ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

amenti90photography

Fotograf

Fotograf amenti90photography Odwiedzin 9161 Ocena ogólna 5.2

O mnie

Fotograf i retuszer, :) (wszystkie zdjęcia przerabiam sama) Moje imię Marta Jeśli masz pomysł na siebie napisz, gwarantuję że zdjęcia postaram się zrobić jak najlepiej. TFP tylko jeżeli mnie zainteresujesz i wniesiesz coś do mojego portfolio, chyba, że to ja napisze do Ciebie ;) wymagam mimiki, umiejętności pozowania i ciekawej dla zdjęć twarzy. Ceny sesji podam w priv i są one zależne od tematu sesji i innych czynników. Szanuj mój czas i moją prace!! Koszty dojazdu pokrywa zaintersowana/y. Zdjęcie profilowe to jestem Ja. Moje portfolio https://www.facebook.com/Amenti90Photography http://mbednarskafoto.blogspot.com/

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 28

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
06 listopada 2014 magda25 Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Wspaniała Pani Fotograf energiczną i pełną pomysłów ,ma wizje wszystko przygotowuje i realizuje, precyzja i perfekcja. Doskonała pełna ciepła atmosfera, sprecyzowane oczekiwania .Efekt zdjęć cudowny i niesamowity.
Zdecydowanie polecam!! :-)

Edytuj magda25 6.0 1 magda25 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
09 sierpnia 2014 nicsto Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Marta to miła osoba. Współpraca była konkretna i owocna. Jej ogromną zaletą jest to, że pozwala wybrać zdjęcia, które chce się otrzymać.

Zdjęcie zostało usunięte
25 listopada 2013 evvaaa Modelka

Pozytywna: Bardzo dobrze zorganizowana i zaangażowana w swoją pracę. Nasza sesja była krótka, zwięzła i na temat. Doszłyśmy do rewelacyjnego kompromisu i po raz pierwszy zostałam zaszczycona samodzielnym wyborem zdjęć do swojego portfolio. Jak najbardziej jestem zadowolona ze współpracy z Martą. :))

24 listopada 2013 lavenda Modelka

Pozytywna: Bardzo miła współpraca, atmosfera na sesji pozytywna, nie brak pomysłów ani cierpliwości, efekty jak najbardziej udane, wszystko super ^^
Tak więc polecam Martę w 100% !

14 października 2013 lizaczeq Modelka

Pozytywna: Ciekawa osoba jak i pełna profesjonalizmu, wie co chce osiągnąć i robi to ;) Zdjęcia z nią to sama przyjemność, nie omieszkam skorzystać jeszcze z jej usług fotografii bo jest w tym b. dobra ^^

09 sierpnia 2013 mariaa18 Modelka

Pozytywna: Pozytywna i bardzo miła osoba a zarazem świetna fotograf z pasją i zaangażowaniem. Przygotowana do sesji z głową pełną pomysłów. Luźna atmosfera podczas sesji, a zdjęcia magiczne:) Polecam! :) :)

08 sierpnia 2013 alexxisss Modelka

Pozytywna: Martunia jest niezastąpiona ! Naprawde jest świetnym i profesionalnym fotografem :) Ma pomysł , ma talent i zapał do pracy :D To napewno nie jest nasz ostatni raz razem :)

04 lipca 2013 anusiuniaa Modelka

Pozytywna: Serdecznie polecam.
Konkretna Dziewczyna, potrafi doradzić, ustawić i chętnie pomaga podczas sesji.
Na Jej zdjęciach każdy wyglądałby dobrze :)
Bez problemu zgadzała się tez na moje pomysły:)

Rekomenduję w 100%:)

11 maja 2013 pati09 Modelka

Pozytywna: Marta... super dziewczyna. Jest otwarta na wszelkie pomysły, nie krytykuje, doradza i konkretnie podchodzi do sprawy. Jak najbardziej polecam, ja na pewno jeszcze skorzystam:)

08 maja 2013
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Pozytywna, skupiona, jak trzeba to coś doradzi :-) Wie czego chce i prowokuje do własnego wkładu. Czekam na pogodę do następnej sesji!