Konkurs! Wygraj książkę " Sekrety koreańskiego piękna" - ZAKOŃCZONY

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Konkurs! Wygraj książkę

Świetlista, promienna cera, której każdy może pozazdrościć, to nie zasługa dobrego makijażu, lecz jej pielęgnacji. Aby osiągnąć najlepszy efekt, trzeba poświęcić jakiś czas na dokładne oczyszczenie oraz nawilżenie twarzy. Zapewne nie raz obiło ci się o uszy hasło " koreańska pielęgnacja skóry", ale czy wiesz o niej wszystko?

 

Coco Park i Kerry Thompson w swojej książce "Sekrety koreańskiego piękna" (wydawnictwo Quello) podają pogłębione informacje na temat procedury pielęgnacji urody, praktyczne porady oraz rytuały dla każdego typu cery. Niezależnie od tego, czy poznałaś już sekrety urody Koreanek, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w świecie koreańskiego piękna, ta książka pozwoli ci zmienić swój pielęgnacyjny rytuał na bardziej skuteczny.

 

 

Według autorek właściwe zrozumienie cery, zidentyfikowanie jej problemów, jest pierwszym i podstawowym krokiem do piękna. Dzięki ich praktycznym poradom precyzyjnie określisz potrzeby swojej skóry, szczegółowo przyjrzysz się kosmetykom i wybierzesz tylko te, których składniki są dla niej niezbędne, poznasz typy i kategorie produktów i w końcu zbudujesz własny rytuał pielęgnacyjny, dostosowany do twojego typu cery, który zaczniesz wypełniać bez trudu każdego dnia.

 

Ten genialny przewodnik po świecie koreańskiegopiękna sprawi, że z uśmiechem udasz się na zakupy, które nie obciążą twojego portfela, a twoja certa z każdym dniem stanie się wizytówką ciebie. Czytaj więcej >>>


 

 

 

 

 

WYNIKI KONKURSU:

Książki "Sekrety koreańskiego piękna" otrzymują:

 

- Kasia Z

- Martyna T

- Kasia_78

- Nikola Ć

- Karolina W

 

Osoby, które wygrały nagrodę, otrzymały od nas wiadomość e-mail.

Gratulujemy!

 

Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej»
• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej»
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj»

 

 

Regulamin konkursu >>>

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Konkursy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj nat_kaw 6.0 3 nat_kaw Modelka
Edytuj sagaj 6.0 5 sagaj Fotograf
Edytuj Luizah2 6.0 2 Luizah2 Modelka
Edytuj Kabii 6.0 2 Kabii Modelka
Edytuj rain_forest 6.0 1 rain_forest Modelka
Edytuj niki_ 6.0 2 niki_ Modelka
Edytuj acywinska fot. Weronika Młynarska
mua Natalia Migryt
hair Warkocze na wynos 6.0 1 acywinska Modelka
Edytuj PrettyVeganMakeup 6.0 1 PrettyVeganMakeup Wizażysta
Edytuj Nemo2000 #mgasztold wykonano na warsztaty www.foto-team.pl 6.0 0 Nemo2000 Fotograf
Edytuj averonique 6.0 0 averonique Modelka
Zobacz więcej zdjęć