Depresja, myśli samobójcze, molestowanie seksualne. Życie tej modelki to rollercoaster

Dodano: 28.11.2022
REKLAMA
Depresja, myśli samobójcze, molestowanie seksualne. Życie tej modelki to rollercoaster
Zdjęcie: AFP/ VALERIE MACON

Rok 2022 przyniósł kolejne smutne wieści o Carze Delevingne. Skandale towarzyszą brytyjskiej aktorce i modelce ostatnio niemal na każdym kroku. Co dzieje się z Carą Delevingne?

 

 

Przeczytaj też: Zobacz efekty nagiej sesji w "Top Model"

 

Kim jest Cara Delevingne? Życiorys modelki


Cara Jocelyn Delevingne przyszła na świat 12 sierpnia 1992 r. jako najmłodsza z trzech sióstr. Jej rodzice byli nie tylko zamożni, ale i dobrze urodzeni, z konotacjami sięgającymi rodziny królewskiej. Jak przystało na uprzywilejowaną panienkę, Cara trafiła do szanowanej szkoły dla dziewcząt Francisa Hollanda.

 

Niestety, dojrzewanie i okrutne rówieśniczki dały się we znaki Carze Delevingne. Życiorys edukacyjny modelki urwał się, gdy jako 16-latka porzuciła prestiżową szkołę. Głównym powodem przerwania nauki była dyspraksja - upośledzenie koordynacji ruchowej, które miało być przyczyną jej pierwszych depresyjnych myśli.

 

Cara Delevingne - kariera warta miliony


Niezwykła uroda Delevingne została dostrzeżona, gdy dziewczynka miała 10 lat. Pojawiła się wówczas na fotografii we włoskim „Vogue". Po odejściu ze szkoły od razu podpisała kontrakt z agencją Strom Model Management.

 

Rok 2011 okazał się przełomowy dla Cary Delevingne. Kariera modelki nabrała impetu dzięki kampanii dla szwedzkiej marki H&M. W tym samym roku zaproponowano jej bycie twarzą luksusowej marki Burberry.

 

Świat mody zachwycił się Carą Delevingne. Osiągnięcia na wybiegach i w branży reklamowej spowodowały, że zdobyła tytuły Brytyjskiej Modelki Roku 2012 oraz 2014. Zaczęła regularnie pojawiać się na pokazach domów mody Dolce&Gabbana, Chanel czy Stelli McCartney. Obecny majątek Delevingne jest szacowany na 50 milionów dolarów!

 

Różne talenty Cary Delevingne - osiągnięcia poza wybiegiem


Modeling wiązał się dla Cary z ogromnym stresem, który Brytyjka okupiła m.in. rozwojem łuszczycy. W 2015 r. skończyła więc z modą i postanowiła poświęcić się aktorstwu. Trzy lata wcześniej zadebiutowała niewielką rolą w filmie „Anna Karenina" i postanowiła, że będzie rozwijać się właśnie w tym kierunku.

 

Gdzie mogliście oglądać Carę Delevingne? Kariera filmowa przyniosła jej wiele dobrych ról. Publiczność szczególnie doceniła jej udział w „Papierowych miastach", „Legionie samobójców" czy produkcji „Valerian i miasto tysiąca planet". Wystąpiła również u boku Orlando Blooma w serialu „Carnival Row".

 

Jakby tego nie było dość, Cara napisała książkę dla młodzieży. Gra na gitarze i perkusji. Projektuje też akcesoria dla kobiet.

 

Kogo kocha Cara Delevingne? Orientacja seksualna gwiazdy


W rozmowie z magazynem „Variety" aktorka wyznała, że czasem czuje się jak kobieta, a czasem jak mężczyzna. Cara Delevingne swoją orientację seksualną określa jako panseksualizm, czyli pociąg do osób niezależnie od ich płci biologicznej czy tożsamości genderowej.

 

Wśród byłych partnerów byłej modelki zdecydowanie więcej jest kobiet. Michelle Rodriguez, St. Vincent, Paris Jackson oraz Ashley Benson to tylko niektóre z sympatii Cary Delevingne.

 

Jej związki nie trwały jednak długo - z Ashley aktorka rozstała się po dwóch latach. Magazyn People podaje, że obecnie Cara ponownie związała się z raperem G-eazy (z którym rozeszła się wcześniej, w 2021 roku).

 

Niestabilna Cara Delevingne: skandale i depresja


Zjawiskowo piękna i zamożna gwiazda mimo wszystko wydaje się daleka od osobistego szczęścia. Na jej kondycję psychiczną miała wpływ matka, Pandora (63 l.), była heroinistka zmagająca się z psychozą maniakalno-depresyjną. Doświadczenia z elitarnej szkoły miały dodatkowo pogłębić zagubienie i niedowartościowanie Cary. „Moje uczucia były tak bolesne, że waliłam głową o drzwi, aby stracić przytomność" - wyznała Delevingne w wywiadzie dla „Vogue".

 

Aktorka doświadczyła też nieprzyjemności ze strony Harveya Weinsteina. Producent molestował ją seksualnie i namawiał do kontaktów erotycznych z inną kobietą. Weinstein nie przyznał się do winy.

 

W życiu Cary Delevingne raz po raz pojawiały się także narkotyki i epizody depresji, które miały przeplatać się z falami nienawiści do samej siebie.

 

Co się dzieje z Carą Delevingne w ostatnich miesiącach?


W marcu 2022 r. aktorkę widziano z Wyclefem Jeanem na nowojorskiej imprezie w stanie skrajnego upojenia. Dwa miesiące później, podczas uroczystości wręczenia nagród muzycznych Billboard Music Awards, w dziwny sposób zaatakowała rapperkę Megan Thee Stallion, rujnując jej sesję zdjęciową. Fani na Instagramie zaczęli głośno pytać, co się dzieje z Carą Delevingne.

 

Oliwy do ognia dodały kolejne fotografie sugerujące, że piękna celebrytka nie potrafi poradzić sobie z uzależnieniem od narkotyków. Paparazzi uwiecznili ją, jak rozczochrana i wyraźnie zdezorientowana miotała się po lotnisku w Los Angeles, mając na nogach tylko brudne skarpetki. Później miała wejść na pokład samolotu należącego do znanego rappera, Jaya Z.

 

Coraz więcej przyjaciół Cary Delevningne głośno wyraża obawy o stan psychiczny modelki i aktorki. Bliscy robią jednak wiele, by przekonać aktorkę do pójścia na odwyk.

 

 

Redakcja MaxModels.pl


Przeczytaj też:


Nie wstydzą się swojego ciała. Świat pokochał ich niedoskonałości


Praca w modelingu zaczęła ja irytować. Czarę goryczy przelało jedno zlecenie

 

Reklama

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj Reno 6.0 7 Reno Fotograf
Edytuj WSobota17 6.0 0 WSobota17 Modelka
Edytuj mon_mich 6.0 1 mon_mich Modelka
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj fotomann 6.0 4 fotomann Fotograf
Edytuj juliaaa23 instagram: @juliabrzostek 6.0 1 juliaaa23 Modelka
Edytuj Martini82 6.0 2 Martini82 Fotograf
Edytuj Kaja_Magdalena 6.0 1 Kaja_Magdalena Modelka
Edytuj Vlrn 6.0 0 Vlrn Modelka
Zobacz więcej zdjęć