ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

zawadzki

Fotograf

Fotograf zawadzki Odwiedzin 47914 Ocena ogólna 5.4

O mnie

Fotografik,dziennikarz Nawiąże współpracę z modelkami i modelami, chętnie modelki w ciąży! rude lub piegowate! Nie gryzę lecz wymagam swietnego pozowania ;)

Doświadczenie

Doświadczenie Niewielkie
Profesja Fotograf
Wiek 46

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
fotoparanoja Fotograf

Pozytywna: Kto stanie przed Jego obiektywem jest już wyróżniony. Praca z Grzegorzem to zdobywanie kolejnego doświadczenia, uczenia się i odnajdywania siebie, pokazuje wiele dróżek, trzeba tylko dobrze słuchać i potem umiejętnie to wdrożyć w życie. Dziękuję Grzegorzu

konto usunięte

Pozytywna: to była moja pierwsza sesja i byłam po niej niezmiernie wykończona, ALE nikomu innemu nie udało mnie się tak zachwycająco sfocić i nikt inny nie potrafił mnie tak poprowadzić. a poza tym super człowiek :)

konto usunięte Fotograf

Pozytywna: Pełny profesjonalizm, zaufanie, niebywałe skupienie, precyzja i zdumiewające efekty.

konto usunięte Model

Pozytywna: Sesja spokojna, bez nerwow i pospiechu co bardzo cenię. podchodzi do sesji z pasją i zaangażowaniem, chce się z nim pracować. Człowiek który zna się na rzeczy czym są zdjęcia. Polecam !!!

konto usunięte Modelka

Pozytywna: 100 % profesjonalista, kontaktowy :) sesja spokojna, bez nerwow i pospiechu co bardzo cenię. podchodzi do sesji z pasją i zaangażowaniem, chce się z nim pracować. i oczywiście nieziemskie efekty, co zresztą widać :)

konto usunięte

Pozytywna: świetny fotograf .. miła i jak widac w portfolio owocna współpraca

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Fotograf z najwyższej półki. Pasjonata, profesjonalista, świetnie poprowadzi modelkę, która dopiero zaczyna. Sesja z Grzegorzem to ZASZCZYT!!!

kamazfutra Modelka

Pozytywna:

konto usunięte Modelka

Pozytywna:

konto usunięte

Pozytywna: Ekscentryczny indywidualista o pieknym głosie. Inteligentny i wrażliwy o starej duszy.... i chyba nie muszę wspominac o aspekcie artystycznym.....gorąco polecam!