ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

marteenez

Fotograf

Fotograf marteenez Odwiedzin 1897468 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Pisać śmiało, nie krępować się :)

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 42

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Świetny fotograf :)) dużo śmiechu przy pracy, bardzo sympatyczny.. nie nie nie MEGA SYMPATYCZNY!!! Błysk w oku, pełen profesjonalizm a przy tym uśmiech na twarzy i totalny luz. Nie da się go nie lubić. Oryginalny człowiek :) Polecam współpracę naprawdę :

konto usunięte

Pozytywna: Fotograf po prostu MEGA świetny ;) Wszystko jak najbardziej w porządku ;) I nawet środek na komary posiada ;) Jak najbardziej POLECAM współpracę . I liczę,że to nie ostatnie nasze zdjęcia ;)

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Współpraca z Marcinem to prawdziwa przyjemność! ;) Świetny fotograf z dużym poczuciem humoru, który podczas zdjęć wprowadza luźną atmosferę. Dzięki niemu zrobiłam się bardziej pewniejsza siebie ;) Gorąco polecam! ;)

edytka_1986 Modelka

Pozytywna: Cudna współpraca i cudne efekty!Marcin ma niebanalne pomysły i profesjonalne oko!wie czego chce i dba o dobrą atmosferę podczas sesji, dlatego też współpraca z Nim należy do przyjemności!

emet_b Fotograf

Pozytywna: Praca z Marcinem?? Czysta przyjemność!!! Inteligenty, profesionalista, a w dodatku skromny gość:) Szczerze polecam!

ladiesss123 Modelka

Pozytywna: Meeeeega MEGA talent, Super atmosfera. §wietny fotograf, wiedzácy czego chce.Polecam

cacjaa Modelka

Pozytywna: Sympatyczny,a przede wszystkim pomysłowy fotograf, przyjazna, luźna atmosfera, współpraca z Marcinem to czyta przyjemność!;) POLECAM!:)

konto usunięte Modelka

Pozytywna: plus,plus,plus i jeszcze raz wielki PLUS! Goraco polecam!

konto usunięte

Pozytywna: No co ja mogę napisać:)no super było na sesji ale to na pewno początek naszej współpracy atmosfera naprawdę znakomita,zdjęcia mam śliczne ,a nie które very very hot!!!Dziewczyny o takiego fotografa warto się bić:) Dziękuję jeszcze raz i do zobaczenia nie

konto usunięte Modelka

Pozytywna: świetna współpraca:) Fotograf z wieloma pomysłami, strasznie zaangażowany w to co robi i widać,że sprawia mu to ogromną przyjemność:) nic innego, jak tylko polecić:)