ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

McRF

Fotograf

Fotograf McRF Odwiedzin 43190 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Oglądaj na ciemnym tle (przycisk u dołu/prawej części strony) Zapraszam do kontaktu - szczególnie jeśli obserwuję - ceńmy swój czas - jeśli zapraszam, to wypada odpowiedzieć. === Najczęściej weekendowe, plenerowe sesje portretowe TFP . Zwykle najpóźniej dzień przed sesją oczekuję potwierdzenia przez SMS lub portal. Wstępnie przejrzane, skadrowane zdjęcia w małym rozmiarze przekazuję najczęściej w ciągu 48h przez GoogleDrive do wyboru i ewentualnego zastrzeżenia publikacji. Wybrane zdjęcia wydaję już w rozmiarze docelowym, po umówionym retuszu. Nie później niż do dwóch tygodni po sesji. Nie zapraszam na kawę ani na randkę tylko na zdjęcia. Jeśli przyjdziesz z osobą towarzyszącą to bierze ona udział w sesji. === Mądrego przyjemnie posłuchać, więc merytorycznie spójne komentarze mile widziane. *©* Nie zgadzam się na rozpowszechnianie zamieszczonych w tym portfolio prac bez mojej pisemnej zgody *©* 2PF: http://mcrf.megamodels.pl

Doświadczenie

Doświadczenie Niewielkie
Profesja Fotograf
Wiek 50

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
03 sierpnia CrazyAngelAnka Modelka

Pozytywna: Bardzo sympatyczny fotograf robiący przepiękne zdjęcia, wszystko przebiegło profesjonalnie, pełen pomysłów. Na pewno bym jeszcze umówiła się na sesje. Jak najbardziej polecam. Zdjęcia mówią same za siebie :)

Edytuj CrazyAngelAnka 6.0 0 CrazyAngelAnka Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
23 czerwca marchi95 Modelka

Pozytywna: Nic dodać,nic ująć! Bardzo fajna sesja, fotograf miły i rozmowny, dziękuję i myślę, że jeszcze kiedyś stworzymy fajne fotki :)

Edytuj marchi95 6.0 2 marchi95 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 maja PaniLato Modelka

Pozytywna: Fantastyczny fotograf godny polecenia, konkretny i bardzo komunikatywny, wie jak współpracować z modelką. Tworzy interesujące kadry.
Sesję wspominam z przyjemnością i również liczę na kolejne. Zdjęcia wysokiej jakości zostały przesłane bez zbędnej zwłoki.

Edytuj PaniLato 6.0 6 PaniLato Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
04 marca DorisDD Modelka

Pozytywna: Świetny fotograf - pomysłowy, sympatyczny, profesjonalny :) Zdjęcia bardzo mi się podobają. Na pewno tu wrócę :)

Zdjęcie zostało usunięte
08 lutego olapola46 Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Podziwiam jego pomysły :) Wystarczy, że znajdzie na drodze gałąź, a za chwilę już tworzy w swojej wyobraźni niesamowite sesje. Polecam każdemu kto chce spróbować czegoś oryginalnego, niecodziennego i często szalonego :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
08 lutego Loola_90 Modelka

Pozytywna: Punktualnie, z pomysłem, poczuciem humoru, charakterem i mogłabym tak wymieniać bez końca ;) Współpraca przebiegała w bardzo dobrej atmosferze, realizacja pomysłów jednej jak i drugiej strony więc jestem jak najbardziej na "TAK". Polecam, ale liczę, że i dla mnie znajdzie jeszcze chwilę nie raz :)

Zdjęcie zostało usunięte
03 lutego Elektra7PR Modelka

Pozytywna: Rewelacyjny, konkretny, kreatywny fotograf.Tworzy niebywała atmosferę podczas sesji, wie jak stworzyć dobry kadr , jak złapać to co najważniejsze, jestem zachwycona, polecam współpracę.Powtarzam, rewelacja!!!!FANTASTYCZNY człowiek,

Zdjęcie zostało usunięte
12 stycznia eternitydream Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 6 (Zobacz) Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: kolejna super współpraca i miła atmosfera-jak na Roberta przystało :)

Zdjęcie zostało usunięte
12 grudnia 2017 Nyktynastia Modelka

Pozytywna: A gdy dograliśmy termin, spotkanie zaowocowało zdjęciami. Bardzo miły fotograf pozwalający modelce na inwencję. Sesja konkretna, rzeczowa - a na efekty nie czekałam nawet dnia. Polecam współpracę, było naprawdę świetnie.

Zdjęcie zostało usunięte
24 października 2017 hallistraa Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Świetna współpraca. Atmosfera luźna sympatyczna. Serdecznie polecam i chętnie wybiorę się na kolejne wspólne sesje.

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja