ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

marianna-p

Fotograf

Fotograf marianna-p Odwiedzin 95889 Ocena ogólna 6.0

O mnie

http://www.vogue.it/photovogue/portfolio/?id=160653 https://www.facebook.com/marianna.p.foto/ dziękuję wszystkim inspirującym i zaangażowanym modelkom i współpracownikom, dzięki którym stworzyłam to portfolio:) jestem chętna na plenery fotograficzne:) bardzo sporadycznie TFP, najczęściej obserwowane lub gdy sama proponuję poza tym od czasu do czasu możliwe sesje odpłatne brak doświadczenia nie ma znaczenia, ważne jest zaangażowanie i podobny kierunek estetyki/stylu:) (lubię naturalność, delikatność, lekkie makijaże, naturalne paznokcie:) NIE dla makijaży typu smoky i długich/sztucznych paznokci w fotografii lubię klimat, opowieść, lekkość, malarskie inspiracje, prostotę i naturalność, wiatr i słońce, sesje wodne zapraszam do współpracy przy wizażu i włosach Nie zezwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 45

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
13 kwietnia karolinakopicka Modelka

Pozytywna: Niezwykła i Wspaniała !
Tak mogę ocenić Marianne jako człowieka.
Dodatkowo to jeden z lepszych fotografów jakich tylko poznałam. Jest niezwykle profesjonalna i pomysłowa, co sprawia, że jej zdjęcia są na niezwykle wysokim poziomie :). Polecam wszystkim podjęcia się współpracy. Czemu? wystarczy spojrzeć na zdjęcia... i co tu dodać :D. Jestem zachwycona i zaszczycona, że mogłam podjąć się z nią współpracy :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
19 marca UltramarineMakeUp Wizażysta Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Bardzo miła, kreatywna kobietka, z własnym ciekawym spojrzeniem na fotografię. Dziękuję za współpracę i polecam :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
15 marca fam0 Modelka

Pozytywna: Cudowne pastelowe kadry. Bardzo się cieszę, że miałyśmy okazję współpracować. Owocna, a taka krótka sesja! Czekam ciagu dalszego. :-)

Edytuj fam0 6.0 13 fam0 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
05 marca tupungatito Modelka

Pozytywna: Absolutnie polecam. Marianna jest nie tylko wspaniałym Fotografem (przez wielkie "F") jak i Nietuzinkową osobą. Współpraca należy do jednej z najprzyjemniejszych, jakie miałam okazje przebyć. Doskonale się rozumiałyśmy i CZUŁYŚMY. :) Mamy podobny poziom wrażliwości i odbiór, co pozwoliło nam płynnie podjąć temat. Przy Mariannie nie sposób jest poczuć natchnienie i wpuścić się w fale tematu. Sama w sobie jest bardzo inspirująca, a efekty całej twórczości, jak widać - zachwycające. :) z całego serca polecam i do zobaczenia na jeszcze niejednym współtworzeniu. :)

Edytuj tupungatito time of sadness 

inspirowała Marta - Tupungaito
wizaż Ewelina- queen_akasha
włosy Magdalena Gaja Kapelan
fot & styl-ja
spotkanie na Podlaskie Plenery 6.0 10 tupungatito Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 stycznia swirkrl01 Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Serdecznie polecam, zdjęcia z duszą i przesympatyczna osoba :)

Edytuj swirkrl01 wizaż fb @sunrrisemakeup 6.0 11 swirkrl01 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
10 stycznia Yaomi93 Modelka

Pozytywna: Marianna to przewspaniała osoba :) <3
Ciepła, wyrozumiała dla modelki, a do tego tworzy cudowne historie. Każde zdjęcie opowiada swoją własną historię i budzi wyobraźnię każdego widza :) Jeśli chcecie stworzyć swoją własną, niepowtarzalną bajkę, Marianna temu sprosta :) :* Polecam z całego serduszka ;)

Edytuj Yaomi93 black girl 6.0 44 Yaomi93 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
19 grudnia 2017 kmrowiec Modelka

Pozytywna: Marianna jest wyjątkową artystką, nie poznałam dotąd innej osoby, która tak skrupulatnie i dokładnie przygotowałaby swój pomysł na sesję, a później sumiennie go wykonywała, aby otrzymać nie przypadkowe ujęcia, ale dokładnie przemyślane i upragnione kadry. Bardzo sympatyczna współpraca oraz nieziemskie efekty. Serdecznie polecam

Edytuj kmrowiec jesiennie 6.0 38 kmrowiec Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
24 listopada 2017 kataskora Modelka

Pozytywna: Praca z Marianną to czysta przyjemność. Niesamowicie uprzejma i pomocna, spędziłyśmy jesienny poranek w miłej atmosferze. Do tego pełen profesjonalizm, przygotowanie do sesji w stu procentach, pełno pomysłów i cała masa strojów. Efekty mówią same za siebie :) Nie mogę się doczekać kolejnych sesji!

Edytuj kataskora 6.0 32 kataskora Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
23 listopada 2017 DawidHa Model

Pozytywna: Kobieta, która dla dobrych kadrów naraża życie i sprzęt, w tym przypadku fotografowała podczas oberwania chmury z wysokiej, metalowej wieży.
Jak dla mnie odkrycie 2017 roku, bo wcześniej nie znałem jej prac. Na każdą jej sesję, patrzę z zachwytem i rozdziawioną paszczą.

Edytuj DawidHa 6.0 13 DawidHa Model
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
16 listopada 2017 darksun1 Modelka

Pozytywna: Marianna jest osobą bardzo wyrozumiałą, z umysłem pełnym cudownych pomysłów. Wprowadza super atmosferę na sesje i tworzenie razem nowych historii to sama przyjemność. Polecam bardzo <3.

Edytuj darksun1 6.0 6 darksun1 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja