ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

mcmack

Fotograf

Fotograf mcmack Odwiedzin 2370 Ocena ogólna 5.9

O mnie

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Fotograf
Wiek 52

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
07 stycznia 2013 brainstorm Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: świetny fotograf :) liczę na powtórkę :)

konto usunięte

Neutralna: Bardzo przyjemna współpraca :)

konto usunięte

Pozytywna: Świetny fotograf. Robi niesamowite zdjęcia. Miła i luźna atmosfera na sesji :) Polecam na prawde. Będziecie zadowoleni z efektów.

eliza-model Modelka

Pozytywna:

konto usunięte

Pozytywna: Bije,gryzie,drapie a jak modelka nie słucha to połyka w całości!!!:)ha ha;P a na poważnie to cudowny człowiek i wspaniały fotograf:)cierpliwy,spokojny i opanowany,po spotkaniu czuć niedosyt,chce się więcej i więcej:)ja chcę WIĘCEJ:) GORĄCO POLECAM!!!

konto usunięte Wizażysta

Pozytywna: Uwielbiam tego fotografa, zrobił moją wymarzoną sesję w taki sposób jak chciałam z niesamowitym efektem. Przepiękne fotki zapierają wdech w piersiach, a jego technika jest rewelacyjna. POLECAM w 100%. Wierzę że jeszcze trafi mi się możliwość współpracy :)

konto usunięte Stylista

Pozytywna: Rewelacyjny fotograf!!! KLASA SAMA W SOBIE!!! Wyobraźnia i fantazja nie zna granic... Polecam szczególnie malowanie światłem!!!!

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Świetny fotograf, spokojny, nie narzucający swojej wizji, do tego przystojny ;P profesjonalista, na koniec wyp..... l mnie z sesji he he ale i tak wrócę :) Gorąco polecam!!!!!

jovanka Wizażysta

Pozytywna: Niesamowity człowiek, z całą masą pomysłów, energii i dobrego humoru. Prace mówią same za siebie!!! Polecam z czystym sumieniem i nie ukrywam, że liczę na więcej!!!

caramel Modelka

Pozytywna: Spełniłam jedno ze swoich celów na mm... pozowałam do artystycznych aktów czlowiekowi, który naprawde wie co robi. Dziękuję i mam nadzieję, że niedługo sie spotkamy!