szczególnie z ostatniej trójki!

 

Powiedz nam, jak to było wrócić ponownie do ekipy Top Model i zobaczyć się ze swoimi przyjaciółmi? Na pewno mocno się zżyliście podczas trwania programu.


- Prawdę mówiąc, to my się widywaliśmy po opuszczeniu domu "Top Model" oraz w przerwie między odcinkami, a finałem, więc nie zdążyłam się za nimi nawet stęsknić. Widujemy się teraz cały czas i myślę, że to będą znajomości na całe życie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Jaroszewska (@porcelanovva) Paź 21, 2019 o 12:13 PDT

 

Oprócz tego, że poznaliśmy cię w "Top Model" jako świetną modelkę, to jesteś też użytkowniczką serwisu Maxmodels.pl i modeling nie jest twoją jedyną profesją. Zajmujesz się też między innymi fotografią. Czy twoja przygoda ze światem mody zaczęła się właśnie od fotografii czy od modelingu? Co było najpierw?


- Moja przygoda zaczęła się w zasadzie od jednego i drugiego. Było to dokładnie tak, że mój brat kupił mi aparat na urodziny. Wtedy właśnie zaczęłam sobie robić autoportrety i trenować fotografię i modeling jednocześnie.


Jak w takim razie wyglądają twoje plany na przyszłość? Chcesz rozwijać swoje umiejętność w fotografii czy może jednak wolałabyś skupić się na modelingu?


- Myślę, że jednak modeling jest moją największą pasją i będę robić wszystko, żeby tylko dotrzeć na szczyt. A fotografia będzie tylko dodatkiem do tej wspaniałej podróży.

 

Mamy nadzieję, że uda Ci się rozwinąć swoje pasje. Powodzenia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Jaroszewska (@porcelanovva) Wrz 23, 2019 o 2:03 PDT

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Jaroszewska (@porcelanovva) Paź 28, 2019 o 3:21 PDT

 

Zobacz więcej zdjęć Ani w serwisie MaxModels >>>

 

Rozmawiała: Kamila Bińczak-Roszczypala

 

Przeczytaj rozmowę z Nikolą na następnej stronie >>>

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: O Was
Zdjęcia MaxModels
Edytuj SajmonWhite 6.0 0 SajmonWhite Fotograf
Edytuj SajmonWhite 6.0 0 SajmonWhite Fotograf
Edytuj primaevaldiana Fot. Emil Wittstock (@emilwittstock) 6.0 2 primaevaldiana Modelka
Edytuj LuqasT 6.0 3 LuqasT Fotograf
Edytuj LenaBlachowicz Wonderful model Ewelina. Photo session in Lodz. 6.0 0 LenaBlachowicz Fotograf
Edytuj BestPixel 6.0 0 BestPixel Fotograf
Edytuj Karkusz-Fine-Art 6.0 4 Karkusz-Fine-Art Fotograf
Edytuj flashwoku 6.0 2 flashwoku Fotograf
Zobacz więcej zdjęć