ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

mona_lisa

Fotograf

Fotograf mona_lisa Odwiedzin 17762 Ocena ogólna 5.9

O mnie

Spójrz na świat moimi oczami. 10.07-12.07 WARSZAWA _____________________________________________________ na fejsbuczku https://www.facebook.com/mercland

Doświadczenie

Doświadczenie Niewielkie
Profesja Fotograf
Wiek 30

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
30 września 2015 Maja_Unique Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Gorąco polecam! :)

Zdjęcie zostało usunięte
konto usunięte Modelka

Pozytywna: pełna wspaniałych pomysłów, otwarta i uśmiechnięta, Polecam:)

konto usunięte

Pozytywna: Niesamowita dziewczyna, pełna zapału i energii :) Zawsze uśmiechnięta i bardzo uzdolniona :) Świetna współpraca oraz jej efekty. POLECAM!

cherrilady Fotograf

Pozytywna: Fotomodelka, wizażystka i fotograf w jednym. Wie jak ustawić, żeby dobrze wyglądać na zdjęciu, pięknie maluje. Warto oddać się w jej dłonie, warto stworzyć z nią wspólny projekt. Polecam :):)

verxcocaine Modelka

Pozytywna: Kreatywna, pełna pomysłów, nie bojąca się nowych wyzwań. Przez jej prace przemawia bagaż doświadczeń przed i za obiektywem. POLECAM!

konto usunięte

Pozytywna: Wspaniała pani fotograf z poczuciem humoru ma wiele świetnych pomysłów a do tego sama jest piękną modelka mam nadzieje na dalszą współprace i oczywiscie bardzo polecam :)))

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Jestem jak najbardziej zadowolona z efektow współpracy i jak najbardziej polecam ;)

konto usunięte

Pozytywna: Merc...ufff, myślę,że jedna z najlepiej zapowiadających się fotografek w Polsce, chylę czoła.Zdjęcia są jej życiową pasją.Pani fotograf bardzo wesoła, wyrozumiała, z dystansem do siebie i życia.Praca z nią jest bardzo owocna, a jej zdjęcia zachwycające.

did Modelka

Pozytywna: Otwarta, kreatywna i przede wszystkim wytrwała :) świtenie dostosowuje się do zmiennych warunków i wciąż zaskakuje pomysłami! fotografie - wystarczy spojrzec - czysta finezja :)z gorrrącym serduszkiem polecam panią fotograf :D

konto usunięte

Pozytywna: cudowna istota z ogromnym talentem ! WIdać ze kocha to co robi i sprawia jej to wielką przyjemność. Głowa pełna pomysłow, na sesji czułam sie bardzo swobodnie. POLECAM WSPÓŁPRACE. SUPER FOTOGRAF :))