ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

igrok

Fotograf

Fotograf igrok Odwiedzin 1150391 Ocena ogólna 5.4

O mnie

# zwrot kosztów dojazdu- spoko :) # obróbka zdjęć? spoko, chętnie pomogę :) $$$ :D www.igrok.pl www.facebook.com/IgrokStudio www.instagram.com/igrokstudio https://twitter.com/igrok_istudio VHS: https://vimeo.com/user36015403 # chętnie podejmę współprace z wizażystkami, stylistkami fryzur, projektantkami i oczywiście modelkami nawet początkującymi, dla mnie to nie problem... a tak poza tym jestem wstydliwy wiec pisz śmiało:) # ty nie pozujesz TFP to dla czego ja mam robić zdjęcia TFP? by pooglądać sobie golasa? bez sensu to już lepiej iść na rokse- wyjdzie taniej a i pomacać se można. bądźmy poważni, zawsze można poszukać kompromisu. # krytykę chętnie przyjmę na klatę ale jeżeli nie umiesz posługiwać się argumentami to nie oczekuj że potraktuję cie poważnie # 1ki od " kont widm" są dla mnie przejawem tchórzostwa # Zanim poprosisz o "komcie" czy "odwiedzinki" to wiedz że jestem szczerą dziwką :)

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Fotograf
Wiek 38

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
06 sierpnia 2019
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Bardzo udana współpraca. Świetna atmosfera i efekty. Jak najbardziej polecam. :)

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj Konto usunięte 6.0 1 Konto usunięte Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
09 czerwca 2019 Evi_Ef Modelka

Pozytywna: Świr. Sam nawet mówi tak o sobie na wstępie. No ale jaki nudny byłby ten świat bez pozytywnie zakręconych ludzi. Tomek jest świetnym fotografem, zresztą wystarczy popatrzeć na jego zdjęcia, które ukazują piękno kobiecego ciała. Trochę uparty, ale czasem nawet mu się zdarza słuchać uwag i pomysłów modelki. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, polecam i mam nadzieję, że jeszcze uda nam się kiedyś coś razem stworzyć :)

Edytuj Evi_Ef 6.0 1 Evi_Ef Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
07 kwietnia 2018 KasiaKatarzyna90 Modelka

Pozytywna: Tomek jest dosyć zakręcony( w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Wkłada serce w „swoje małe dzieła sztuki”. Perfekcyjnie przygotowany – dba o każdy szczegół aby osiągnąć zamierzony efekt. Widać, że fotografia jest jego pasją. Jest bardzo ekspresyjny, drobiazgowy - oddaje się w pełni temu co robi. Potrafi wydobyć z modelki „to coś” – nawet gdy nie jest profesjonalistką. Potrafi wytworzyć pozytywną aurę podczas sesji, bardzo dba o dobrą atmosferę, jest wesoło 
P.S: mam nadzieję że to pierwsza ale nie ostatnia nasza wspólna sesja, prawda? :-)

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj KasiaKatarzyna90 http://igrok.pl/ 6.0 0 KasiaKatarzyna90 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
12 sierpnia 2017
konto usunięte Modelka
Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Niesamowity fotograf, a przede wszystkim człowiek. Za pomocą fotografii potrafi odkryć w osobie to co nie znane. Pomógł mi otworzyć się na siebie i za to jestem mu ogromnie wdzięczna.
Co do samej pracy, nie mam co narzekać. Atmosfera na sesji była świetna, mam nadzieję, że uda nam się jeszcze nie raz stworzyć coś wspólnego.

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj Konto usunięte www.igrok.pl 6.0 2 Konto usunięte Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
12 sierpnia 2017 boczekk Fotograf

Pozytywna: Niesamowity człowiek - głowa pełna pomysłów, ogromne doświadczenie, genialne poczucie humoru, kreatywność. Specyficzny, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Uwielbiam sesje z Tomkiem, bo każda minuta jest dograna w czasie, same konkrety, ogrom wiedzy, atmosfera cudowna. Same superlatywy :D Polecam z całego serca, bo to niezapomniane doświadczenie, a potem chce się więcej ;)

Edytuj boczekk 6.0 0 boczekk Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
26 czerwca 2017 ana_mls Modelka

Pozytywna: Jego prace są bardzo wykwintne i pobudzające dla zmysłów. Tajemnicze, prowokujące… Obrazy ze smakiem. Tomek to uroczy psychopata ;) Jest fenomenalnym zjawiskiem. Poważnie podchodzi do pracy, bardzo odpowiedzialny i pracowity. Na sesji czułam się jak księżniczka hi hi, która niczym nie musi się przejmować. Niezwykle szarmancki. Świetnie przygotowany, ma ze sobą cały arsenał stylizacji i do tego świetny gust. Tworzy przyjazną atmosferę, rewelacyjnie dopinguje podczas pracy, skutecznie rozśmiesza – ma specyficzne poczucie humoru. Pracuje w skupieniu, myśli co robi. Wymagający i bardzo zaangażowany. Ale, żeby nie wyszło, że jest ideałem ;b, to napiszę też o jego wadach… W przerwie jest strasznym gadułą! Ma co najmniej 3 twarze, więcej pewnie poznam z czasem, nadzwyczajnie otwarty – można czytać w jego myślach, a właściwie słuchać ich! ;) Przed tym ostrzegam! Potrafi przejrzeć drugiego człowieka na wylot i bardzo trafnie ocenić. Inteligentny. Przy Tomku czas biegnie jak szalony, wyciąga ze swojej modelki wszystko co najlepsze do granic możliwości. Bardzo cierpliwy, wyrozumiały, dobry i szczery. Świetny kontakt przed pracą, w trakcie i po. Gotowy materiał, który odsyła w błyskawicznym tempie po sesji, zaskakuje i wzbudza ogromną radość! Ciekawy i oryginalny człowiek. Trzy słowa które w skrócie mówią o Tomku i jego pracy to: ciekawość, kreatywność i człowieczeństwo. Przeogromnie polecam!

Edytuj ana_mls 6.0 5 ana_mls Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
06 listopada 2016 Lucid Modelka

Pozytywna: Subtelne i wysmakowane ujęcia są dobrą podstawą, aby podjąć współpracę z Tomaszem. Można przy nim poczuć się swobodnie, daje modelce dużo przestrzeni i dobrze naprowadza na ciekawe pozy i naturalną mimikę.

Edytuj Lucid 6.0 0 Lucid Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
24 lipca 2016 Magnet Modelka

Pozytywna: istny magik :) fotograf z pasją i duża dawka dobrego humoru :) sesja z nim to było dla mnie polączenie sesji fotograficznej z psychoterapeutyczną ;D zdjęcia wyszły świetnie! polecam wszystkim :))

Edytuj Magnet 6.0 6 Magnet Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
13 czerwca 2016 AnnaMariaLea Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Cudowny fotograf! Świetna atmosfera, mila rozmowa i niesamowite zdjecia! Polecam serdecznie!

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
16 grudnia 2015 ClaudinsSeductions Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Jest jedyną osobą, której udało się mnie na mówić na akty. Największym talentem chyba jest to że gdy człowiek stoi nagi przed nim to tego nie czuje. A zdjęcia jakie tworzy są piękne, za każdym razem gdy je oglądam mam wrażenie że niedługo wpadnę samo zachwyt :D jak pięknie na nich wyglądam. Z miłą chęcią będę wracać :3

Zdjęcie zostało usunięte