ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

anarose

Fotograf

Fotograf anarose Odwiedzin 1536 Ocena ogólna 5.9

O mnie

Portrety. To mnie kręci. Maluje _maquilla_ Na profilowym: Paulina 'overdone' Fajne TFP też lubię, mrrru P.S. Sorry za brak odpowiedzi na niektóre wiadomości. Postaram się zaglądać tu częściej.

Doświadczenie

Doświadczenie Niewielkie
Profesja Fotograf
Wiek 34

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
14 lipca 2014 darlingx Modelka

Pozytywna: super współpraca!!! kreatywny,pracowity i zaangażowany fotograf, w sesji nie przeszkodził nam obfity deszcz:) efekty rewelacyjne, świetny klimat ;) koniecznie musimy powtórzyć:) sukces gwarantowany,polecam Annę,bierzcie ją:D

Edytuj darlingx Aleksandra 6.0 0 darlingx Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
15 września 2013 overdone Modelka

Pozytywna: Bardzo polecam, 2 współprace za nami i z obu jestem zadowolona:)

10 września 2013 wilczex Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Pozytyw? No a jak myślicie?

vilija Modelka

Pozytywna: Stwarza niesamowitą atmosferę pracy, tak że wyobraźnia zaczyna przelewać się w obrazy rzeczywistości. Pracuje szybko i na wysokich obrotach. Słowna i odpowiedzialna fotograf oraz bardzo kreatywna stylistka :)

paaulinka Modelka

Pozytywna: Ana jest sympatyczną i towarzyską fotografką , zadowolenie ze zdjęć jest ogromne , i chce się więcej i więcej :)

konto usunięte

Pozytywna: Ana jest fantastyczna.Przygotowana do sesji perfekcyjne,Głowa pełna pomysłów o zaangażowaniu nawet nie wspomnę

magfiu Wizażysta

Pozytywna: Ana to siła spokoju! Nie straszne jej nieprzewidziane sytuacje! Opanowana, profesjonalna, miła i uśmiechnięta. A Efekty pracy niesamowite!!! = Talent sam w sobie!

bialamagnolia Stylista

Pozytywna: Na sesji z Anią panuje wspaniała atmosfera. Bardzo miła osóbka z artystyczną duszą. Wspólpraca bardzo owocna - Polecam z całego serca.

ostatnipamietnik Modelka

Pozytywna: Cudowna pani fotograf! Jej głowa jest pełna niesamowitych pomysłów, a przygotowana do sesji perfekcyjnie! Nie dośc, że rewelacyjny fotograf to i bardzo dobra stylistka. Jak najbardziej Polecam i mam nadzieję na kolejną sesje :)

_maquilla_ Fryzjer

Pozytywna: Baardzo sympatyczna Pani Fotograf, a efekty sa zachwycajace. Wspolpraca bardzo owocna z perspektywa na pozniej:)Polecam:)