ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

pmm

Fotograf

Fotograf pmm Odwiedzin 36741 Ocena ogólna 5.9

O mnie

Fotografia jest formą poszukiwania, eksperymentem pozbawionym szans na ukończenie... każde naciśnięcie spustu migawki jest nowym doświadczeniem. Nie udaję artysty, lecz staram się unikać fotograficznej grafomanii. Nie fetyszyzuję sprzętu fotograficznego, nie dorabiam ideologii ani nie szukam drugiego dna w tym, co robię. Staram się tworzyć proste, poprawne technicznie zdjęcia i cały czas się rozwijam. Interesuje mnie szerokie spektrum fotografii. Poszukuję modelek na zasadach TFP (umowa pisemna). Nie obiecuję "ładnych zdjęć", ale postaram się abyśmy wspólnie stworzyli dobre fotografie. * Uwagi formalne * Część moich prac to akty. Są to fotografie dla osób pełnoletnich, dojrzałych i stabilnych emocjonalnie. Nie życzę sobie komentarzy na temat wyglądu modelek oraz taniego moralizatorstwa. Moje portfolio ma więcej, niż jedną stronę (zapraszam do zapoznania się). Wszystkie moje prace są objęte prawem autorskim (USTAWA z dnia 4 lutego 1994r. "o prawie autorskim i prawach pokrewnych&qu

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
13 maja 2018
konto usunięte Modelka
Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Bardzo fajna współpraca. Paweł jest bardzo otwartym i wesołym człowiekiem, podczas zdjęć sypie mnóstwem ciekawostek (na przykład odnośnie miejsca w którym właśnie jesteśmy). Ma mnóstwo pomysłów i nie zamyka się na sugestie modelki. Chętnie jeszcze wrócę do Niego na zdjęcia. Polecam :D

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
20 listopada 2017
konto usunięte Modelka
Zobacz wystawioną referencję

Neutralna: Współpraca z Fotografem była jedynie sesją zapoznawczą, przebiegała spontanicznie i miłej atmosferze dopiero podczas korespondencji wtórnej fotograf zaczął zmieniać nastawieni i odwołał kolejne zdjęcia. Sesja zdjęciowa trwała o połowę za długo, ponieważ nie obyło się bez ciągłej przerwy na papierosa. Fotograf bardzo długo wywiązywał się z przekazania mi zdjęć. Jednak nie mogę ująć Panu fotografowi rewelacyjnego podkładu technicznego oraz merytorycznego. Gdyby nie dyskomfort odczuwalny przy obcowaniu fotografa z osobą trzecią na pewno współpraca przebiegła by bardziej owocnie.
Mimo wszytko polecam Fotografa, jednak zalecam przygotowanie się fizyczne i psychiczne na długie godziny pracy i czytelne przedstawienie warunków współpracy.

Zdjęcie zostało usunięte
25 czerwca 2017 AnetaZwierz Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Bardzo pozytywna współpraca! Fotograf przygotowany do swojej pracy, profesjonalny i punktualny :) Ma zabawne pomysły, zdecydowanie kreatywna dusza! Nie obrabia specjalnie zdjęć, a wychodzą mu bardzo ładne. Fotografowanie to jego pasja i to widać i czuć :) Bardzo polecam!

Edytuj AnetaZwierz 6.0 1 AnetaZwierz Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja