ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

konserwator

Fotograf

Fotograf konserwator Odwiedzin 581795 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Tylko 18+ Nie uczęszczam na żadne warsztaty proszę nie pytać mnie o nie! Nowości często w środku folio... Kopiowanie i przetwarzanie zdjęć oraz udostępnianie innym osobom bez mojej zgody jest całkowicie zabronione (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170)

Doświadczenie

Doświadczenie -
Profesja Fotograf
Wiek 53

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
3 dni temu Anggel Modelka

Pozytywna: Współpraca z konserwatorem to bardzo dobry wybór jaki podjęłam jestem zadowolona z przebiegu sesji jak i z profesjonalnego fotografa.
Szczerze? Chciałabym zarezerwować go na wyłączność! +

Edytuj Anggel 6.0 10 Anggel Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
13 maja bettiboo Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Niesamowicie uzdolniony fotograf z bardzo interesującą osobowością. Przygotowanie do sesji na najwyższym poziomie perfekcji, kreatywność, która powala na kolana, podejście do modelki, które sprawia, że każda przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie, a może nawet i lepiej - to właśnie cały Konserwator.
Gorąco polecam i uwielbiam !

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
21 kwietnia kandia Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz) Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: MAGIK. Pojawia się i znika. Na bieżąco w poszukiwaniach idealnych kadrów, prawdziwy Sherlock Holmes. Bardzo konkretny dążący do profesji fotograf. Kobieta jest w stanie mu zaufać w 100%. Dzięki wykonanym pracom MY kobiety możemy znów poczuć się kobieco. Cudotwórca przy którym nie trzeba się o nic obawiać. Dba o całokształt a efekty powalają z nóg. 3xTAK

Edytuj kandia ... 6.0 33 kandia Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
12 kwietnia karola22091997 Modelka

Pozytywna: Sesja z konserwatorem była przeze mnie długo wyczekiwana..ale w końcu się udało ;D Praca z takim człowiekiem, który zna się jak mało kto na fotografii była dla mnie ogromną przyjemnością. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jedna z tych sesji, którą na długo zapamiętam, a efekty są ZNAKOMITE ;)
Mam nadzieję, że uda nam się zrealizować o wiele wiele więcej...bo warto

Zdjęcie zostało usunięte
09 kwietnia AliszjaaDavid Modelka

Pozytywna: Konserwator to PROFESJONALISTA !!!
Pierwsza za nami sesja a ja czekaaam na następna !! Niesamowity , przesympatyczny , przezabawny fotograf !! Wie co i jak żeby czuła sie wyjątkowo modelka...

Polecam z calego serducha !! ;)) ahaa...i jest mój ;D

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj AliszjaaDavid 2017 6.0 6 AliszjaaDavid Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
19 marca LuciMor Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Sesja była czystą przyjemnością, na żadnej sesji nie czułam się tak dobrze co jest dużym plusem. Profesjonale podejście, cierpliwość, komunikatywność, oraz pomysłowość fotografa prowadzi do tego ,iż nie można czuć się przy nim źle. Wkłada bardzo dużo pracy w to by zdjęcia były najlepsze :) Potrafi wydobyć z modelki bardzo wiele, jest to jedna z sesji z których jestem najbardziej zadowolona. Jeśli ktoś podejmie się współpracy na pewno nie będzie tego żałował. POLECAM GORĄCO !!!

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
10 marca QueenPaulina Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Nasza druga sesja okazała się moją najlepszą! Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Konserwator jak zwykle był przygotowany, pomocny, wyrozumiały. Dusza artysty i towarzystwa w jednym! Już nie mogę doczekać się naszej kolejnej sesji! Polecam z całego serduszka

Edytuj QueenPaulina 6.0 11 QueenPaulina Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
21 lutego takaona85 Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: On widzi to coś, całą resztę wszyscy widzą, pozostawia to dla siebie a całą resztę pozostawia światu, te dwa istnienia tworzą te kadry. Ma szczególny dar patrzenia na świat i ludzi, ogromną wrażliwość...i skromność. Pracowity przy tym wymagający do bólu, pełen entuzjazmu, profesjonalista pod każdym względem. U niego nie ma przypadków, pełna świadomość na każdym etapie pracy nad zdjęciami. Mógłby odcinać kupony a on zawsze robi krok dalej! Wrócę!

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
01 stycznia MariaAlexandra Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Wspaniały fotograf, bardzo doświadczony, cierpliwy, niezwykle taktowny, kreatywny, dobrze przygotowany, no i najwazniejsze - robi piękne fotografie. Szybko mozna zobaczyc efekty pracy, za co dodatkowy duzy plus. Bardzo polecam konserwatora.

Edytuj MariaAlexandra ... 6.0 0 MariaAlexandra Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
26 listopada 2017 ms__alexxandra Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Fotograf pierwsza klasa- profesjonalne podejście do sesji jak i modelki. Atmosfera na 6+, głowa pełna pomysłów, modelka jest naprawdę w świetnych rękach i nie musi się martwić o efekt końcowy :))
Najmocniej polecam!

Edytuj ms__alexxandra ... 6.0 51 ms__alexxandra Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja