ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

marianna-p

Fotograf

Fotograf marianna-p Odwiedzin 66233 Ocena ogólna 6.0

O mnie

http://www.vogue.it/photovogue/portfolio/?id=160653 https://www.facebook.com/marianna.p.foto/ https://marianna-p.flog.pl/omnie dziękuję wszystkim inspirującym i zaangażowanym modelkom i modelom, wizażystkom i współpracownikom, dzięki którym mogłam stworzyć to portfolio!:) czasem TFP. głównie dla osób, które mnie zainspirują poza tym możliwe sesje odpłatne, ze względu na czas i ilość pracy jakie wkładam w koncepcję i potem obróbkę zdjęć brak doświadczenia nie ma znaczenia, ważna jest dla mnie chęć i podobny kierunek estetyki/stylu:) (np. bez sztucznych/długich paznokci i z lekkim makijażem oczu:) w fotografii lubię klimat, opowieść, lekkość, delikatność, malarskie i artystyczne inspiracje, prostotę i naturalność, wiatr i słońce ciekawe miejsca i pejzaże w kadrze dopełniające klimat, sesje wodne przy moich pracach sama przygotowuję stylizację , robię zdjęcia i obróbkę zapraszam do współpracy przy wizażu i włosach Nie zezwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęc bez mojej zgody

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
wczoraj, o 23:20 Natali_v Modelka

Pozytywna: Rewelacyjna, niesamowita Marianna! Jestem zachwycona jej talentem! Nie robi zdjęć, tylko czaruje. Marianna jest przemiłą, otwartą i ciepłą osobą, potrafi tworzyć cuda! Wkłada całe serce w to, co robi. Mój numer jeden:)

Edytuj Natali_v 5.7 6 Natali_v Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
05 października kiniap4 Modelka

Pozytywna: Warto wstać dla Marianny przed świtem nie tylko by zrobić świetne zdjęcia, ale również by miło zacząć dzień z tak wspaniałą osobą. Po jakimś czasie mogę mieć problem z przypomnieniem sobie czy sesja zdarzyła się naprawdę czy był to sen, bo praca z Marianną była piękną, oniryczną opowieścią.

Edytuj kiniap4 muza Kinga, fb Cukinia
wizaż Hania, Po TEJ stronie lustra. Hanna Piotrowska
włosy Alex Tulia Kubacka
stylizacja/foto/obróbka- ja:)
miejsce, organizator pleneru Podlaskie Plenery 6.0 26 kiniap4 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
05 października chocolatefleur Modelka

Pozytywna: Marianka to przesłodka istota. Uwielbiam mej delikatność, dziecięcą radość gdy widzi ciekawy kadr... opowiada swoimi zdjęciami wyjątkowe, przepiękne historie. Bardzo dba o komfort osoby pozującej. Jest niesamowicie ciepła, spokojna, bardzo zaangażowana. Jeśli zaprosi Cię przed swój obiektyw - doceń to. To nie lada wyróżnienie.
Dziękuję Marianko za cierpliwość i poświęcony czas. Liczę na to, że niebawem znów się spotkamy i wyczarujemy kolejną fotograficzną opowieść <3

Edytuj chocolatefleur NUDE

wizaż Po TEJ stronie lustra. Hanna Piotrowska, 
włosy Martyna Bryk
stylizacja/fotografia ja
miejsce: Podlaskie Plenery Fotograficzne <3 6.0 16 chocolatefleur Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
03 września teodora Modelka

Pozytywna: Zostałam zaszczyconą możliwością współpracy z tak profesjonalną w każdym aspekcie i pomysłową fotografką jak Marianna. Jest pełna zaangażowania i talentu, ma dobre podejście i świetny kontakt. W dodatku jest pozytywną i bardzo kominakatywną, a sesja z nią to czysta przyjemność! Dawno nie byłam tak zadowolona. Fotografię są bardzo klimatyczne, mają historię i nastrój. Jestem naprawdę zachwycona Marianną i efektami współpracy. Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś zobaczymy dla zdobyczia kolejnych przyjemnych emocji i efektów.

Edytuj teodora Dancing in the water 6.0 19 teodora Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
23 sierpnia ania1999 Modelka

Pozytywna: Bardzo pozytywna osoba o świetnych pomysłach, każdy kadr opowiada historię i ma swoją duszę, bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie nasza współpraca, efekty mówią same za siebie, a ja wszystkim polecam!

Edytuj ania1999 pozowała Ania Pilarska
wizaż Marta Kossakowska-Nowak
stylizacja, fotografia, obróbka -ja 6.0 41 ania1999 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
06 lipca asz84 Modelka

Pozytywna: Profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu. Przygotowana do sesji od A do Z pod każdym względem. Ma głowę pełną pomysłów, a znajomość ciekawych miejsc pozwala stworzyć wyjątkowe efekty. Zdecydowanie polecam, ponieważ praca z nią to czysta przyjemność. Liczę, że w przyszłości jeszcze będę miała okazję stanąć przed jej obiektywem :)

Edytuj asz84 pozowała Asia
wizaż Tosia
stylizacja, fotografia i obróbka- moja:) 6.0 34 asz84 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 czerwca kamczatkaphoto Modelka

Pozytywna: Marianna ma głowę pelną pomysłów, profesjonalne podejście do tematu i mnóstwo cierpliwości. Praca z nią to czysta przyjemność.

Edytuj kamczatkaphoto Makowa panienka

pozowała Kamila
wizaż Tosia
stylizacja, obróbka- ja 6.0 28 kamczatkaphoto Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
21 czerwca Aleksandra085 Modelka

Pozytywna: Jestem szalenie zadowolona efektami naszej współpracy. Piękne, pełne delikatności fotografie z malowniczego Ojrzanowa stanowią solidny dowód talentu Marianny.
Polecam i liczę na przyszłą współpracę. :)

Edytuj Aleksandra085 WODA

stylizacja, fotografia i obróbka- ja 6.0 102 Aleksandra085 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
15 czerwca aniga Modelka

Pozytywna: Malarskie, piękne, delikatne kadry to wynik bardzo udanej współpracy z Marianną. Utaletnowana, dba o modelkę i szczegóły sesji. Bardzo polecam!

Edytuj aniga 6.0 17 aniga Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
04 czerwca maksmalia Modelka

Pozytywna: Współpraca z Marianną to była przyjemność.
Była świetnie przygotowana, zadbała zarówno o każdy szczegół podczas sesji, jak i o mnie, dzięki czemu czułam się swobodnie i komfortowo. Ma świetne poczucie estetyki - można jej w tej kwestii naprawdę zaufać:))
Bardzo polecam.

Edytuj maksmalia modelka Magda-Maksmalia
stylizacja, fotografia, obróbka -ja 6.0 25 maksmalia Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja