Komu i z jakiej okazji warto podarować bieliznę erotyczną?

Dodano: 11.08.2022
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Komu i z jakiej okazji warto podarować bieliznę erotyczną?
Zdjęcie: Fot. Wybór bielizny erotycznej dla partnerki nie powinien sprawić trudności / materiały promocyjne

Stanowi doskonały pomysł na prezent, ale tylko wówczas, jeśli jest podarowana przez właściwą osobę i z właściwej okazji. Bielizna erotyczna nie musi wzbudzać zakłopotania i peszyć.

 

Przeciwnie, może podkreślać więź, jaka łączy Cię z obdarowywaną osobą i znaczenie konkretnej chwili. Komu zatem wypada wręczyć seksowną bieliznę i kiedy?

 

Kiedy bielizna erotyczna sprawdza się na prezent?


Bielizna erotyczna, jako prezent, sprawdza się w dwóch sytuacjach - seksowne komplety mogą stanowić część upominku dla Panny Młodej lub sugestywny podarunek od niego z okazji rocznicy związku lub ślubu, święta zakochanych bądź urodzin. W każdym przypadku wybór bielizny erotycznej powinien być jednak odpowiednio przemyślany - zwłaszcza że Twoją intencją powinno być zainspirowanie obdarowanej, nie wzbudzenie zakłopotania. Jaki komplet warto wziąć pod uwagę, zależnie od sytuacji? W ofercie polskiej marki Obsessive znajdziesz propozycje odpowiednie na każdą ze wspomnianych okazji.

 

Bielizna erotyczna na Wieczór Panieński


Bielizna erotyczna na Wieczór Panieński nie powinna być zbyt odważna, ani tym bardziej - wulgarna. Wybierając seksowny komplet, koniecznie uwzględnij charakter przyjęcia i styl, jaki preferuje przyszła Panna Młoda. Niezawodnym wyborem okażą się klasyczne komplety bielizny damskiej - seksowne koszulki nocne ze stringami, nieco bardziej zabudowane body z otwartym krokiem albo koronkowe zestawy, łączące biustonosz i stringi z pasem do pończoch i pończochami.


Bielizna erotyczna, którą wybierzesz na Wieczór Panieński, może mieć dowolny kolor - zwłaszcza że Panny Młode w trakcie nocy poślubnej coraz częściej rezygnują z klasycznej bieli, decydując się na głęboką czerwień albo tajemniczą czerń. Taka bielizna jest zdecydowanie bardziej uniwersalna i może towarzyszyć im również podczas innych okazji.


Bielizna erotyczna jako prezent dla niej

 

Wybór bielizny erotycznej dla partnerki nie powinien sprawić trudności. Uwzględniając styl i temperament ukochanej, możesz zdecydować się na zmysłową, kobiecą i subtelną klasykę, obejmującą m.in. transparentne gorsety, zabudowane body z otwartym krokiem i koronkowe komplety bielizny damskiej z półbiustonoszem, kostiumy erotyczne o sugestywnym charakterze (wciąż jednak gustowne i zmysłowe) lub fantazyjne bodystocking, łączące klasyczne body kobiece pończochy.

 

Artykuł sponsorowany

 

materiały promocyjne

 

Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj errorwiki 6.0 0 errorwiki Modelka
Edytuj zaremskar 6.0 0 zaremskar Modelka
Edytuj zaremskar 6.0 1 zaremskar Modelka
Edytuj Pablo456 MUA: Magda Gaś - Sokół 6.0 7 Pablo456 Fotograf
Edytuj Valeriia11 6.0 1 Valeriia11 Modelka
Edytuj fotomaniacbest 6.0 0 fotomaniacbest Fotograf
Edytuj Panoramix4444 6.0 0 Panoramix4444 Fotograf
Edytuj PawD Sesja z Natalią. 6.0 0 PawD Fotograf
Edytuj LUK Victoria

https://www.instagram.com/lukasz_kus/ 6.0 0 LUK Fotograf
Edytuj Sharka Fot. Aiste Hong 6.0 1 Sharka Modelka
Zobacz więcej zdjęć