Dobry materac zadba o twój wygląd - szczególnie o poranku!

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Dobry materac zadba o twój wygląd - szczególnie o poranku!

Spanie jest niezwykle istotną częścią naszego życia, wpływającą na nie o wiele bardziej, niż możemy się spodziewać. Jest to bowiem kwestia nie tylko zdrowia czy poziomu wypoczęcia, lecz również - wyglądu! O co dokładnie chodzi i w jaki sposób możesz poprawić swoją atrakcyjność fizyczną dzięki odpowiedniemu materacowi? Zapraszamy do tekstu!

 

 

Zdrowa pozycja snu - zdrowa postawa w działaniu


Materac, pod względem swoich parametrów, musi być idealny; tutaj nie ma miejsca na kompromisy i półśrodki. Zbyt miękki lub zbyt twardy, za mało dopasowujący się do ciała, czy przeciwnie - poddający się mu zupełnie - to rozwiązania zwyczajnie szkodliwe. Nie tylko istotnie wpływają na to, jak się czujemy, lecz również poważnie oddziałują na naszą sylwetkę. Nie zapominajmy, że na materacu spędzamy jedną trzecią swojego życia. Wyobraź sobie, że osiem godzin dziennie spędzasz w pochylonej, zgarbionej pozycji - z pewnością byłoby to po Tobie widać, prawda? W tym wypadku jest zupełnie tak samo! Spanie na złym, niskiej jakości materacu powoduje trwałe wady postawy. Plecy użytkownika stają się zwyczajnie krzywe - w wielu różnych kombinacjach.
Gwarantujemy jednak, że niezależnie od tego, czy Twój odcinek lędźwiowy będzie wypchany za mocno do przodu, czy na odcinku piersiowym powstanie garb, czy jedna ze stron ciała obniży się w stosunku do drugiej - nie będzie wyglądało to dobrze. O ile jednak problemów tych nabawić się można stosunkowo łatwo, o tyle pozbycie się ich wymaga kosztownych i czasochłonnych ćwiczeń czy nawet leczenia operacyjnego. Lepiej więc zapobiegać, niż leczyć. W tym kontekście na szczególną uwagę zasługują materace marki Hilding. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, poziom ich dopasowania do ciała może być bardzo różny. Zarazem jednak ciągle pozostaje w prozdrowotnym zakresie, nie niszcząc Twojej postury i nie pogłębiając istniejących już wad.

 

Fot. Materace Hilding to sen najwyższej jakości / materiały promocyjne


(Nie)wyspanie widać również na twarzy

 

W tym kontekście musimy powiedzieć o dwóch aspektach związanych z wpływem snu na wygląd. Pierwszym z nich jest samo wyspanie. Na niewygodnym, nie mówiąc nawet o zniszczonym, materacu wypoczywa się zwyczajnie źle. Nierzadko występują problemy z zaśnięciem czy uciążliwe budzenie się w środku nocy, a nawet jeśli nie doświadczamy takich problemów, poziom regeneracji ciała jest wyraźnie niższy. Doskonale widzi to otoczenie; "worki" pod oczami, zaczerwienienia samych oczu, czy wizualnie zmęczona skóra to tylko najbardziej oczywiste skutki. Dobry, wygodny materac oczywiście nie gwarantuje zniwelowania wszystkich tych problemów (mogą mieć one inne podłoże), natomiast redukuje je w znacznej części.

Fot. Spanie jest niezwykle istotną częścią naszego życia / materiały promocyjne


Drugą kwestią, której nie można w tym kontekście pominąć, są ukryci w odmętach materaca, niewidoczni nieprzyjaciele ogromnej części ludzkości - alergeny, zwłaszcza zaś roztocza kurzu. Spanie z nimi, kolokwialnie mówiąc, w jednym łóżku, oddziałuje na zdrowie (pogłębiając alergię czy powodując problemy z oddychaniem), a także na wygląd. U alergików, skupiając się tylko na kwestiach wizualnych, mogą pojawić się takie objawy, jak zaczerwieniony nos, oczy czy skóra, łzawienie z oczu i wycieki z nosa, a nawet spuchnięta twarz. Rozwiązaniem są nowoczesne materace, zabezpieczające przed alergią maksymalnie, jak to możliwe. Cechuje je rozbudowany system wentylacji - czyli odpowiednie otwory i nacięcia, zapewniające przepływ powietrza - oraz wykonanie z hipoalergicznych materiałów, niesprzyjających chociażby roztoczom.

 

 

Materace Hilding to sen najwyższej jakości!


Jak zauważyliśmy, to, jaki materac wybierzemy, w dużej mierze przesądza, jak wyglądać będziemy w ciągu dnia. Wobec tego ciężko odmówić ważności, procesowi wyboru materaca. Śpieszymy tutaj z radą, polecając markę szczególnie wyróżniającą się; Hilding. Dużym atutem jest zastosowanie wspominanych wyżej rozwiązań, dzięki czemu sen jest zdrowszy, a my - piękniejsi. Na tym jednak nie koniec. Ważną zaletą są nowoczesne, przełomowe wręcz rozwiązania, chociażby zmienna elastyczność w obrębie materaca - idealne chociażby dla małżonków o dużej różnicy wagowej. Z kolei osoby śpiące samotnie - dla których optymalnym rozmiarem jest materac 90x200 - niewątpliwie docenią możliwości personalizacji. W wielu modelach zastosowano system, który pozwala na regulowanie twardości materaca, poprzez zmiany ustawienia zewnętrznej powłoki. W konsekwencji zyskuje się nawet 6 poziomów twardości! Co jeszcze może zaoferować Ci Hilding? Wejdź na stronę: http://materacesiemianowice.pl i przekonaj się sam, wybierając spośród niezliczonych możliwości!

 

materiały promocyjne

 

Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Nedelajn 6.0 0 Nedelajn Modelka
Edytuj andziorrr 6.0 1 andziorrr Modelka
Edytuj Zuzanna_25 6.0 2 Zuzanna_25 Modelka
Edytuj fotograf78 6.0 0 fotograf78 Fotograf
Edytuj kamilaab 6.0 1 kamilaab Modelka
Edytuj kamilaab 6.0 3 kamilaab Modelka
Edytuj chato 6.0 0 chato Fotograf
Edytuj shiosai 6.0 1 shiosai Modelka
Edytuj shiosai 6.0 0 shiosai Modelka
Edytuj Waleria7 6.0 0 Waleria7 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć