"Królowe second-handów" - zwiastun odc. 5

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA

Macademian Girl znów na tropie ubraniowych okazji! Jakie stylizacje przygotują kolejne uczestniczki programu "Królowe second-handów"? Zobaczcie zwiastun nowego odcinka.

 

Program "Królowe second-handów" doskonale koresponduje z zainteresowaniem jakim cieszą się w Polsce sklepy z używaną odzieżą. Pokazuje, że buszowanie w nich to sposób na ciekawe hobby, zwłaszcza dla zapalonych fashionistek.

 

 

W każdym odcinku „Królowych second-handu" o zwycięstwo zawalczą dwie uczestniczki, które zaprezentują własne stylizacje na zadany temat. Czas na upolowanie konkretnego stroju to dwadzieścia minut. Ich kreacje oceni znana blogerka modowa Macademian Girl oraz przypadkowi przechodnie, których zadaniem będzie wybranie droższej stylizacji, nie wiedząc o tym, że wszystkie elementy stroju zostały zakupione za przysłowiowe „grosze" w second-handzie. Tytuł królowej trafia do uczestniczki, której stylizacja została wyceniona na droższą.

 

Królowe second-handów: Zwiastun 5 odcinka na INTERIA.TV.

 

W tym odcinku o zwycięstwo zmierzą się dwie całkiem odmienne osobowości. Monika - młoda dziennikarka, która zakupami w second handzie urozmaica swoją codzienną garderobę oraz Matylda - pełna energii amazonka, której ubrania z second handu dostają drugą szansę. Czy przechodnie postawią na odważny styl Matyldy, czy też wybiorą spokojną stylizację proponowaną przez Monikę?

 


MONIKA MASZKIEWICZ 25L, dziennikarka portalu show biznesowego. W pracy jak i w życiu nie znosi rutyny. W second handach poluje na perełki, które z powodzeniem łączy z klasycznymi ubraniami z sieciówek.

 

 

MATYLDA SOĆKO - 22l, pracuje jako menadżer klubokawiarni, kocha ludzi, konie i fantastyczne książki. Kupionym ubraniom w second handzie nadaje drugie życie.

 

 

Za którą z dziewczyn tym razem będziecie trzymać kciuki?

 

Premiera nowego odcinka „Królowych second-handów" już we wtorek o 22:00 tylko w telewizji Lifetime.

 

 

 

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj MariaAlexandra Wspomnienia palą mnie jak słońce... 6.0 16 MariaAlexandra Modelka
Edytuj MissM 6.0 5 MissM Modelka
Edytuj j_wlodarska 6.0 1 j_wlodarska Modelka
Edytuj luwoo 5.8 0 luwoo Fotograf
Edytuj MariaAlexandra Wracam z nieba, mam ziemię u stóp... 6.0 6 MariaAlexandra Modelka
Edytuj j_wlodarska 6.0 1 j_wlodarska Modelka
Edytuj MariaAlexandra Twoje życie to Twoje największe dzieło... 6.0 8 MariaAlexandra Modelka
Zobacz więcej zdjęć