ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

nachishu

Fotograf

Fotograf nachishu Odwiedzin 978 Ocena ogólna 5.4

O mnie

nie, nie byłabym zainteresowana współpracą. OVER!

Doświadczenie

Doświadczenie Niewielkie
Profesja Fotograf
Wiek 28

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
konto usunięte

Pozytywna: Profesjonalizm, duża dojrzałość, nieszablonowe podejście jeśli chodzi o robienie zdjęć. Jestem jak najbardziej na TAK :)

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Człowiek bomba. Zawsze na wysokości zadania. Stanie nad głową i powie czego chcę. Do niczego nie zmusza, ale pomaga i naprowadza. Jej wizje nie są normalne, ale treściwie wyrażane. Zdecydowanie nadpobudliwa i impulsywna, ale w efekcie to jej tylko pomaga.

a_mochino Modelka

Pozytywna: super zdjęcia, super atmosfera. POLECAM !

songeur Model

Pozytywna: Nastia to czerwonogłowy szaleniec, który mnie pragnie dokarmiać. Efekty pracy widać i mówią same za siebie, stała współpraca bardzo mnie cieszy. Żeby każdy miał takie podejście jak ona to więcej ludzi by chodziło na cudzych nogach.

konto usunięte Fotograf

Pozytywna: Pogoda nam nie dopisała, ale dałyśmy radę. Nastia jest bardzo wesołą i sympatyczną osobą, i bardzo zdolnym fotografem! Podczas sesji było dużo śmiechu i zabawy. :) jak najberdziej polecam i liczę na kolejne sesję :)

emptythought Modelka

Pozytywna: nałogowa nutello żerczyni o duszy niespokojnej, rozchwianej. ponadto uzależniona od herbaty, dobrej muzyki, maxmodels i feacebooka. profesjonalistka w tym co robi - KOCHAM JĄ, normalnie KOCHAM !

konto usunięte Model

Pozytywna: Nastia jest sympayczną,miłą wygadaną osobą,widać że lubi to co robi, ma pełno pomysłów w głowie .Współpraca dlasza jak najbardziej. POLECAM !;)