ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

zdjeciaoli

Fotograf

Fotograf zdjeciaoli Odwiedzin 2925 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Pełne portfolio: http://www.aleksandrabryla.com/ FB: https://www.facebook.com/zdjeciaoli/ Współpraca TFP tylko z wybranymi osobami. Bardziej niż doświadczenie liczy się dla mnie fotogeniczna twarz, szczupła sylwetka i zapał do pracy. Dużym atutem są umiejętności aktorskie. Napisz, zobaczymy co uda nam się razem stworzyć :) ____ Szukam wizażystów, fryzjerów, stylistów i projektantów do sesji TFP na terenie Bielska-Białej!

Doświadczenie

Doświadczenie -
Profesja Fotograf
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
20 sierpnia 2017 komowskaalicja2 Modelka

Pozytywna: Ola to naprawdę dobry fotograf, mogę polecić bez żadnego zawahania. Jest przygotowana, punktualna, a przede wszystkim dokładna i wie jaki efekt końcowy chce osiągnąć. Nie mogę zapomnieć także o świetnej atmosferze podczas trwania sesji, czułam sie luźno, Ola dawała przydatne wskazówki.
Polecam!

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
05 lipca 2017 Indiee Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Współpraca z Olą należy do BARDZO, BARDZO udanych! Fotograf z konkretną wizją, przygotowany od A do Z - od ubrań po zrobienie makijażu. Trafiłam na profil Oli przypadkiem i od razu zakochałam się w jej stylu *.* Atmosfera na sesji bardzo miła, Ola jest bardzo ciepłą i pełną energii osobą, w której towarzystwie czas mija bardzo szybko. Ponadto jest bardzo kreatywna, szybko wpada na świetne pomysły związane ze stylizacją czy rekwizytami. Efekty naszej współpracy !FENOMENALNE!, Ola cudownie patrzy na świat, ukazuje kawałek duszy, wręcz hipnotyzuje zdjęciami. Posiada niezwykłą wrażliwość, którą pięknie przedstawia za pomocą fotografii. BARDZOOO, A TO BARDZOO POLECAAAAMMM!!! ;)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
24 maja 2017 msbv Modelka

Pozytywna: Świetna współpraca z Olą! efekt końcowy sesji zadowalający. Polecam serdecznie! :)

Zdjęcie zostało usunięte
06 lutego 2017 Evvlin Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Przesympatyczna Ola, która wie czego chce.:) Robi wspaniałe,a przede wszystkim oryginalne zdjęcia. Polecam bardzo serdecznie! :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
23 listopada 2016 natkaa987 Modelka

Pozytywna: Ola! Cudowna! Biję od Niej na kilometr piękny uśmiech,pasja, co po prostu samoistnie, świadczy o tym,że no.. Pani Fotograf stwarza warunki podczas sesji,dla modelki, zorganizowane, bezpieczne, piękne! Cenne wskazówki <3
Noi rozmowa podczas Naszej pracy, przede wszystkim, bezcenna :)
Chcę się wracać! <3

Zdjęcie zostało usunięte
15 listopada 2016 Taravel Modelka

Pozytywna: Świetna fotografka potrafiąca wyczarować niesamowite portrety. Z artystycznym spojrzeniem realizuje zaplanowane i spontaniczne ujęcia, a efekty mówią same za siebie. :) Jest profesjonalna, świetnie przygotowana do zdjęć, a sesje z nią to dobrze spędzony czas w miłej atmosferze.
Serdecznie polecam współpracę :)

Edytuj Taravel Modelka: Taravel/Kasia S. 6.0 4 Taravel Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
21 września 2016
konto usunięte Modelka
Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: O Oli można mówić tylko w superlatywach...Świetnie przygotowana, dokładnie wie czego oczekuje od modelki, a co najważniejsze-efekty końcowe powalają na łopatki :) Polecam!

Zdjęcie zostało usunięte
15 sierpnia 2016 welcometomysillylife Modelka

Pozytywna: Ciepła, zdolna, miła, punktualna!
Współpraca bardzo pozytywna i mam nadzieje na kolejne :D

Zdjęcie zostało usunięte