ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

pawelbara

Fotograf

Fotograf pawelbara Odwiedzin 487 Ocena ogólna 5.9

O mnie

Podejmę współpracę z każdym. Dot. niewielkiego dośw. Modelki/Modele- sejsa? Owszem, jednak obowiązuje cennik przedpłaty: 20zł 3city, 50zł województwo, 100 reszta kraju. Pojawisz się na sesji oddam, nie pojawisz kasa dla mnie.

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek 29

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
konto usunięte Model

Pozytywna: Polecam ,fotograf zdolny do poświęceń ,miły,sympatyczny konkretny.

konto usunięte Fryzjer

Pozytywna: świetny fotograf, zdjęcia idealne - takie jak chciałam zawsze mieć :D wyraźne, nasycone kolory, oby do następnego!

apes Model

Pozytywna: Bardzo polecam! Sympatyczny i świetny fotograf!! Miło się współpracuje!! :)

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Przyjemna i wesoła atmosfera podczas sesji, ułatwiająca współpracę. Oczywiście polecam bo to mój osobisty fotograf (; *;

konto usunięte

Pozytywna: Wesoly Pan fotograf.. duzo smiechu.Swobodna i mila wspolpraca. Zmian na niebie sie nie obawia..Umie pracowac w deszczu ;D

konto usunięte

Pozytywna: utalentowany, zaangażowany w zdjęcia, perfekcjonista w każdym calu! atmosfera fenomenalna a efekty rewelacyjne! polecam w 100%!

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Całość wyszła znakomicie ^^ Młody artysta :D A na dodatek w baaardzo ale to bardzo zabawnej atmosferze spędziłam czas. Paweł w swoje zdjęcia wkłada bardzo dużo pracy. Polecam ;)

konto usunięte

Pozytywna: Z zazdrości nie polecam, gdyż jest przemiły, przefajny, przezabawny... Współpraca z nim to czysta przyjemność :) Dzień spędzony mega fajnie, a efekty rewelacyjne! Mam nadzieje, że jeszcze się spotkamy:)

dzoaanaa Modelka

Pozytywna:

marta_r Modelka

Pozytywna: Hehe, uwielbiam jego śmiech który wprost dobija!:D Świetnie było, szybko i sprawnie bez zadnych problemów! Naprawde świetnie się bawiłam na sesji z nim!:) Polecam!:D