Fashion Meeting Style - dla Niej i dla Niego

REKLAMA
REKLAMA
Fashion Meeting Style - dla Niej i dla Niego

Uwaga! Zbliża się nieprawdopodobna, najbardziej zaskakująca impreza modowa jakiej jeszcze nie było, przedsprzedaż nowych kolekcji i tchnienie wiosny w modzie i naszych sercach, czyli Fashion Meeting STYLE – dla Niej... i dla Niego...


Już 5 i 6 marca (w godz. 11:00-18:00) przeniesiemy się do magicznego i surrealistycznego wnętrza Silver Conference Center w IBIS STYLES WROCŁAW CENTRUM w nowoczesnym budynku Silver Tower Center we Wrocławiu na Placu Konstytucji 3 Maja - naprzeciwko Dworca Głównego PKP. Zobaczcie, co na Was czeka w modowej krainie "Alicji w Krainie Czarów".

 


Silver Conference Center to największe, nowocześnie wyposażone i niezwykle komfortowe centrum konferencyjne w sercu Wrocławia, o łącznej powierzchni ponad 1400 metrów kwadratowych. To idealne miejsce do organizacji stylowego wydarzenia. Na miejscu znajduje się również hotel IBIS Styles, który wraz z Silver Conference Center jest partnerem Fashion Meeting Style - dla Niej... i dla Niego.

 

 


Postaramy się, aby marzenia o pięknej codzienności stały się możliwe. Wspaniałe ubrania spod igły projektantów, różnorodna biżuteria i nowe marki, wyselekcjonowane marki kosmetyczne, a do tego wyborna kawa, smaki i aromaty, wino i róże - to propozycja na weekend (5-6 marca) poprzedzający Dzień Kobiet, a także Dzień Mężczyzn (obchodzony 10 marca). Targi mody i urody jakich jeszcze nie było, celebracja miłego święta dla Pań i Panów.

 

Będzie to miejsce, pozwalające nie tylko na zakupy i obserwację, ale też na konsultacje, wymianę spostrzeżeń. Przez cały stylowy weekend targowy, którego tematem przewodnim jest moda i uroda, będą odbywać się rów

nież warsztaty, prezentacje i prelekcje dotyczące mody, urody, zdrowego odżywiania. Goście zrelaksują się przy filiżance oryginalnej kawy i lampce wina, a także będą mogli wziąć udział w warsztatach parzenia kawy prowadzonych przez utytułowanych baristów.

 

 

Zakupy u projektantów, warsztaty stylu ze stylistką, sekrety baristów i degustacje wina na Fashion Meeting STYLE to preludium - zapowiedź wiosny w pełni, której kolejnym wydarzeniem jakiego nie można przegapić będzie 13. edycja Targów mody autorskiej i designu Fashion Meeting POP UP STORE - Nowa Polska Moda (www.fashionmeeting-popupstore.pl, www.facebook.com/events/570532786441028/) organizowana w dniach 16 i 17 kwietnia (w godz. 11:00-18:00) w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44.

 

To wielka uczta dla koneserów autorskiej mody i modnych smaków na miarę europejskich wydarzeń.

 

Tej wiosny niewątpliwie kluczowym trendem charakteryzującym miejski styl będzie moda od projektantów i wyborne jedzenie, przygotowywane przez najlepsze food trucki, które zjadą do Browaru Mieszczańskiego w weekend 16 i 17 kwietnia. Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa zgodnie z tradycją Wrocławskich Ulicożerców rozpocznie sezon 2016.

 

Połączone siły organizatorów (Wrocław Fashion Meeting oraz Bazar Smakoszy) najlepszych wrocławskich imprez, dostarczą Wam satysfakcji z doskonałych modnych zakupów i wybornego jedzenia. Data i miejsce jest ustalone - czekamy na Was. Wstęp jest bezpłatny.


Więcej informacji:
www.fashionmeeting-style.pl
www.fashionmeeting-popupstore.pl,www.nowapolskamoda.pl
www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

 

Wydarzenia na Facebook'u:
www.facebook.com/events/1653867971548920
www.facebook.com/events/570532786441028/


Redakcja MaxModels.pl / Materiały prasowe

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj elaw1 6.0 0 elaw1 Modelka
Edytuj martagabriela 6.0 0 martagabriela Modelka
Edytuj jzivx Edytorial dla Gezno Magazine
6.0 0 jzivx Modelka
Edytuj Mrsliliane98 6.0 0 Mrsliliane98 Modelka
Edytuj kamilsiekierka 6.0 6 kamilsiekierka Fotograf
Edytuj Yovanka 6.0 0 Yovanka Modelka
Edytuj Yovanka KASEKIMO 6.0 0 Yovanka Modelka
Edytuj Pe_eS_photo 6.0 0 Pe_eS_photo Fotograf
Edytuj marekurbanowski Ruda... 6.0 1 marekurbanowski Fotograf
Edytuj 60flash Kasia 6.0 0 60flash Fotograf
Zobacz więcej zdjęć