ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

LEWMAL

Fotograf

Fotograf LEWMAL Odwiedzin 7861 Ocena ogólna 6.0

O mnie

... jedynie modelki "z Osobowością ..." dają szanse na dobre fotografie ... MÓJ KODEKS 1/ TFP ? Zawsze możesz zapytać ? 2/ Bez umowy nie wykonuję zdjęć. 3/ Nie publikuję żadnej fotografii, której sobie nie życzysz. 4/ Nie przekładam umówionej sesji z błahych powodów, czego również wymagam od drugiej strony, stąd nie umawiam się ponownie z osobami niesłownymi. 5/ Zdjęcia to efekt współpracy modelki i fotografa, więc nikt nikomu łaski nie robi ... 6/ Wszystkie osoby z "muchami w nosie" pozdrawiam i życzę szerokiej drogi ... 7/ Podstawą współpracy kultura osobista wyrażana między innymi dobrym kontaktem, bez którego zdjęcia nie mają sensu ... 8/ Stosuję minimalistyczną obróbkę fotograficzną, więc na zdjęciach powinnaś przynajmniej trochę przypominać siebie ...

Doświadczenie

Doświadczenie -
Profesja Fotograf
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
03 sierpnia __Mia Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Fotograf, który widzi naturalne piękno i łapie momenty w kadrach. Profesjonalna współpraca i piękne portrety. Widać zaangażowanie i pasję. Polecam.

Edytuj __Mia 6.0 0 __Mia Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
07 czerwca lidia52 Modelka

Pozytywna: Bardzo miły rzeczowy fotograf wie jaki efekt chce osiągnąć i do niego dąży stara się by modelka na zdjęciach była naturalna a podczas ich robienia czuła się swobodnie
Bardzo udana współpraca

Edytuj lidia52 6.0 0 lidia52 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
30 kwietnia Empiria Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Już drugi raz miałam przyjemność współpracować z Leszkiem i znów byłam pod wrażeniem jego przygotowania i zaangażowania. Z przyjemnością zrealizowałam jego pomysł. Sama sesja przebiegła w luźnej atmosferze. Modelka przed obiektywem Leszka z pewnością nie czuje się zagubiona, bo może liczyć na podpowiedź, a przede wszystkim pochwałę. Daje to poczucie, że sesja idzie w dobrym kierunku i od razu modelka czuje się swobodniej. Nie mogę też nie wspomnieć o szybkości, z jaką otrzymałam zdjęcia. Zaledwie po kilku dniach dostałam na prawdę dużo zdjęć. Dodatkowym plusem współpracy z tym fotografem jest to, że mimo zasady TFP nie opublikuje on zdjęcia, które modelce się w jakimś stopniu nie podoba. Pełne zaufanie i wyrozumiałość pod każdym względem. Serdecznie polecam!

Edytuj Empiria 6.0 0 Empiria Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
31 marca Empiria Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Jestem bardzo zadowolona z przebiegu i efektów współpracy. Fotograf z duszą artysty, dla którego zdjęcia to sposób na pokazanie światu tego, co w człowieku najpiękniejsze. Daje modelce dużo swobody, a w zdjęciach dąży do jak największej naturalności.
Bardzo przemyślane kadry, mnóstwo cennych rad, świetna organizacja, a wszystko to w bardzo miłej spokojnej atmosferze.
Polecam!

Zdjęcie zostało usunięte
25 listopada 2016 meedlin Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Fotograf z pasją, stawia na naturalność i to mi się bardzo podoba, ponadto jest elastyczny co do wszelkich propozycji od stroju po tło - daje się wypowiedzieć modelce. Współpraca udana. Polecam :)

Zdjęcie zostało usunięte
28 października 2016 _Aleksandra Modelka

Pozytywna: Fotograf w pełni profesjonalny, przygotowany na sesję, z głową pełną pomysłów! Usłyszałam od niego wiele różnych i dobrych rad, które zaowocowały pięknymi i naturalnymi zdjęciami. Atmosfera podczas sesji bardzo miła, fotograf jako osoba bardzo pogodny i cierpliwy. Jak najbardziej polecam współpracę!

Zdjęcie zostało usunięte
14 września 2016 __Mia Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Profesjonalny fotograf, super współpraca i cudne zdjęcia :) polecam!

Zdjęcie zostało usunięte
29 sierpnia 2016 transcendentna Modelka

Pozytywna: Super atmosfera, zero stresu, rzetelny fotograf :) POLECAM

Zdjęcie zostało usunięte
27 czerwca 2016
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Współpraca z Panem Leszkiem to była dla mnie prawdziwa przyjemność. Jedyne czego oczekuje od osoby fotografowanej to po prostu bycie sobą...bycie takim jakim się jest na co dzień, bez tej maski jaką zdarza się każdemu zakładać. Dzięki jego ciepłemu podejściu takie "otwarcie" się nie było najmniejszym problemem. Jest to bowiem osoba z prawdziwym powołaniem do uwieczniania osób takimi jakimi są naprawdę. Zresztą, co tu dużo mówić..Jego fotografie mówią same za siebie :)

Zdjęcie zostało usunięte
27 czerwca 2016
konto usunięte Modelka
Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Współpraca z Panem Leszkiem to prawdziwa przyjemność :)

Zdjęcie zostało usunięte