ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

McRF

Fotograf

Fotograf McRF Odwiedzin 47567 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Moje doświadczenie - niech zdjęcia je określą. Oglądaj na ciemnym tle (przycisk u dołu/prawej części strony) Zapraszam do kontaktu - szczególnie jeśli obserwuję - ceńmy swój czas - jeśli zapraszam, to wypada odpowiedzieć. Nie ponawiam zaproszeń, szczególnie jeśli nie przyjdziesz bez słowa na sesję. === Najczęściej weekendowe, plenerowe sesje portretowe TFP w okolicy Gliwic, Zabrza, Katowic, Oświecimia. Zwykle najpóźniej dzień przed sesją oczekuję potwierdzenia przez SMS lub portal. Wstępnie przejrzane, skadrowane zdjęcia przekazuję najczęściej przez GoogleDrive do wyboru i ewentualnego zastrzeżenia publikacji. Nie zapraszam na kawę ani na randkę tylko na zdjęcia. Jeśli przyjdziesz z osobą towarzyszącą to bierze ona udział w sesji. === Mądrego przyjemnie posłuchać, więc merytorycznie spójne komentarze mile widziane. *©* Nie zgadzam się na rozpowszechnianie zamieszczonych w tym portfolio prac bez mojej pisemnej zgody *©* 2PF: http://mcrf.megamodels.pl

Doświadczenie

Doświadczenie -
Profesja Fotograf
Wiek 50

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
4 dni temu justysiaa Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Sesja jak najbardziej udana.
Miła, luźna atmosfera podczas zdjęć.
Czas zleciał w mgnieniu oka :)
Bardzo sympatyczny fotograf z poczuciem humoru :)
Piękne, pomysłowe i kreatywne kadry.
Jak najbardziej polecam współpracę :)

Zdjęcie zostało usunięte
23 października Kama111 Modelka

Pozytywna: Bardzo udana współpraca,. Sympatyczny i kontaktowy fotograf z poczuciem humoru :) i konkretną wizją na sesję.Kreatywny i zdolny. Fantastyczna i ekspresowa obróbka zdjęć. Polecam wszystkim współpracę z Robertem!

Zdjęcie zostało usunięte
30 września marciasizeplus Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Bardzo polecam fotografa, profesjonalista. Była to moja pierwsza sesja i bardzo jestem zadowolona. Rozmowny i sympatyczny. Z całego serca mogę polecić, na pewno liczę na dłuższą współpracę! :)

Zdjęcie zostało usunięte
03 sierpnia CrazyAngelAnka Modelka

Pozytywna: Bardzo sympatyczny fotograf robiący przepiękne zdjęcia, wszystko przebiegło profesjonalnie, pełen pomysłów. Na pewno bym jeszcze umówiła się na sesje. Jak najbardziej polecam. Zdjęcia mówią same za siebie :)

Zdjęcie zostało usunięte
23 czerwca marchi95 Modelka

Pozytywna: Nic dodać,nic ująć! Bardzo fajna sesja, fotograf miły i rozmowny, dziękuję i myślę, że jeszcze kiedyś stworzymy fajne fotki :)

Zdjęcie zostało usunięte
27 maja PaniLato Modelka

Pozytywna: Fantastyczny fotograf godny polecenia, konkretny i bardzo komunikatywny, wie jak współpracować z modelką. Tworzy interesujące kadry.
Sesję wspominam z przyjemnością i również liczę na kolejne. Zdjęcia wysokiej jakości zostały przesłane bez zbędnej zwłoki.

Zdjęcie zostało usunięte
04 marca DorisDD Modelka

Pozytywna: Świetny fotograf - pomysłowy, sympatyczny, profesjonalny :) Zdjęcia bardzo mi się podobają. Na pewno tu wrócę :)

Zdjęcie zostało usunięte
08 lutego olapola46 Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Podziwiam jego pomysły :) Wystarczy, że znajdzie na drodze gałąź, a za chwilę już tworzy w swojej wyobraźni niesamowite sesje. Polecam każdemu kto chce spróbować czegoś oryginalnego, niecodziennego i często szalonego :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
08 lutego Loola_90 Modelka

Pozytywna: Punktualnie, z pomysłem, poczuciem humoru, charakterem i mogłabym tak wymieniać bez końca ;) Współpraca przebiegała w bardzo dobrej atmosferze, realizacja pomysłów jednej jak i drugiej strony więc jestem jak najbardziej na "TAK". Polecam, ale liczę, że i dla mnie znajdzie jeszcze chwilę nie raz :)

Zdjęcie zostało usunięte
03 lutego Elektra7PR Modelka

Pozytywna: Rewelacyjny, konkretny, kreatywny fotograf.Tworzy niebywała atmosferę podczas sesji, wie jak stworzyć dobry kadr , jak złapać to co najważniejsze, jestem zachwycona, polecam współpracę.Powtarzam, rewelacja!!!!FANTASTYCZNY człowiek,

Zdjęcie zostało usunięte