"Królowe second-handów" - zwiastun odc. 6

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA

W najbliższym odcinku "Królowych second-handów" po raz pierwszy wystąpią gwiazdy! Zobaczcie, jak Ada Fijał i Aleksandra Szwed poradzą sobie z presją czasu i tematem zadania. Która z nich stworzy zwycięską stylizację za niską cenę?

 

To pierwszy specjalny odcinek z udziałem gwiazd, czyli Ady Fijał i Aleksandry Szwed. Ada Fijał to aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Nie boi się odważnych połączeń, świetnie bawi się swoimi stylizacjami. Aleksandra Szwed to również aktorka, piosenkarka, prezenterka oraz modelka. Chętnie uczestniczy w pokazach mody i projektuje stylowe kreacje. Obie Panie łączy również zamiłowanie do zakupów w second-handach. Zobaczcie zwiastun odcinka, w którym powalczą o tytuł Królowej second-handów!

 

Królowe second-handów: Zwiastun 6. odcinka na INTERIA.TV.

 

Ada Fijał jest aktorką filmową, telewizyjną i teatralną. W 2016 roku wróciła w teatralne deski stolicy. Gra główną kobiecą rolę w spektaklu Jarosława Grzelki "Tajna Misja", który obecnie wystawiany jest w teatrze Imka. Poza tym, Ada jest pasjonatką mody.

 

 

Aleksandra Szwed to utalentowana aktorka, piosenkarka, prezenterka, modelka. Z równie wielkim powodzeniem występuje na scenie teatralnej jak i muzycznej. Ma charyzmatyczny soulowy głos i oryginalną urodę.

 

 

Jak przechodnie ocenią ich wybory modowe? Dowiemy się w najbliższym odcinku, który zobaczymy już we wtorek, 14 listopada o godz. 22:00 w telewizji Lifetime. Powtórkę odcinka będzie można zobaczyć w środę o godz. 17:30.


 

 

 


 

Redakcja MaxModels/Materiały prasowe

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj maxd 6.0 4 maxd Fotograf
Edytuj dobelek 6.0 10 dobelek Fotograf
Edytuj Metamorff Strach, że człowiek nie jest niczym więcej niż sumą prostych mechanicznych sztuczek i substancji chemicznych…. Mówiąc inaczej, strach, że zjawisko zwane człowiekiem, tak naprawdę jest tylko formą nicości.
(Ghost in the Shell 2) 6.0 3 Metamorff Model
Edytuj KatjaP styczeń 2018 6.0 44 KatjaP Modelka
Edytuj black_clouds 6.0 27 black_clouds Fotograf
Edytuj noir_soleil 6.0 10 noir_soleil Wizażysta
Edytuj NickMC 6.0 18 NickMC Fotograf
Edytuj lisiowa 6.0 3 lisiowa Modelka
Edytuj mgierymm 6.0 16 mgierymm Modelka
Zobacz więcej zdjęć