Konferencja Stylizacji 2015, najważniejsze wydarzenie branży fryzjerskiej tego sezonu

REKLAMA
Konferencja Stylizacji 2015, najważniejsze wydarzenie branży fryzjerskiej tego sezonu

W niedzielę 30. sierpnia w Krakowie odbędzie się druga edycja Konferencji Stylizacji, pokazu fryzjerskich trendów w stylizacji i koloryzacji, który łączy w sobie elementy warsztatów fryzjerskich z artystycznym pokazem. Konferencję organizuje Klaudiusz Iciek wraz z Claudius Hair Treser Academy. MaxModels ma przyjemność patronować temu wyjątkowemu wydarzeniu.


Konferencja Stylizacji to tematyczny pokaz, w ramach którego odbywają się pokazy specjalistów z Claudius Hair Treser Academy, a także partnerów wydarzenia, którzy przeprowadzają konsultacje i prezentacje swoich usług bądź projektów. W tym roku tematem wydarzenia jest motyw cyrku. Pokaz został podzielony na dwie części, gdzie pierwsza, hołdująca klasycznym rozwiązaniom, nazywa się "pryzmat", zaś druga, która stawia na niekonwencjonalne rozwiązania, nosi nazwę "kalejdoskop".

 

 

 

Klaudiusz Iciek z Claudius Hair Treser oraz Andrzej Kawulok z Akademii Kawulok w ramach pokazu "Look&Learn" zaprezentują najnowsze trendy w stylizacji i koloryzacji. Widzowie zobaczą również niesamowite, cyrkowe makijaże, a także stylizacje modowe, przygotowane specjalnie przez Walerię Tokarzewską-Karaszewicz. W ramach wydarzenia odbędą się również prezentacje Versum oraz MaxModels. Przedstawiciele Versum opowiedzą o swoim programie, a także odpowiedzą na pytania uczestników.

 


Claudius Hair Treser Academy - pracownia fryzjerska Klaudiusza Iciek, która od ponad 7. lat zdobywa uznanie na rynku fryzjerskim; czołuje jej postać Klaudiusza Iciek, którego niebagatelne podejście do fryzjerstwa daje swój przejaw w Konferencji, która jest jego autorskim pomysłem; www.claudius.pl


Versum - twórcy stojący za tą marką odpowiedzialni są za rozwój nowoczesnego systemu do zarządzania salonem, który pozwala salonom fryzjerskim rozwinąć się i stworzyć kompleksową usługę, która dba o klienta nawet po wizycie w salonie; www.versum.pl

 

 

 

 

HARMONOGRAM WYDARZENIA


31/08/15, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej "Manggha", ul. Marii Konopnickiej 26, Kraków
• 16:00-17:30 PIERWSZA CZĘŚĆ KONFERENCJI STYLIZACJI
• 17:30 PRZERWA KAWOWA
• 18:00-19:30 DRUGA CZĘŚĆ KONFERENCJI STYLIZACJI
• 21:00 PRZYJĘCIE KOKTAJLOWE

 


ORGANIZATOR

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj wantuch 6.0 6 wantuch Fotograf
Edytuj EPS 6.0 1 EPS Retuszer
Edytuj iwona_migda MODELKA Aleksandra Wrona @_wrona_

STYLIZACJA WŁOSÓW @czuprynkatarnow

MAKE-UP Karolina Chudoba @karola.chudoba Kamila Kopczyńska @koopczynska

MARKA @sos.novski 6.0 2 iwona_migda Fotograf
Edytuj p_nowicki Agata 6.0 0 p_nowicki Fotograf
Edytuj a2best 6.0 1 a2best Fotograf
Edytuj EPS 6.0 0 EPS Retuszer
Edytuj 5minut Kasia Sroga 6.0 0 5minut Modelka
Edytuj olastrzelczyk 6.0 2 olastrzelczyk Modelka
Edytuj 0drodzeni3 Fot: ig nkantoch

Mod: ig abysshell 6.0 0 0drodzeni3 Modelka
Zobacz więcej zdjęć