ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

joanna_cora

Fotograf

Fotograf joanna_cora Odwiedzin 8095 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Posiadam własne studio:) Teraz focę nieco mniej ale możesz mnie próbować namawiać na współpracę. Nie dojeżdżam poza miejscem wskazanym w lokalizacji. ______ Zapraszam na fb: https://www.facebook.com/joannacorafotografia ___________________________________________ Więcej zdjęć: www.joannacora.fotolog.pl oraz: joannacora.blogspot.com

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 31

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
22 sierpnia 2014

Pozytywna: Sympatyczna osobowość, duże zaangażowanie i bardzo przyjemny przebiec sesji:) Mocno skupiona na swoim zadaniu, bezkonfliktowa i otwarta na sugestie fotografa. Polecam!

Wystawiona dla: paulineczkaa_ Modelka Zobacz otrzymaną referencję
Zdjęcie zostało usunięte
07 lipca 2014

Pozytywna: Wzrost i warunki świetne. Mocne spojrzenie i luz przed obiektywem. Na pewno nie była to nasza ostatnia sesja!:) Polecam współpracę!

Wystawiona dla: Kuba_Bryl Model Zobacz otrzymaną referencję
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
03 lipca 2014

Pozytywna: Cudowna uroda, umiejętność gry przed obiektywem, pozytywne nastawienie i świetnie przygotowanie. Zorganizowana, słowna i warta dalszej współpracy:) Dziękuję! Polecam współpracę:)

Wystawiona dla:
konto usunięte Modelka
Zobacz otrzymaną referencję
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
26 sierpnia 2013

Pozytywna:

Ma wszelkie predyspozycje i determinację by być najlepszym. Mocno(!) zaangażowany w sesję. Niesamowita chęć, energia i zapał. Stylizacje dla siebie ma na poczekaniu, włosami potrafi zająć lepiej niż nie jeden fryzjer. Chcę więcej! Warto;] GORĄCO POLECAM!!

Wystawiona dla: perfectsound Model Wszystkie referencje dla tej osoby: 2 (Zobacz)
05 czerwca 2013

Pozytywna: Jest wspaniała! Cudownie piękna i pozuje z wielką gracją. Ma rewelacyjne warunki do bycia zawodową modelką. Do sukcesu brakuje jej tylko dobrych zdjęć. A i photoshop mógłby dla niej nie istnieć;] Szczerze polecam!

Wystawiona dla: demim Modelka Wszystkie referencje dla tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Portretowa twarzyczka o ciekawych rysach. Bardzo fotogreniczna. Do tego sympatyczna osóbka zainteresowana światem pod drugiej stronie obiektywu;]Polecam!!

Wystawiona dla:
konto usunięte Fotograf

Pozytywna: Natalia jest jedną z tych kobiet, które fotografuje się z przyjemnością i niezwykłą łatwością. Ma w sobie jakieś wewnętrzne światło, którego blask wyraża się w każdym zdjęciu. Dziękuję za najsympatyczniejszą sesję i liczę na więcej!! Mój prywatny anioł:*

Wystawiona dla: natalia_natalia Modelka

Pozytywna: Morał tej bajki jest którki i niektórym znany - zaproś Kasie na zdjęcia, a sukces murowany:D Niesamowita i wyjątkowa uroda, a do tego pełna swoboda przed obiektywem. Polecam!

Wystawiona dla: stradi Fotograf

Pozytywna: R E W E L A C Y J N A !! Niesamowita mieszanka urody, delikatności i kreatywności;] Z ta panią polecam współpracę każdemu;]

Wystawiona dla:
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Pomysłowe sylizacje plus duże poczucie humoru musi zaowocować świetnymi efektami;] Zachwycona jestem kreatywnościa Marysi i jak najbardziej polecam;]

Wystawiona dla: inspirowanagorami Stylista