Fashion Meeting POP UP STORE we Wrocławiu

REKLAMA
REKLAMA
Fashion Meeting POP UP STORE we Wrocławiu

Największa multiformatowa impreza modowa nadchodzi. Wydarzenie, jakiego we Wrocławiu jeszcze nie było. Przywitaj wiosnę w kultowym Browarze Mieszczańskim w dniach 16 i 17 kwietnia podczas targów mody autorskiej i designu Fashion Meeting POP UP STORE vol. 13


300 wiosennych kolekcji pod hasłem #NowaPolskaModa, 25000 unikalnych produktów stworzonych przez przybyłych z całej Polski najbardziej kreatywnych i tworzących trendy projektantów mody oraz designu. To wszystko i jeszcze więcej już 16 oraz 17 kwietnia w godz. 11:00-18:00 będzie czekać na Was w niebanalnym miejscu. W kultowym, industrialnym Browarze Mieszczańskim przy ul. Hubskiej 44 we Wrocławiu - kolebce alternatywnej kultury i sztuki, swoją twórczość zaprezentują do sprzedaży wybitni projektanci mody oraz designerzy młodego pokolenia podczas Fashion Meeting POP UP STORE.


WSTĘP WOLNY


Co będziemy robić?


Świadome zakupy, wspieramy polskich twórców

 

Od 2012 roku i czasów pierwszego, prekursorskiego spotkania pod hasłem Wrocław Fashion Meeting organizatorzy wspierają polskich twórców. To już piąty rok i trzynasta edycja wydarzenia, które za każdym razem stara się dostarczyć Wam nowości, satysfakcji z udanych zakupów i osobistych kontaktów z najlepszymi wizjonerami polskiej mody.

 

Na Fashion Meeting POP UP STORE znajdziecie marki nieobecne wcześniej we Wrocławiu poza targami Fashion Meeting. Poznajcie wyselekcjonowanych przez organizatorów projektantów na https://www.facebook.com/wroclawfashionmeeting. Na stanowiskach zagoszczą wiosenne płaszcze, kurtki dla Pań i Panów, "latem podszyte" sukienki, piękne buty damskie i męskie, torebki, biżuteria, okulary i dodatki, które podkręcą każdy outfit. Fashion Meeting to największe targi mody autorskiej i designu: miejski styl, elegancja i odrobina szaleństwa.

Otwórz swoją szafę, oczyść ją z niepotrzebnych ubrań i zrób miejsce na przepełnione wiosną sukienki, bluzki, tuniki, spodnie, marynarki. 16 i 17 kwietnia czekają na Ciebie nadzwyczajne zakupy bezpośrednio od projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej w promocyjnych, targowych cenach.


Inicjatywa Ciuch w Ruch - jestem na TAK


Organizatorzy nie tylko namawiają do świadomych zakupów i wspierania twórczości polskich projektantów, ale idą za tym czyny. Już czwarty raz prowadzona będzie akcja charytatywna "Ciuch w Ruch", podczas której zbierane będą niepotrzebne rzeczy. Jeśli chcesz pomóc i ekologia leży Tobie na sercu, nie musisz angażować swoich pieniędzy - wystarczą niepotrzebne ubrania, koce, obrusy, torby, pluszowe zabawki, itp., które zostaną zamienione na pieniądze. Całość przychodów z akcji przeznaczona będzie na pomoc wrocławskiej Fundacji DOLFROZ. Żadnych wykrętów - nasz cel to 6 ton!

 

Szczegóły targów Fashion Meeting POP UP STORE i akcji Ciuch w Ruch na: https://www.facebook.com/wroclawfashionmeeting. Dołącz.


Coaching stylu


Bezpłatne konsultacje ze stylistami i analiza kolorystyczna to propozycja dla oczekujących więcej. Podczas targów swoim doświadczeniem i wiedzą będzie Was wspierać licencjonowana Style Coach Paulina Łotecka, która przeprowadzi analizę kolorystyczną, doradzi jak wyeksponować atuty swojej sylwetki i ukryć mankamenty, zmotywuje Was do stylowej przemiany. Nowością na targach są ponadto porady dla Pań o większych rozmiarach, których udzieli wyspecjalizowana firma Maua i Styl Plus Size.


Wystawa fotografii Konrada Bąka >>>


Zjawiskowe, niesamowite i magiczne obrazy będziecie mogli zobaczyć podczas targów Fashion Meeting POP UP STORE w wielkim formacie, w jednej z sal Browaru Mieszczańskiego.  Wystawie będzie towarzyszyć promocja autorskiego albumu Konrada Bąka „PHOTOART. Jak powstają magiczne obrazy" >>>

 

Fotografia mody i sesje zdjęciowe


Profesjonalne studio fotografii mody zorganizowane przez Rolanda Okonia i Marcina Wiktorskiego z ABC Fotografii. Tych dwóch fotografów utrwali w kadrze Wasze najmodniejsze stylizacje. Przygotujcie się do bezpłatnej sesji zdjęciowej, skorzystajcie z niecodziennych porad praktyków fotografii mody. Wasze zdjęcia opublikujemy w albumie #najmodniejsi fashionmeeting.

 

Wisienka na torcie
Dopełnieniem całości modnych doznań jest współpraca Wrocław Fashion Meeting z Wrocławskimi Ulicożercami, aby dodać trzeci wymiar nietuzinkowemu wydarzeniu, promując modę na dobre jedzenie! Dzięki temu podczas targów na dziedzińcu Browaru Mieszczańskiego odbędzie się dwudniowy Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa.

 

Zarezerwujcie czas na największe, multiformatowe wydarzenie modowe - ucztę koneserów mody, designu, sztuki, dobrego stylu i pysznego jedzenia. Widzimy się w Browarze Mieszczańskim (Wrocław, ul. Hubska 44) w dniach 16-17 kwietnia w godz. 11:00-18:00.


Więcej informacji:
www.fashionmeeting-popupstore.pl
www.facebook.com/wroclawfashionmeeting


Wydarzenie na Facebook'u:
www.facebook.com/events/570532786441028/

 

 

Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj elaw1 6.0 0 elaw1 Modelka
Edytuj martagabriela 6.0 0 martagabriela Modelka
Edytuj jzivx Edytorial dla Gezno Magazine
6.0 0 jzivx Modelka
Edytuj Mrsliliane98 6.0 0 Mrsliliane98 Modelka
Edytuj kamilsiekierka 6.0 6 kamilsiekierka Fotograf
Edytuj Yovanka 6.0 0 Yovanka Modelka
Edytuj Yovanka KASEKIMO 6.0 0 Yovanka Modelka
Edytuj Pe_eS_photo 6.0 0 Pe_eS_photo Fotograf
Edytuj marekurbanowski Ruda... 6.0 1 marekurbanowski Fotograf
Edytuj 60flash Kasia 6.0 0 60flash Fotograf
Zobacz więcej zdjęć