ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

lisicapol

Fotograf

Fotograf lisicapol Odwiedzin 9926 Ocena ogólna 5.2

O mnie

czerwiec - wrzesień - USA fotografia to moja praca. Traktuję ją poważnie i liczę na profesjonalne podejście publikacja moich zdjęć: - "Luxurious Bird" for DarkBeauty Magazine (X 1.17) - "Destroyed Diva" for SHEEBA MAGAZINE (March 2016 VOL III) - "Magnetic Illusion" for SHEEBA MAGAZINE (All Male 2016) - artykuł w Modne Włosy - "Her memories" for SHEEBA MAGAZINE (PASTELS ISSUE) - Confashion Magazine #9 MONO ISSUE http://www.confashionmag.pl/confashion-magazine-nr9.html#64-65 - "FROST" for ELEGANT MAGAZINE December Issue 2014 Winter #1 and Winter #2 Szukam PEREŁECZEK, ludzi z pasją, stylistów, projektantów! :) Cenię sobie profesjonalizm i szanuję mój czas

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 30

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
anasa Modelka

Pozytywna: Wesoła, bardzo pomocna, pełna energii i inwencji pani fotograf, która potrafi wydobyć z osoby to, czego nie udaje się innym fotografom :) Serdecznie polecam!

kiiuik Modelka

Pozytywna: Zdolna bestia!!!!! Anetka ma wspaniałe oko,współpracuje się z nią wzorowo. Dbałość o szczegół, poczucie smaku i wielki talent. Ta kobieta zajdzie daleko! Dziękuję :*

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Oczywiście, że polecam współracę. :) Aneta jest otwarta na wszelkie pomysły, kreatywna,i cierpliwa. Kontakt z nia jest przyjemnością, sesja- przyjemnością do kwadratu. Atmosfera podczas zdjęć jest bardzo fajna, nie da się stresować. Liczę na powtórkę z r

marylin1095 Modelka

Pozytywna: Aneta to Zdolna , przesympatyczna dziewczyna :) współpraca z nią to sama przyjemność :) Robi piękne zdjęcia , Polecam jak najbardziej !

like_malibu Modelka

Pozytywna: Niesamowicie ciepła, uśmiechnięta i radosna osoba. Aneta zna się na tym co robi, co będzie dobrze wyglądać na zdjęciach, daje też modelce duże pole do popisu. Swobodna atmosfera, a zdjęcia naprawdę piękne. Serdecznie polecam :)

aleksmakeup Wizażysta

Pozytywna: Wyjątkowo udana współpraca :) Aneta jest przemiła i bardzo zaangażowana w to co robi :) Zresztą efekty widać na pierwszy rzut oka . Jak najbardziej polecam współprace :)

konto usunięte

Pozytywna: bardzo kontaktowa, latwo nawiazujaca znajomosc. Na sesji przyjemna atmosferam i pelen komfort dla modelki

sandraaa19 Modelka

Pozytywna: Bardzo sympatycznie! świetna atmosfera na sesji, owocna praca i bardzo miła Pani fotograf :) Oczywiście polecam i pozdrawiam.:)

czarnaaoffca Modelka

Pozytywna: Polecam w 100% , dostosuje sie i wytrzyma każde warunki pogodowe, kreatywna.Atmosfera na sesji miła:)

exciting_doll Modelka

Pozytywna: Aneta to przemiła , mega sympatyczna osóbka;) jest profesjonalistką , ma talent do robienia zdjęć ! jestem mega mega mega mega zadowolona z efektów ;) Mam nadzieję że jeszcze z nią kiedyś coś cudownego stworzę ! Jak najbardziej polecam !