ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

mojff

Fotograf

Fotograf mojff Odwiedzin 8642 Ocena ogólna 4.6

O mnie

Wróciłam po latach. Skończyłam trudne studia i mam nadzieję odzyskać serce do fotografii. Chętnych i zdecydowanych zapraszam. Najchętniej alternatywa, ale niekoniecznie. Raczej nie proponuję pierwsza, ale pozytywny komentarz znaczy, że chętnie Cię sfotografuję.

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 27

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
konto usunięte

Pozytywna: świetnie się z nią współpracuje, jest oddana temu, co robi, wkłąda w to całe swoje serce i efekty widać w jej kolorowym pf :) Zaangażowana i zabawna osóbka, polecam! :*

konto usunięte

Pozytywna: Bardzo otwarta na pomysły i rozgadana dziewczyna...cierpliwa i bardzo sympatyczna... polecam Anie naprawdę warto :)

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Świetna współpraca, panna fotograf bardzo kreatywna i uzdolniona, polecam!

kahaaa Modelka

Pozytywna: Może i początkująca, ale znająca się na rzeczy Pani Fotograf. Ciekawe ujęcia, wie czego chce, co ułatwia modelce pozowanie. Do tego niezwykle sympatyczna :) Wielki plus :)

konto usunięte

Pozytywna: Świetna dziewczyna i wspaniały fotograf :) Rewlacyjna współpraca, nic dodać nic ująć :) Z chęcią bym to powtórzyła! :D

encantador Modelka

Pozytywna: Ania jest osobą ambitną, która chętnie się uczy i jest otwarta na nowe wyzwania. Jest osobą komunikatywną i szybko nawiązuję kontakty interpersonalne.POLECAM WSPÓŁPRACĘ , przemiła atmosfera: ) Fotograf z wieloma pomysłami, i ogromną kreatywnością.

aguussia94 Modelka

Pozytywna: Po prostu ŚWIETNA :) Pomysły odjechane, profesionalne wykonanie zdjęć :) Na sesji przyjemnie się z nią współpracuje =)

blondie_ Modelka

Pozytywna: To wspaniała dziewczyna, z którą rewelacyjnie mi się współpracowało, WSPÓŁPRACOWAŁO co warto podkreślić. Idealnie przeniosła swój pomysł za pomocą obiektywu. Mam nadzieję, że częściej będę spotykała takich fotografów. Gorąco polecam Anię :)

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Bardzo dobrze przygotowana do sesji od strony technicznej - pełen profesjonalizm :) Efekty sesji jak najbardziej zadowalające, jedne z najbardziej klimatycznych zdjęć jakie posiadam :) Polecam! :)

july5 Modelka

Pozytywna: polecam, fajne pomysły, miła osoba, która przystaje na każde moje wariacje! super :) oby do ponownego zobaczenia! :P