ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

konserwator

Fotograf

Fotograf konserwator Odwiedzin 512132 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Tylko 18+ Jestem tu po to, by zrobić ciekawe zdjęcie interesującej mnie osobie. Nie uczęszczam na żadne warsztaty proszę nie pytać mnie o nie! Kompletne portfolio tylko dla bezpośrednio zainteresowanych. Jeśli warto zwrócę koszty dojazdu. Bywam w różnych miejscach. Bardziej kolorowo u mnie na ostatnich stronach. Kopiowanie i przetwarzanie zdjęć oraz udostępnianie innym osobom bez mojej zgody jest całkowicie zabronione (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170)

Doświadczenie

Doświadczenie -
Profesja Fotograf
Wiek 53

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
wczoraj, o 15:58 LuciMor Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Sesja była czystą przyjemnością, na żadnej sesji nie czułam się tak dobrze co jest dużym plusem. Profesjonale podejście, cierpliwość, komunikatywność, oraz pomysłowość fotografa prowadzi do tego ,iż nie można czuć się przy nim źle. Wkłada bardzo dużo pracy w to by zdjęcia były najlepsze :) Potrafi wydobyć z modelki bardzo wiele, jest to jedna z sesji z których jestem najbardziej zadowolona. Jeśli ktoś podejmie się współpracy na pewno nie będzie tego żałował. POLECAM GORĄCO !!!

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
10 marca QueenPaulina Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Nasza druga sesja okazała się moją najlepszą! Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Konserwator jak zwykle był przygotowany, pomocny, wyrozumiały. Dusza artysty i towarzystwa w jednym! Już nie mogę doczekać się naszej kolejnej sesji! Polecam z całego serduszka

Edytuj QueenPaulina 6.0 11 QueenPaulina Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
21 lutego takaona85 Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: On widzi to coś, całą resztę wszyscy widzą, pozostawia to dla siebie a całą resztę pozostawia światu, te dwa istnienia tworzą te kadry. Ma szczególny dar patrzenia na świat i ludzi, ogromną wrażliwość...i skromność. Pracowity przy tym wymagający do bólu, pełen entuzjazmu, profesjonalista pod każdym względem. U niego nie ma przypadków, pełna świadomość na każdym etapie pracy nad zdjęciami. Mógłby odcinać kupony a on zawsze robi krok dalej! Wrócę!

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
01 stycznia MariaAlexandra Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Wspaniały fotograf, bardzo doświadczony, cierpliwy, niezwykle taktowny, kreatywny, dobrze przygotowany, no i najwazniejsze - robi piękne fotografie. Szybko mozna zobaczyc efekty pracy, za co dodatkowy duzy plus. Bardzo polecam konserwatora.

Edytuj MariaAlexandra ... 6.0 0 MariaAlexandra Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
26 listopada 2017 ms__alexxandra Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Fotograf pierwsza klasa- profesjonalne podejście do sesji jak i modelki. Atmosfera na 6+, głowa pełna pomysłów, modelka jest naprawdę w świetnych rękach i nie musi się martwić o efekt końcowy :))
Najmocniej polecam!

Edytuj ms__alexxandra ... 6.0 51 ms__alexxandra Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
08 listopada 2017 Fionograf_ja Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Wiedziałam, że to nie będzie zwykła sesyjka! Począwszy od bardzo dobrego kontaktu przed sesją, przez doskonale dobrane kadry, aż po oszołamiające efekty wspólnej pracy. Przede wszystkim Konserwator od początku wiedział jakie zdjęcia chce zrobić i dostosował je do mojego typu urody i osobowości - indywidualne podejście bardzo cenię w fotografii, mam też wrażenie,że gdy spotkają się takie dwa pozytywne oszołomy jak my ;) to własnie wówczas powstaje arcydzieło. Przygotowanie do sesji na najwyższym poziomie, pomysłów tysiąc, czasu niewiele, a efekty powalające. Chcę więcej!

Edytuj Fionograf_ja ... 6.0 70 Fionograf_ja Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
03 listopada 2017 tuonela Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Pomysłowość pod każdym calem nic tylko częściej współpracować. Atmosfera na sesji pozytywna jak sam fotograf pełen profesjonalizm!!! Mam nadzieje ze to nie pierwsza i nie ostatnia sesja razem:)

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj tuonela parasol bezpieczeństwa 6.0 8 tuonela Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 października 2017 Arti44 Modelka

Pozytywna: Ż takim fotografem mogę pracować codziennie. W pełni przygotowany do sesji od pomysłów po gotowe stylizacje. Modelka nie musi się o nic martwić.Zdjęcia w ekspresowej tempie a rezultaty oszałamiające. Szczerze liczę na kolejną sesję.

Edytuj Arti44 ... 6.0 14 Arti44 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
20 września 2017 parda Modelka

Pozytywna: Bardzo miła i owocna współpraca. Pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera. Polecam!

Edytuj parda ... 6.0 37 parda Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 sierpnia 2017 katarina78 Modelka

Pozytywna: Fotograf bardzo zorganizowany wiedzący jaki efekty chcę osiągnąć.Majacy gotowe wizje do zrealizowania. Tylko jedna sesja a tak naprawdę były trzy różne ;) Bardzo sympatyczna , owocna współpraca zresztą widać to w efektach sesji.Polecam gorąco.

Edytuj katarina78 6.0 11 katarina78 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja