ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

lukaszgurdak

Fotograf

Fotograf lukaszgurdak Odwiedzin 90375 Ocena ogólna 5.9

O mnie

Fotografuję bo to kocham:) Tytuł Artysty Fotografa Rzeczypospolitej Polskiej (AFRP). Tytuł Excellence FIAP (EFIAP) nadany przez Fédération Internationale de l'Art Photographique. Tutaj tylko dla kontaktów - oficialne i pełne portfolio oraz bio na www.lukaszgurdak.com Zapraszam do polubienia i kontaktu na facebooku: www.facebook.com/LukaszGurdakArtPhotography/?fref=ts Jeżeli potrzebujesz dobrych zdjęć, napisz, pomogę przy realizacji Twojego pomysłu, doradzę, zaproponuję ustawienie/pozę w zamian oczekując zupełnie niewiele - zapozowania do 2-3 ujęć moich projektów (akt/toples/nagość zakryta) i włożenie w to serca. Nie musisz być modelką, fotografuję kobiety nie modelki. Dokładne warunki sesji do ustalenia, przy TFP współpraca jedynie z osobami chcącymi włożyć we współpracę serce. Coś więcej? Znajdziecie na mojej oficjalnej stronie: - http://lukaszgurdak.com/ogloszenia A i na Wikipedi co nieco: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81ukasz_Gurdak Zapraszam:)

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Fotograf
Wiek 33

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
02 listopada 2017 Agatea Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Łukasz od początku wie czego chce, przez co sesja przebiega bardzo szybko, owocnie i bez zbędnego przedłużania, do tego na luzie i z uśmiechem na twarzy. Bardzo polecam!

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
30 sierpnia 2017 Agape_13 Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz)

Pozytywna: Na sesji jak zawsze pozytywnie, kreatywnie, luźno, radośnie, twórczo. Łukasz udowadnia, że potrafi robić nie tylko akty, ale i piękne portrety :D Sielski klimat nam sprzyja, co widać na fotografiach. Współpracę jak najbardziej polecam, osobiscie jestem zadowolona ;)

Edytuj Agape_13 Sielsko... wiejsko.... 6.0 1 Agape_13 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
06 sierpnia 2017 an-heck Modelka

Pozytywna: Fotograf z pełną głową pomysłów oraz niesamowitym poczuciem humoru. Idealna atmosfera a efekty mówią same za siebie. Z niecierpliwością czekam na kolejne wspólne sesje :)

Zdjęcie zostało usunięte
14 maja 2017 _Gladys_ Modelka

Pozytywna: Fotograf który wie czego chce !! Z wielkim poczuciem humoru . Stworzył miłą atmosferę . Zdjęcia praktycznie od razu gotowe. Inni fotografowie powinni się uczyć od Łukasza. Ogromny talent ale to raczej już każdy wie ...

Zdjęcie zostało usunięte
06 maja 2017 Marishka666 Modelka

Pozytywna: Przemiły fotograf :) cierpliwy, wyrozumiały, choć może wydawać się wymagający, jest to na korzyść współpracy - warto więcej dać z siebie dla fantastycznego efektu pracy ;) jeśli macie okazję zapozować Łukaszowi - nawet się nie zastanawiajcie tylko stawajcie przed obiektywem!

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj Marishka666 6.0 7 Marishka666 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
17 kwietnia 2017 andzia8610 Modelka

Pozytywna: Wspaniała atmosfera, fotograf jakich mało ( zaangażowany w 100% ) Doskonale potrafi doradzić modelce jak ma pozować, serdecznie dziękuję i polecam. Licząc na dalszą współpracę :)

Edytuj andzia8610 6.0 8 andzia8610 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
02 kwietnia 2017
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Pomysłowy i świetny fotograf, tłumaczy jak się ustawić, dba o dobra atmosferę podczas sesji :D Zdjęcia są piękne i dostałam je tego samego dnia. Polecam bardzo i liczę na współpracę! :)

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj Blackheart666 6.0 2 Blackheart666 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
29 sierpnia 2016
konto usunięte Modelka
Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Współpraca z Łukaszem to fantastyczna przygoda! Mimo wymagających warunków (jak choćby kąpiel w lodowatej wodzie), sesja z nim dostarczyła mi sporo dobrej zabawy i wrażeń. Pomogła na pewno świetna atmosfera na sesji oraz sympatyczna i godna zaufania osoba jaką jest Łukasz. Spotkałam się tu z naprawdę poważnym podejściem do fotografii. Co najważniejsze, czułam, ze biorę udział w tworzeniu i staję się częścią Prawdziwej Sztuki w rękach Mistrza. Wyuczona czy wrodzona – nie wiem – zdolność operowania kobiecym ciałem i wkomponowywania go w równie dobrze ujęty bajeczny pejzaż sprawi, że otrzymane zdjęcia będą perełkami w moim portfolio :)

Zdjęcie zostało usunięte
29 sierpnia 2016 Su_ Modelka

Pozytywna: Lukasz jest super! He's professional and the pictures are amazing. Talented photographer. You can trust him;) Polecam

Edytuj Su_ 6.0 1 Su_ Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
18 sierpnia 2016 Agape_13 Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz)

Pozytywna: Brak snu, trudne plenery, dalekie drogi do przebycia, niewygodne kamienie.... Ale co tam! Łukasz cierpliwie znosi marudzenie, pomoże, ustawi, a efekty współpracy zawsze są pozytywnie zaskakujące, więc trudności idą w niepamięć :)
Szczerze polecam współpracę! Nie mam zastrzeżeń :)

Edytuj Agape_13 6.0 5 Agape_13 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja