ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

doniebawzieci

Fotograf

Fotograf doniebawzieci Odwiedzin 760 Ocena ogólna 6.0

O mnie

,,Fotografia to emocje, bliskość, miłość. To, co utrwalono na filmie, zostanie zachowane na zawsze. Film zatroszczy się o każdą, najdrobniejszą rzecz, na długo po tym, jak Ty sam nie będziesz już pamiętał niczego."

Doświadczenie

Doświadczenie Niewielkie
Profesja Fotograf
Wiek 25

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
konto usunięte

Pozytywna: ajj, nie wiem co napisać bardzo fajna osóbka, która zna się na rzeczy. bardzo dobry początkujący fotograf. polecam jak najbardziej ; )

konto usunięte

Pozytywna: Cudowna osoba o artystycznej duszy ! Nic dodać, nic ująć.. Rewelacyjny, początkujący fotograf :)

kwiatpaproci Modelka

Pozytywna: Perfekcjonistka w każdym calu. Wspaniale się z nią pracuje, ma świetne pomysły, a w połączeniu z talentem tworzy dzieła ;)!

konto usunięte

Pozytywna: Miła, ciepła i przepełniona zaskakującymi pomysłami artystyczna duszyczka. Wie czego chce i potrafi to przekazać. Praca z Nią to doskonała zabawa a przy tym niesamowity relaks. Gorąco polecam...:*!

konto usunięte

Pozytywna: Moja ukochana Pani fotograf, wizażystka i stylistka w jednym. Jak najbardziej profesjonalna, przywiązuje bardzo dużą uwagę do szczegółów. Ponad to bardzo sympatyczna, wygadana ! POLECAM ! 6+ to za mało! :)

softassilk Modelka

Pozytywna: Potrafi wydobyć z człowieka to, co w nim najpiękniejsze. Uwielbiam ją za to jaka jest i jakie robi zdjęcia! Każde zdjęcia dopracowane, bardzo staranna w tym co robi, a efekty -widać na zdjęciach! Zdecydowanie polecam :)