ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

tadeuszm

Fotograf

Fotograf tadeuszm Odwiedzin 199067 Ocena ogólna 5.9

O mnie

Kilka najbardziej udanych zdjęć zabierasz z sobą po sesji fotograficznej ..........................Dziewczynom którym wydaje się ze są niefotogeniczne udowadniam ze jest odwrotnie............................. Piękno nagiej KOBIETY tkwi w jej naturalności Jeżeli jesteś zainteresowana współpracą pisz śmiało:) . Masz problem ze zrobieniem zdjęć do portfolio na początek kariery fotomodelki. Coś wymyślimy ,chciałbym przetestować parę swoich pomysłów, a także Twoich, telefon + 48 603891277 . e-mail tadeusz.marosz@gmail.com TYLKO FOTOGRAFUJĘ nie mam ochoty na bzdety Jeżeli obserwuję jakiś profil tzn. że chętnie podjąłbym współpracę więc można śmiało do mnie napisać. Zapraszam na sesję fotograficzną tylko LUBIN ( dolnośląskie ) Na razie Nie mam studia :D Pstrykam tu, pstrykam tam, zawsze jakoś radę dam :) Zapraszam przed obiektyw - tylko TFP... Fotografuję piegi i spojrzenia: ładne, brzydkie, zamyślone, zaskoczone, w dal, "wilkiem", zezem, sexy, ironiczne, mroczne, ................

Doświadczenie

Doświadczenie -
Profesja Fotograf
Wiek 50

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Fotograf o bardzo dużym doświadczeniu.Potrafi ukazać kobiece piękno i uwydatnić wszelkie jej atuty.Bardzo miła atmosfera oraz świetne efekty.Szczerze polecam:)

eesperansaa Modelka

Pozytywna: Polecam Współpracę.Tadeusz Jest Człowiekie Troszkę Krzyczącym przy Zdjęciach Ale To mobilizuje i Pomaga w Lepszym Efekce Zdjec:) Pomysłowy, Uczciwy, Gadatliwy i Miły:) GORĄCO polecam -100% wyluzowanie z Oby dwu Stron:)

czarnulka620 Modelka

Pozytywna: W 100% polecam,duzo sie przy nim nauczyłam:)No i na modelki trzeba krzyczec bo one sie czasem wogole nie sluchają;)

konto usunięte

Pozytywna: Potrafi przywrócić wiarę we własne możliwości, ukierunkowuje początkujące modelki. Polecam serdecznie :)

konto usunięte

Pozytywna: polecam

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Tadeusz jest zabawny, miły i uparty (ale nie tak bardzo, jak ja :)). Sesja powiedziałabym lekko burzliwa, ale zdjęcia są ok. Dziękuję :)

charme Wizażysta

Pozytywna: fotograf artysta,z wlasna wizja o specyficznym poczuciu humoru.bardzo zaangazowany w swoja prace,widac ze to jego pasja.

alegna Modelka

Pozytywna: fotograf artysta,z wlasna wizja o specyficznym poczuciu humoru.bardzo zaangazowany w swoja prace,widac ze to jego pasja.

leylaen Modelka

Pozytywna: Polecam w 100% :) Miły i zabawny . aSpontaniczne pomysły :)

konto usunięte

Neutralna: Polecam ;)