ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

MateuszKlosowski

Fotograf

Fotograf MateuszKlosowski Odwiedzin 4322 Ocena ogólna 0.0

O mnie

www.fotokomercja.pl studio@fotokomercja.pl

Doświadczenie

Doświadczenie -
Profesja Fotograf
Wiek 35

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
pauluusia Modelka

Pozytywna: Jak najbardziej na plus.Wspaniała utalentowana osoba, praca z nią to czysta przyjemność, efekty niesamowite.:) Polecam serdecznie. Mam nadzieję na jednych zdjęciach się nie skończy ;D

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Świetny, mocno zaangażowany, kreatywny, dokłady fotograf który robi to z pasji z radością i uśmiechem:) Polecam i czekam,aż Mateusz zaproponuje mi następną sesje:):):)

miawallace123 Modelka

Pozytywna: Bardzo miły fotograf, ma milion pomysłów, idealna do współpracy atmosfera, pewnie dlatego że to najsympatyczniejszy człowiek świata, a że robi piękne zdjęcia to już widać ;)

arlettt Modelka

Pozytywna: bardzo pomysłowy i kreatywny! mnóstwo śmiechu i zabawy podczas pracy. Polecam!

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Przemiły Pan fotograf ;) Stara się aby wszystko wyszło jak najlepiej. Na prawdę miło nam się współpracowało :) Szczerze polecam ! ;)

ilciia Modelka

Pozytywna: Bardzo luźna atmosfera na sesji z zabawnym i jakże kreatywnym Mateuszem :) Czas tak miło płynie, że idzie zapomnieć po co się spotkało z nim :) Zdjęcia przemyślane i dopracowane. Efekt wspaniały kurde dobry materiał :D

kasienka14041990 Modelka

Pozytywna: niesamowita współpraca :) fotograf przesympatyczny z ogromnym poczuciem humoru :D na zdjęciach: bezstresowo;p miło i sympatycznie :) POLECAM !! jak najbardziej :)

czarna19 Modelka

Pozytywna: Genialnie genialny, idealnie idealny, perfekcyjnie perfekcyjny, cudownie cudowny, wspaniale wspaniały !!!! Po prosu Niesamowity w tym co robi ! Polecam z całego serca !!!

fryzjerka_czest_pl Fryzjer

Pozytywna: Bardzo dobry kontakt i bardzo dobre zdjęcia. Polecam i czekam na kolejne sesje.

negra183 Fryzjer

Pozytywna: Genialnie genialny, idealnie idealny, perfekcyjnie perfekcyjny, cudownie cudowny, wspaniale wspaniały !!!! Po prosu Niesamowity w tym co robi ! Polecam z całego serca !!!