Emocjonujące wyzwania w "Top Model"! Co wydarzyło się w ósmym odcinku programu?

REKLAMA
REKLAMA
Emocjonujące wyzwania w

Pełen wyzwań i emocji ósmy odcinek „Top Model” za nami! Tym razem uczestnicy programu mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, biorąc udział aż w trzech sesjach zdjęciowych. Kto z aspirujących modeli i modelek najlepiej poradził sobie z wymagającymi zadaniami, a kto musiał opuścić show?

 

 

„Każda sesja łóżkowa musi być trudna"


Z odcinka na odcinka rywalizacja pomiędzy uczestnikami programu zaostrza się, a jurorzy wymagają od modeli i modelek coraz więcej. W ósmym odcinku show uczestnicy programu aż trzykrotnie stanęli przed obiektywem aparatu. Tematem pierwszej sesji zdjęciowej był romantyczny poranek. Modele i modelki mieli za zadanie odegranie intymnej sceny z uczestnikami poprzednich edycji show. Zdjęcia wykonał sam Marcin Tyszka. Wykonanie intymnych zdjęć nie wszystkim przyszło z łatwością. Uczestnicy musieli przełamać skrępowanie i nieśmiałość. Niektórych zmysłowe ujęcia wprowadziły w stan zakłopotania, między innymi natomiast wyraźnie czuć było chemię. Większość modeli i modelek świetnie poradziła sobie z wykonaniem tego zadania, dając się ponieść romantycznej atmosferze podczas zmysłowej sesji zdjęciowej. Najgorętszą modelką na sesji została okrzyknięta Patrycja, która przed obiektywem pozowała z Hubertem Gromadzkim. Z mężczyzn najlepiej z wykonaniem tego zadania poradził sobie Mariusz, pozujący z piękną Klaudią El Dursi, zdobywczynią „złotego biletu" w poprzedniej edycji show.

 

Klaudia El Drusi I Mariusz

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 21, 2020 o 12:41PDT

Zobacz więcej zdjęć Klaudii >>>

 

Patrycja i Hubert Gromadzki

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 21, 2020 o 12:58 PDT

To zadanie pokazało, jak z odcinka na odcinek pomiędzy uczestnikami zaostrza się rywalizacja. Tym bardziej, że gołym okiem widać faworytów tej edycji. Kolejna wygrana w zadaniu Patrycji uwidoczniła rodzące się niesnaski pomiędzy modelkami. Rosnącego napięcia nie wytrzymała Maja, która ze łzami w oczach mówiła, że chce już wracać do domu: „Nic tu nie wygrałam. Cztery lata w tym robiłam (...) Nie jestem piękna, dlatego wszystko przegrywam". Zachowanie Mai oraz zazdrość wobec kolejnej wygranej Patrycji nie spodobały się pozostałym modelkom, co tylko zaostrzyło rodzący się spór w domu „Top Model".

 

 

W obronie dzikich zwierząt

 

W kolejnym zadaniu uczestnicy wzięli udział w sesji zdjęciowej w obronie dzikich zwierząt. Podczas pozowania uczestnicy mieli wcielić się w rolę zagrożonych gatunków zwierząt. Przy tym nietypowym i trudnym wyzwaniu modeli i modelki wspierali goście specjalni: zoolog Ewa Zgrabczyńska i supermodelka Magda Jaska. Zdjęcia zostały wykonane przez fotografa Adama Plucińskiego. To zadanie uświadomiło uczestnikom, że modeling to nie tylko pozowanie do komercyjnych zdjęć, ale również branie udziału w wyjątkowych przedsięwzięciach, które poruszają ważne tematy.

 

Najgorzej w tym zadaniu poradziła sobie Maja, która nie potrafiła zmobilizować się do podjęcia wyzwania. Michał Piróg w ostrych słowach skomentował zachowanie modelki: „Maja, dostajesz teraz ode mnie opierdziel. Jak mam wymalowane na twarzy taką rezygnację, trochę jak Ty masz (...), to jest to bardzo demotywujące dla wszystkich, którzy mają pracować. Co z tego, że ja widzę zdjęcie, jeśli widzę między wierszami, że Ty już odliczasz sekundy do wyjścia." Nagrodą dla najlepszej fotografii w tej sesji zdjęciowej była publikacja zdjęcia w mediach społecznościowych patrona tego zadania WWF. Dodatkowo zwycięski duet miał również zostać oficjalnym opiekunem danego gatunku zwierząt. Za najlepsze zdjęcie w tej sesji uznano ujęcie Karoliny oraz Mikołaja.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 21, 2020 o 1:11 PDT

Emocjonalny roller coaster


Ostatnia sesja zdjęciowa w ósmym odcinku show przysporzyła uczestnikom wiele emocji. Modele i modelki mieli okazję spotkać się ze swoimi bliskimi i to właśnie z nimi pozowali do zdjęć. W wykonaniu tego zadania pomagali uczestnikom wyjątkowi goście: Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan. Fotografie wykonała podczas tej sesji Aga Wojtoń.

 

Zobacz więcej zdjęć Ernesta w Maxmodels >>>


Na panelu jurorskim eksperci zgodnie stwierdzili, że wśród dziesięciu uczestników najlepsze zdjęcie należało do Mariusza. Najgorzej z rodzinną sesją zdjęciową poradzili sobie natomiast: Maja, Łukasz i Karolina i to właśnie oni byli zagrożeni w tym odcinku programu. Ostatecznie to Łukasz musiał opuścić modowe show. Uważacie, że to słuszna decyzja?

 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 21, 2020 o 2:01 PDT

K.Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl
Zdjęcie główne: Materiały prasowe TVN

 

Czytaj też:


Naga sesja w "Top Model" >>>


Ekstremalna sesja zdjęciowa >>>


Teatralne akrobacje i film sportowy >>>

 

Reklama

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Karina_almer 6.0 2 Karina_almer Modelka
Edytuj Karina_almer 6.0 1 Karina_almer Modelka
Edytuj Karina_almer 6.0 0 Karina_almer Modelka
Edytuj Karina_almer 6.0 0 Karina_almer Modelka
Edytuj Karina_almer 5.9 1 Karina_almer Modelka
Edytuj Karina_almer 6.0 0 Karina_almer Modelka
Edytuj Venti 6.0 1 Venti Modelka
Edytuj filipppo Kampania dla Paul Rich, Grudzień 2020

Fot. Natalia Poniatowska 6.0 0 filipppo Model
Edytuj MaksKielce 6.0 1 MaksKielce Fotograf
Zobacz więcej zdjęć