ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

ladyflou

Fotograf

Fotograf ladyflou Odwiedzin 647 Ocena ogólna 6.0

O mnie

bawię się / przerwa

Doświadczenie

Doświadczenie Niewielkie
Profesja Fotograf
Wiek 24

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
rocketqueen Modelka

Pozytywna: Polecam współpracę z Jolą :)) ma pomysły, można po prostu z nią pogadać, nie jest zbyt wymagająca (co dla dużej ilości osób jest oczywiście zaletą). Poza tym jest naprawdę przemiłą osobą ; ))

konto usunięte

Pozytywna: Ladyflou jest najlepsza.Sama ma dużo pomysłów i jest po prostu super. Dobrze się z nią pracuje i jest otwarta na propozycje sesji.

aryyt Model

Pozytywna: Polecam współprace z Jolą. Robi świetne zdjęcia, ma dosyć dużo pomysłów i zawsze wie czego chce. Polecam. : - )

konto usunięte

Pozytywna: Super dziewczyna która wie co robi. U niej liczy się jakość nie ilość.;D Można z nią pogadać. Jest bardzo sympaytyczna i ma ogromny talent. Jola to super dziewczyna i super fotograf.;)

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Kobietka przecudowna! przemiła! i prze-utalentowana:D Daje duzo praktycznych rad. Poza tym przesympatyczny czlowiek! Naprawde kreatywna, a zdjecia mówią same za siebie! :)

konto usunięte

Pozytywna: Jola jest świetnym fotografem, praca z nią to przyjemność. Jest bardzo miła i sympatyczna więc nie ma sie czego bać :D Polecam !

wczujsiewtenbit Modelka

Pozytywna: Miła sympatyczna i pomysłowa ;) Pochłonięta i zaangażowana tym co robi ! Można z nią porozmawiać i pożartować . Robi świetne zdjęica! Bardzo polecam ! ;*

konto usunięte

Pozytywna: pochłonięta tym co robi, zaangażowana i przygotowana na wszystko! miła osóbka,polecam!

mantequilla Modelka

Pozytywna: Jola jest super, super i jeszcze raz super. Można z nią pogadać na każdy temat i w zasadzie sesja staje się przemiłym spotkaniem : ) taka młoda, a taka zdolniacha!

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Super, bardzo miła atmosfera, polecam;*