ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

arturstelmach

Fotograf

Fotograf arturstelmach Odwiedzin 163339 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Szybciej złapiesz mnie tutaj: www.facebook.com/stelmachphotography Ustalone terminy są nieprzesuwalne, odwołałeś/aś sesje (bez względu na powód) szansa przepada bezpowrotnie. Nie płacę za pozowanie. TFP - tak, jeśli: - mam czas, - przyjdziesz do mnie z gotowym pomysłem, który mi się spodoba, - ja piszę do Ciebie, - masz niecodzienną, ciekawą urodę (wiem, to dość subiektywne), - zakres to bielizna/nagość zakryta/akt PRACUJE TYLKO Z UMOWĄ Osoby poniżej 18 lat wymagana zgoda rodziców. Szanujmy siebie i swój czas. Chętnie nawiąże współpracę z markami odzieżowymi, projektantami, wizażystami, stylistami, fryzjerami. Magazines m.in. VOGUE Italia, , Feroce Magazine, SHUBA MAGAZINE, B Louder Magazine, Philocaly Mag, Provocator Magazine, Prolific Quarterly Magazine, BeautyMute Magazine, freshlyWORN Magazine, Imirage Magazine. ______________________________________________ Odczytujesz wiadomości i nie masz czasu odpisać, to z pewnością na sesje też Ci go braknie, szkoda zachodu.

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Fotograf
Wiek 25

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
02 maja 2016 Tomasz_Kirsch Model Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Jest to moja kolejna sesja z Arturem i tak jak poprzednim razem była to czysta przyjemność :)
Miła atmosfera podczas zdjęć :)
Fotograf jest otwarty na propozycje modela i pozwala zrealizować jego wizję :) Jestem w pełni przekonany że to nie ostatnia nasz sesja :)

Zdjęcie zostało usunięte
27 kwietnia 2016 MoreHatred Model Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Jestem zadowolony ze współpracy.Polecam :)

Zdjęcie zostało usunięte
26 kwietnia 2016 timewhisperer Model Wszystkie referencje od tej osoby: 39 (Zobacz)

Pozytywna: Kolejna sesja z Arturem, tym razem w stylu modowym! :) Artur to nie tylko zdolny fotograf, ale i również stylista. Dobrze wie, jak pracować z modelami. Liczę na więcej wspólnych sesji niebawem :)

Zdjęcie zostało usunięte
04 kwietnia 2016 MoreHatred Model Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Kreatywna i kontaktowa osoba.otwarta na wszelkie pomysły, kreatywny i twórczy.Jestem zadowolony z efektów współpracy, Polecam :)

Zdjęcie zostało usunięte
05 marca 2016 Tomasz_Kirsch Model Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Sesja przebiegła w miłej atmosferze. Artur zna się na rzeczy i wie jak zrobić dobre zdjęcia .Otwarty na propozycje modela ale i też sam ustawia modela aby wszystko było jak należy ;) Jestem mega zadowolony i mam nadzieje ze to nie ostatnia nasza współpraca ;)

Zdjęcie zostało usunięte
02 marca 2016 Pinkerton Model Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Wesoły, kontaktowy fotograf, otwarty na różne propozycje współpracy. Życzliwie i z wyrozumiałością podchodzi do modela. Polecam!

Zdjęcie zostało usunięte
23 lutego 2016 Pinkerton Model Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Świetny fotograf o niestandardowym podejściu do zdjęć, pełen inwencji i ciekawych pomysłów. Na sesji panuje swobodna atmosfera, współpraca z nim to duża przyjemność. Polecam!

Zdjęcie zostało usunięte
29 stycznia 2016 animzg Model

Pozytywna: Współprace z Arturem wspominam bardzo pozytywnie. Nie mam dużego doświadczenia w pozowaniu i nie wiedziałem czego mam się spodziewać, a wszystko przebiegło sprawnie, bez stresu i w miłej atmosferze. Nim się spostrzegłem a trzeba było kończyć. Zdjęcia wyszły super! Mam nadzieję, że to moja pierwsza, ale nie ostatnia sesja z Arturem! Polecam :)

Zdjęcie zostało usunięte
22 stycznia 2016 christian1794 Model Wszystkie referencje od tej osoby: 12 (Zobacz) Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Cudowna osobowość i ogromny potencjał. Fotograficznie świetne oko, niezwykle kreatywny i utalentowany, do tego przesympatyczna i bardzo ciepła osoba, z takimi ludźmi to chce się tylko więcej i więcej!
Jak tu nie polecać? :)

Zdjęcie zostało usunięte
20 stycznia 2016 timewhisperer Model Wszystkie referencje od tej osoby: 39 (Zobacz)

Pozytywna: Artur jest godny zaufania i zapewnia komfortową atmosferę podczas pracy. Jako, że znam go bardzo długo, mogę zapewnić, że nie pożałujecie współpracy z nim :)

Zdjęcie zostało usunięte