ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

fotopasjonat

Fotograf

Fotograf fotopasjonat Odwiedzin 3089 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Autor zdjęcia WWW.FOTOPASJONAT.COM WWW.PHOTOCREATOR.PL Andrzej Kotysz Wystawiajcie szczere komentaze w profilu i pod zdjęciami.

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 37

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
07 stycznia 2013
konto usunięte Modelka

Pozytywna: zdolny oraz miły.Profesjonalizm i spokój to dwie najważniejsze cechy polecam prace z nim:)

konto usunięte Fryzjer

Pozytywna: Bardzo owocna i kreatywna współpraca.

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Bardzo fajny fotograf z pomysłami, który ma nie tylko talent i oko, ale umie współpracować z modelką, wprowadzić przyjemną atmosferę na sesji. Jest skory do słuchania uwag i sam chętnie wprowadza swoje. Mimo, że sesja trwa długo to zupełnie nie męczy, prz

shelley01 Modelka

Pozytywna: Profesjonalista , wie chyba wszystko o fotografii :) 40 minut zdjęć z początkującą modelką ? - jestem pełna podziwu , a do tego zdjęcia są tak piękne że wzroku nie mogę oderwać . POLECAM JAK NAJBARDZIEJ !!

darsob123 Modelka

Pozytywna: Andrzej to super fotograf ! sesja z Nim to sama przyjemność. Miły, symatyczny ! zależy mu na tym by modelka czuła się jak najlepiej i zdjęcia wyszły super! zdecydowanie polecam !! :)

konto usunięte

Pozytywna: Bardzo PROFESJONALNY i PRZESYMPATYCZNY fotograf, wspołpraca z Andy w niesamowitej atmosferze, potraf bez wątpienia poprawić humor najbardziej rozkapryszonej modelce. Z efektów jestem nieziemsko zadowolona - w końcu jestem piękna! ;) Oczywiście POLECAM :*

malgosiawinskawizaz Fryzjer

Pozytywna: Efekty widzimy, profesjonalizm, któremu żadne referencje nie są potrzebne. Ale na pewno nie zaszczkodzi polecić artystę i czekać na dalszą współpracę!

aniesa Modelka

Pozytywna: Atmosfera pracy bardzo swobodna, ale z pełnym profesjonalizmem- polecam gorąco!!

wernimakeup Fryzjer

Pozytywna: Bardzo przyjemny fotograf z masą pomysłów w głowie. Polecam Andrzeja za umiejętny przekaz informacji pdczas sesji POLECAM !!

sylwiatiger Modelka

Pozytywna: To chyba oczywiste , ze polecam;) Jego prace mówią same za siebie! Po sesji oczarowana bez wahania zapozuję ponownie bo warto ;) Fotograf, świetnie przygotowany do sesji, wie jaki cel chce osiągnąć i to mu się udaje