ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

konserwator

Fotograf

Fotograf konserwator Odwiedzin 813301 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Do profilowego pozowała cudowna Klaudia S. Nie uczęszczam na żadne warsztaty i plenery proszę nie pytać mnie o nie! . Kopiowanie i przetwarzanie zdjęć oraz udostępnianie innym osobom bez mojej zgody jest całkowicie zabronione (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170)

Doświadczenie

Doświadczenie -
Profesja Fotograf
Wiek 54

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
21 stycznia Oliwia121101 Modelka

Pozytywna: Jedna z najlepszych sesji na jakich byłam, efekty zawsze wychodzą idealne a zdjęcia są w 100% dopracowane. Bardzo miła i zabawna atmosfera na sesji bardzo chętnie to powtórzę :))

Edytuj Oliwia121101 6.0 1 Oliwia121101 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
11 stycznia Anggel Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Jak iść na dobre zdjęcia to tylko do konserwatora nie pierwszy raz u niego byłam i nie ostatni... to wiem na pewno że zawitam jeszcze z pewnością i chęcią , przygotowany od ubioru modelki po wizję ! Przyjazny i miła atmosfera :)

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj Anggel 6.0 9 Anggel Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
19 grudnia 2018 KatarzynaMichasia Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Najlepszy fotograf jakiego miałam :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
19 grudnia 2018 katarina78 Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Fotograf jeden z najlepszych z jakimi współpracowałam.Ma niesamowite poczucie estetyki i piękna (widac na jego kadrach)potrafi ukazać piękno każdej kobiety,która fotografuję. Ma swój niesamowity styl co go wyróżnia spośród innych fotografów. Bardzo dobra komunikacja z modelka przy czym sympatyczny i skromny.Niesamowita ilość pomysłów w głowie...każdy kadr inny .WIZJONER,ARTYSTA,MISTRZ...W skrócie;) Uwielbiam z nim pracować. Każde nasze spotkanie owocuje całkiem innymi kadrami...za każdym razem odkrywa mnie w nich na nowo :) Dlatego na pewno to nie ostatnia nasza sesja ;)

Edytuj katarina78 6.0 14 katarina78 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
16 listopada 2018 Ema95 Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Jesteś w stanie dopiero w pełni zrozumieć fenomen Konserwatora na samej sesji. Szacunek i precyzja z jakim uwiecznia kobiecość są niemal namacalne! To złoty człowiek, człowiek do którego chce się wracać :-)

Edytuj Ema95 6.0 20 Ema95 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
29 października 2018 Doboro12345 Modelka

Pozytywna: Na spotkanie z Konserwatorem czekałam bardzo długo, aż w końcu udało nam się ustalić termin.
Skromny i bardzo sympatyczny człowiek. Jest bardzo zdolnym, kreatywnym, pełnym pasji fotografem. W profesjonalny sposób operuje światłem, wydobywając wszystko, co kobiece i piękne. Jestem zakochana w jego zdjęciach! To była nasza pierwsza współpraca i mam nadzieję, że nie ostatnia. Polecam z całego serca!

Edytuj Doboro12345 6.0 4 Doboro12345 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 października 2018 White_rose Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Doskonała współpraca z bardzo utalentowanym fotografem. Miły, cierpliwy i wyrozumiały a przede wszystkim profesjonalista. To była nasza pierwsza i mam nadzieję, że nie ostatnia współpraca. Polecam z całego serca.

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj White_rose 6.0 19 White_rose Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
21 września 2018 anrzejew Modelka

Pozytywna: Jest tak wiele rzeczy, które chciałabym tutaj napisać, ale wiem, że nie starczyło by miejsca na wszystko co chcę powiedzieć. Postaram się opisać najważniejsze aspekty. Sesja i detale były tak zaplanowane przez Konserwatora, że aż zapięte na ostatni guzik. Podejście tego fotografa do sesji jest tak niesamowite i profesjonalne, że brakuje tu słów by to opisać. Dla mnie i Pauliny znaczyło to bardzo wiele. Zdjęcia natomiast są przepiękne oraz oddają motyw jaki nasz fotograf chciał przedstawić. Pełne zaangażowanie, ponieważ nie ma tu miejsca dla amatorszczyzny. Modelka otrzymuje zdjęcia w zawrotnym tempie, w świetnej jakości, dwóch formatach. To przecież też jest bardzo ważne ! Wspaniały kontakt przed sesją oraz po, żarty i rozmówki aby lepiej się pracowało.
Jaki jest Konserwator ? Genialny! Ach...

Zdjęcie zostało usunięte
20 września 2018 beauty98 Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Oj ja już wiem, że do niego wrócę! I to z wielką przyjemnością! Super człowiek, atmosfera na sesji wymarzona a zdjęcia jedne z lepszych jakie miałam. Polecam z całego serca :)

Edytuj beauty98 6.0 12 beauty98 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
13 września 2018 joanna_kn Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Najlepsza sesja na jakiej dotąd byłam. Dużo ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy, przepiękne kadry i świetna atmosfera. Fotograf z prawdziwą pasją, świadomy tego co robi, perfekcyjnie przygotowany. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze kiedyś spotkać i coś razem stworzyć.

Edytuj joanna_kn 6.0 22 joanna_kn Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja