ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

grzepa2

Fotograf

Fotograf grzepa2 Odwiedzin 39806 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Kilka wystaw autorskich w kraju, moda, reportaż, portret akt, 2 publikacje w Playboyu Sesje tfp jesli sam zaproponuję. Jeśli modelka chce zamieścić zdjęcia z takiej sesji w swoim pf, zgoda tylko pod warunkiem, że zdjęcia moje nie będą wśród zdjęć pseudofotografów, nieudanych technicznie Będę wdzięczny za kometarze do zdjęć

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
06 sierpnia ShyraBella Modelka

Pozytywna: Very professional, creative and gives very good concept for the photo session. Focuses to capture a great image. I would highly recommend.

Edytuj ShyraBella 6.0 0 ShyraBella Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 czerwca 2018 wiktoriam00 Modelka

Neutralna: Sesja z Panem Grzegorzem była dla mnie dużym zaskoczeniem. Podczas niej czułam wiele ograniczeń i dużo narzucania z jego strony, dlatego też nie do końca mogłam się wykazać. Średnio mi się to podobało i po wyjściu ze studia miałam mieszane uczucia, ale gdy dostałam gotowe zdjęcia, miło się zaskoczyłam. Mimo że zdjęcia są często do siebie podobne i moja mina jest na nich prawie taka sama, jestem bardzo z nich zadowolona. Pierwszy raz miałam możliwość zrobienia zdjęć w normalnych codziennych ubraniach i pokazania jak wyglądam na co dzień. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z sesji.

Edytuj wiktoriam00 6.0 0 wiktoriam00 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
30 października 2013 Zabcia1994 Modelka

Pozytywna: Fotograf bardzo zaangażowany w to co robi ;-) przygotowany do sesji znakomicie. Mila atmosfera na sesji i zadowalające efekty końcowe. Polecam.

25 sierpnia 2013
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Sympatyczny fotograf ;-) bardzo przygotowany do sesji i zaangażowany w to co robi. Sesja przebiegła w miłej atmosferze. Polecam jak najbardziej ;-)

piekna Modelka

Pozytywna: Profesjonalista. Świetny fotograf, cerpliwy, bardzo kreatywny, ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Zdecydowanie stawia na jakość nie na ilość. Efekt sesji zawsze jest zadawalający :)