ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

Onill

Fotograf

Fotograf Onill Odwiedzin 161430 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Rzadko teraz zaglądam - ale możesz zostawić wiadomość Zwykłe, proste portrety, w miejscowościach podanych wyżej, w minimalnym zakresie podanym niżej (chyba, że zaproponuję inaczej) Obserwacja oznacza dla mnie, iż zdjęcia się podobają. By umówić się na sesję, trzeba o tym do mnie napisać :) Lubię to co robię, robię to co lubię - tak po prostu :) TFP, bez weekendów "Czasem najtrudniej jest zrobić najprostsze zdjęcia." Neil Leifer Jeśli ktoś wysłał do mnie wiadomość i nie ma statusu "przeczytanej" napisz jeszcze raz ! Niestety występują problemy z wiadomościami prywatnymi - nie wszystkie dochodzą. Nie wyrażam zgody na kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych tu zdjęć zgodnie z ustawami i ustanowionym prawem itp. itd.

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
16 kwietnia Kmai Modelka

Pozytywna: Powiem tak fotograf na miarę światową. Punktualny, świetnie przygotowany, dbający o to żeby modelką nie zamarzła. Doskonale potrafi ustawić modelkę i dużo można się od niego nauczyć jeśli chodzi o pozowanie. Efekty niesamowite, bardzo uwielbiam zdjęcia z tej sesji. Pozdrawiam serdecznie i polecam

Edytuj Kmai 6.0 27 Kmai Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
09 lutego marvellousgirl Modelka

Pozytywna: Bardzo zaangażowany fotograf, przygotowany, z masą pomysłów. Potrafi doradzić, odpowiednio ustawić modelkę, tak aby ująć całe piękno danej chwili. Ma ogromne poczucie humoru, dzięki czemu praca staje się łatwa i przyjemna :)

Edytuj marvellousgirl 6.0 30 marvellousgirl Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
28 listopada 2017 lidziuniusia Modelka

Pozytywna: Fotograf zaangażowany na 100 procent , zdjęcia robi z wielką pasją i wkłada w to serce dlatego z efektów nie można być niezadowolonym...Dziękuję i mam nadzieję na dalszą współpracę;) uwielbiaam :))

Edytuj lidziuniusia 6.0 45 lidziuniusia Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
02 listopada 2017 Goji Modelka

Pozytywna: Wielkie ukłony, wielki profesjonalizm. Onill zaaranżuje miejsce, zaproponuje stylizacje, na sesję przyjedzie przygotowany i z zapasem dobrego nastroju(: w uzyskaniu oczekiwanych efektów pomoże, pokazując inspirujące zdjęcia. W trakcie sesji atmosfera przyjacielska, zero skrępowania, szczerość, czyli, jak już było powiedziane- profesjonalizm. Kiedy taki fotograf jak Onill spotka się z równie zaangażowaną modelką nic innego nie może się urodzić jak sukces(; życzę mu wielu owocnych współpracy, sama z resztą liczę na kolejne spotkania! (nie polecam bo chcę go na wyłączność ;p)

Edytuj Goji 6.0 20 Goji Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
24 października 2017 GothicAngel Modelka

Pozytywna: Bardzo pozytywny i kompetentny fotograf, polecam współpracę ;)

Edytuj GothicAngel http://www.megamodels.pl/gothicangel 6.0 7 GothicAngel Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
23 października 2017 Doma808 Modelka

Pozytywna: Krzysztof jest bardzo miła i cierpliwa osobą, dba o modelkę. Wie czego chce i stara się to uzyskać. Bardzo też pomaga i udziela cennych wskazówek modelce :) Do fotografowania jest bardzo przygotowany. Jestem zadowolona z naszej współpracy :)

Edytuj Doma808 6.0 37 Doma808 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
22 września 2017 doominikaf Modelka

Pozytywna: Bardzo polecam współpracę z fotografem. Przede wszystkim bardzo miła atmosfera na sesji, ma bardzo dużo pomysłów, jest kreatywny dzięki czemu zdjęcia wyglądają w efekcie końcowym rewelacyjnie. Bardzo zaangażowany w swoją pracę i cierpliwy! :)

Edytuj doominikaf 6.0 24 doominikaf Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
13 września 2017 golden_touch Modelka

Pozytywna: Znakomity Fotograf, fantastyczne podejście do modelki, słowny i rzeczowy, wprowadzający miłą atmosferę na sesji! Efekty pracy przeszły moje oczekiwania, mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy:):) Polecam serdecznie!

Edytuj golden_touch 6.0 31 golden_touch Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
31 sierpnia 2017 s_cz Modelka

Pozytywna: Bardzo miły i słowny fotograf :) Widać, że zależy mu na udanych ujęciach, a fotografia to jego wielka pasja.
Serdecznie polecam współpracę ;)

Edytuj s_cz 6.0 23 s_cz Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
26 lipca 2017 Aleksandra20m Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Przede wszystkim świetne podejście do człowieka. Bardzo pomocny dla osoby bez większego doświadczenia. Miły, uprzejmy oraz zabawny. Łatwo wprowadza luźna atmosferę, swoim podejściem szybko sprawia że cały stres schodzi. Do robienia zdjęć podejście bardzo profesjonalne. Nie trzeba mu wiele by zarobic dobre zdjęcie. Jego dobre oko sprawia że w zwykłym miejscu powstają niezwykle zdjęcia.

Edytuj Aleksandra20m 6.0 30 Aleksandra20m Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja