ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

lancer_studio

Fotograf

Fotograf lancer_studio Odwiedzin 4535 Ocena ogólna 5.5

O mnie

www.tomaszmidor.com

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Fotograf
Wiek 41

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Polecam !!!

konto usunięte

Pozytywna: Fotograf na piątkę:)..lubię, gdy moje pomysły i fotografa współgrają ze sobą. Ponadto świetny facet, wspaniały kontakt i miła atmosfera na sesji:) Z taką osobą wspólpracować to przyjemność...dziękuję i do kolejnych sesyjek:)

justkatie Modelka

Pozytywna: Fotograf, który wie, jaki cel chce osiągnąć. Efekty współpracy po prostu oczarowują wszystkich. Zdecydowanie polecam !

modela91 Modelka

Pozytywna: Tak Tak Tak !!! Miły, sympatyczny, spontaniczny !! Z mega fajnym nastawieniem do fajnych modelek ;))) ahahahahaaha :)) Super !!! Polecam jak najbardziej :))) i Dziękuję ;)))

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Tomek to niezwykle sympatyczny człowiek :) profesjonalista!!! Praca z Nim to przyjemność i efekty zadowalające :) liczę na dalszą współprace i jak najbardziej polecam!!!

nataliakub Modelka

Pozytywna: Sesja bardzo udana. Głowa pełna pomysłów. Doradzi, pokieruje, doda otuchy. Profesjonalista:) Polecam:)

mprzybyl Fryzjer

Pozytywna: Świetne podejście do pracy:)wysoki profesjonalizm. Potrafi nadać zdjęciu duszę. Wie czego chce i do tego w swojej pasji dąży:) zdecydowanie polecam współpracę

mysterious19 Modelka

Pozytywna: Świetny oraz sympatyczny fotograf o profesjonalnym podejściu do pracy oraz z niesamowitym poczuciem humoru :) Współpraca z nim to czysta przyjemność w miłej atmosferze. Pomysłowy, kreatywny, utalentowany oraz wspaniały człowiek. Zdecydowanie polecam

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Bardzo miła atmosfera pracy, a przede wszystkim wysoki profesjonalizm i perfekcjonizm. Efekty końcowe cieszą oczy:) Polecam współpracę z całego serca.