ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

kick-ass

Fotograf

Fotograf kick-ass Odwiedzin 733024 Ocena ogólna 0.0

O mnie

instagram.com/qczman qczman.pl

Doświadczenie

Doświadczenie Niewielkie
Profesja Fotograf
Wiek 33

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
25 sierpnia 2017 emirose Modelka

Pozytywna: Mistrz! Profesjonalista w każdym calu.. Konkretny, rzeczowy, wymagający... z nietuzinkowym poczuciem humoru :-) Jak nikt potrafi wydobyć na fotografii esencję kobiecego piękna i zmysłowości. Zresztą jego prace mówią same za siebie. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! :-)

Zdjęcie zostało usunięte
04 czerwca 2017 katarina78 Modelka

Pozytywna: Upierdliwy i maruda z niego dba o każdy szczegół :P Dzięki temu powstają takie cuda :) Na poważnie artysta przesympatyczny człowiek z ogromnym specyficznym poczuciem humoru.Skromny i zbyt surowy dla siebie. To już kolejna nasza sesja i mam nadzieję że nie ostatnia :)

Zdjęcie zostało usunięte
07 kwietnia 2017 MalgorzataAnnaWiktoria Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 4 (Zobacz) Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Najlepszy na zawsze <3
Dziękuję bardzo :)

Zdjęcie zostało usunięte
10 lutego 2017 bella9779 Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Mistrz!! Nie da się ukryć ,widać to po świetnych zdjęciach !:) Zdjęcia dostałam w ekspresowym tępie co rzadko się zdarza. Przygotowany do pracy w trudnych warunkach, np w pracy ze mną:D nie tak strasznie jak mówili :-) Andrzej jest inteligentny,sympatyczny, można przy nim się uśmiać ;) jak najbardziej Polecam!! I liczę na dalszą współpracę :))

Zdjęcie zostało usunięte
14 grudnia 2016 Anastasiola Modelka

Pozytywna: Super specialist w fotograficznej branże. Bardzo dobrze wie swoja prace ...widać ze lubię ... profesjonalnie robię zdjęcia... sesja z nim jest bardzo łatwa ponieważ jest bardzo kulturalnym i miłym mężczyzną. Polecam na wszystki rodzaju sesj. Dziękuję jeszcze raz za spólprace.
P.S. przepraszam za błędy :/

Zdjęcie zostało usunięte
03 grudnia 2016 sensual_mistique Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Andrzej jedyny profesjonalista który nazywa się amatorem ;-) Jest konkretny, zorganizowany, ma wiele ciekawych pomysłów, świetny sprzęt ale to ma wielu... jednak On ma to coś, to wyczucie smaku, emocji, wyczucie chwili. Wszystko to potrafi uchwycić na zdjęciu, a Jego zdjęcia to arcydzieła.
Andrzeja polecać i chwalić nie trzeba, Jego zdjęcia mówią wszystko....po prostu obejrzyj :-)
ma czasami cięty żart i boi się szarlotki ;-) ale obiecał ze zje przy kolejnej sesji. Andrzej trzymam Cie za słowo...odnośnie kolejnej sesji :-)
Dziękuje za spełnienie marzenia o przepięknych zdjęciach :-)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
29 listopada 2016 Tonbo Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Pierwsza i nieostatnia mam nadzieję sesja z Andrzejem, jeśli tylko będzie chciał jeszcze przygarnąć przed obiektyw nieco starszą gadułę. Andrzej posiada niesamowitą umiejętność patrzenia na kobiecość, delikatnie ale jednocześnie z charakterem. Ciepła obróbka zdjęć sprawia że wyróżniają się one można je niemalże od razu poznać. Andrzej ma wspaniałe poczucie humoru, podczas sesji skupiony, w przerwach dla rozluźnienia sypie anegdotami jak z rękawa. Dobre oko do kadru, dbałość o szczegóły to jego cechy :) Bardzo fajna współpraca :) Polecam i obiecuję że następnym razem będę miała sweterki :P

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
15 września 2016 MalgorzataAnnaWiktoria Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 4 (Zobacz) Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Jest okropną Postacią, męczy mnie okrutnie, dołuje, poniża... ale robi zdjęcia, które uwielbiam. I to nie koniec: przyjechał dla mnie dwa razy z daleka i dla mnie wstał przed 5tą rano, czekał, woził, focił... Nie polecam, rezerwuję na stałe :D

Zdjęcie zostało usunięte
19 sierpnia 2016 Gigi_Grace Modelka

Pozytywna: Jeden z moich ulubionych fotografów...jego prace mówią same za siebie,zawsze potrafii pokazać prawdziwe piękno modelki ,pokazane w tak bardzo subtelny sposób,w jego pracach nigdy nie widziałam wulgaryzmu albo coś nie tak...wielu fotografów na sesjach mówią,zrób pozę jak na tym zdjęciu i niestety to się udaje tylko przy nim...jego prace mają swój niepowtarzalny styl,są znakiem rozpoznawalnym,zwykłe miejsca pokazuje w majestatyczny sposób.Nie zapomnę jak pracowaliśmy razem po raz pierwszy,nie mówił za dużo,jego prace powiedziały za niego...przy nim każda modelka może się czuć komfortowo i bezpiecznie.polecam współpracę z czystym sumieniem

Zdjęcie zostało usunięte
14 sierpnia 2016
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Podtrzymuje wszystko to co zawarłam w pierwszej referencji:)

Dorzucę tylko, że sposób kadrowania i obróbki zdjęć wyróżnia jego prace z miliona innych. Mam nadzieję, że nigdy nie zmieni swojej techniki. Jest genialny:)

Uśmiecham się tylko gdy dostaję propozycje sesji u innych fotografów a oni podsyłają mi inspiracje z Twojego portfolio :P jakie to miłe prawda? Po takich rozmowach, zdałam sobie sprawę jak wiele osób próbuje Ci dorównać:)

I jeszcze najważniejsze- a rzadko spotykane wśród fotografów... jakie to piękne, że Andrzej nie jest żadnym erotomanem :P Piękne i trudno w to uwierzyć.. Uwielbiam go za to.

Dobra wystarczy tego słodzenia:P
Tymczasem czekam na AK-47 :P

Zdjęcie zostało usunięte