ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

Arveena

Fotograf

Fotograf Arveena Odwiedzin 208855 Ocena ogólna 6.0

O mnie

na profilowym m-bronx Witam serdecznie.:) Tfp..dla..modelek o pełnym zakresie pozowania.Ale..jak masz ciekawe portfolio i pomysł na Siebie napisz..-..zawsze chętnie coś stworzę nowego..:) Szczególnie ,gdy jesteś tak samo zaangażowana w sesję jak ja..! Słowność i wzajemny szacunek to podstawa - traktujmy się poważnie. ********* Szczególne podziękowania moim modelkom[modelom]. Bez Waszego zaangażowania i wspaniałej współpracy nie miałabym możliwości stworzenia tej galerii. *** Obserwuję..=..może coś wspólnie zrobimy:) ***. Jeśli zajrzysz zostaw ślad po sobie.. Komentarze miło widziane..:) ***** Tu jestem codziennie! https://www.facebook.com/Anna-Grażyna-Grabia-1470258449888967/timeline/?ref=hl *********** !!! Kopiowanie i przetwarzanie zdjęć oraz udostępnianie innym zabronione!! **

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
30 stycznia 2018 opasska Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 4 (Zobacz)

Pozytywna: Ania jest wspaniałym fotografem, a jeszcze lepszym człowiekiem. Atmosfera na sesji jest świetna, dzięki Jej podejściu i zaangażowaniu można czuć się swobodnie. Z niczego potrafi wyczarować coś świetnego i jest gotowa na wszystko! Zawsze świetnie przygotowana do sesji z pełnym entuzjazmem może pstrykać bez końca, dzięki czemu jest pewność, że wybierze i stworzy coś niepowtarzalnego. Ania nie lubi prostoty, woli tworzyć coś bajkowego, wyjątkowego i magicznego, za co ją podziwiam. Uwielbiam współpracę z Anią i mam nadzieję, że jeszcze nie raz coś stworzymy <3 ;* :)

Edytuj opasska 
Make up Jolanta Włodarczyk
Mod.Martyna Opasińska 6.0 42 opasska Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
23 stycznia 2018 WitKasperek Model

Pozytywna: Na profilu Arveena jest błąd. To nie jest po prostu fotograf.
To artystka jakich naprawdę mało, wspaniałe podejście do sesji i zaangażowanie na 100%. Głowa pełna pomysłów! Nie tylko robi wspaniałe zdjęcia które można podziwiać na naszych profilach ale również pomaga się rozwinąć i wprost mówi co ktoś robi źle, co trzeba zmienić itp. Naprawdę tak szczerych ludzi, którzy dodatkowo są tak pozytywnie zakreceni a dodatkowo w pełni zaangażowani w sesje wielu nie ma! Świetnie się dogadaliśmy i zrozumieliśmy się wręcz bez słów! Pomysły Arveen są niezwykłe! Potrafi tak wszystko zorganizować że naprawdę czapki z głów! Oprócz tego że jestem zachwycony zdjęciami to dodatkowo spędziłem naprawdę świetny czas!!! Polecam!!!! Chętnie powtórzę tą współpracę, dostałem wiele cennych rad i wiele się dowiedziałem! Serdecznie dziękuję!

Edytuj WitKasperek 6.0 55 WitKasperek Model
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
11 listopada 2017 WildCandy Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Ania to doświadczona fotografka i profesjonalistka w każdym calu. Dba nawet o nawet najmniejszy szczegół. Praca przebiegła sprawnie dzięki świetnemu przygotowaniu Ani do sesji. Poza tym to fantastyczna, pozytywna osoba, którą cechuje kreatywność, bogata wyobraźnia oraz artystyczna wrażliwość. Pozowanie przed obiektywem Ani było wspaniałą przygodą -czekam na kolejne!!! :))

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 października 2017 Sylwia3333 Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Dobrze, że istnieją jeszcze na tym świecie długi, których nie można spłacić ...:)Drugie nasze spotkanie z Anią potwierdza to co już wcześniej pisałam. Świetna kobitka. Mam wrażenie, że znamy się od zawsze. Dziękuję Kochana za ponowne zaproszenie i do następnego razu :)Buziaki :)

Edytuj Sylwia3333 6.0 26 Sylwia3333 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
07 października 2017 Sylwia3333 Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: W tym szaleństwie jest metoda...:)Ania to pierwsza Pani Fotograf z którą przyszło mi współpracować. Jest świetna w tym co robi...głowa pełna pomysłów. Bardzo pozytywnie nastawiona kobitka więc nie mam mowy o stresie na sesji. Gorąco polecam i z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie. Buziaki Kochana:)

Edytuj Sylwia3333 6.0 49 Sylwia3333 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
05 października 2017 makeupbykas Wizażysta

Pozytywna: W takich warunkach praca, to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera. Ania jest świetna, w tym co robi, do tego niezwykle ciepła co spowodowało, że czułam, jakbyśmy znały się od dawna. Mam nadzieję,że to był początek owocnej współpracy.

Edytuj makeupbykas 6.0 49 makeupbykas Wizażysta
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 września 2017 saint_lilith Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Przemiła pani fotograf, z konkretnym pomysłem na zdjęcia, dzięki czemu sesja poszła nam bardzo sprawnie :) Dba o to, żeby modelka czuła się komfortowo :) A efekty piękne! Na pewno jeszcze będziemy współpracować, polecam z całego serca!

Edytuj saint_lilith .. 6.0 31 saint_lilith Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
22 września 2017
konto usunięte Model

Pozytywna: Najlepszy fotograf na świecie lepszego nie ma niż Ania :)) Pozytywnie zakręcona pełna pomysłów i chęci do pracy:) Atmosfera pod czas pracy hmmm jednym słowem zajebista :) Polecam każdemu a napewno nie pożałujesz spędzonego czasu :)

Edytuj Kriss933 6.0 15 Kriss933 Model
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
18 września 2017 JolantaWlodarczyk Wizażysta

Pozytywna: Współpraca z Arveena to czysta przyjemność, świetnie uchwycone piękno modelki i pełen profesjonalizm. Sądzę, że na tej sesji nasza współpraca się nie zakończy.

Edytuj JolantaWlodarczyk 5.9 69 JolantaWlodarczyk Wizażysta
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
16 września 2017 opasska Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 4 (Zobacz)

Pozytywna: Nic innego jak ponownie świetna współpraca napisać nie mogę. Ania to zwariowana duszyczka z mnóstwem pomysłów, które gotowa jest zrealizować. Świetna atmosfera, doskonały fotograf iświetne efekty współpracy. :) :) <3
Czekam na więcej sesji z Anią.

Edytuj opasska 5.9 69 opasska Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja