Kto zamieszkał w domu "Top Model"? Znamy finałową piętnastkę!

REKLAMA
REKLAMA
Kto zamieszkał w domu

Rywalizacja w „Top Model 8” zaostrza się! W trzecim odcinku programu uczestnicy wybrani podczas castingów stoczyli walkę o miejsce w finałowej piętnastce na tzw. bootcampie. Sprawdźcie, kto z aspirujących modeli i modelek najlepiej poradził sobie z przygotowanymi zadaniami, a kto musiał się pożegnać z marzeniami o karierze w świecie mody!

 

 

Podczas castingów uczestnicy walczyli o ostanie miejsca na bootcampie. Na jury najlepsze wrażenie zrobił Radek Czekański, który od zawsze chciał zostać modelem. Spełnienie marzenia utrudniały mu jednak duże problemy z odżywianiem, czego skutkiem była zbyt wychudzona sylwetka. Do kolejnego etapu show awansowała również Kinga Dębska, która próbowała już swoich sił w niemieckiej edycji „Top Model" oraz Julia Czajko i Ola Kun.

 

 

Zacięta walka o miejce w domu "Top Model"

 

W Warszawie uczestnicy rozpoczęli walkę o awans do kolejnego etapu programu. Po zakończonych castingach grupa uczestników wybranych przez jury przyjechała do Warszawy. To właśnie w stolicy Polski eksperci mieli zadecydować, kto znajdzie się w finałowej piętnastce! Kandydaci do tytułu „Top Model" zostali podzieleni na cztery ekipy. Każda z nich pracowała pod okiem jednego z jurorów. Zadaniem uczestników było nie tylko pozowanie w swojej pierwszej sesji zdjęciowej. Modele i modelki mieli również wymyślić koncepcję zdjęcia oraz przygotować stylizację w.... 15 minut!


Pod surowym okiem Kasi Sokołowskiej odbyły się dwie sesje zdjęciowe. Zdjęcia w skateparku wykonywał Mateusz Masternak. Najlepsze wrażenie zrobił na Kasi Dawid, którego ekspertka nazwała prawdziwym odkryciem oraz Kinga i Marcin. Podczas pierwszego zadania odpadł Patryk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 16, 2019 o 12:54 PDT

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 16, 2019 o 1:01 PDT

Na nadwiślanskiej plaży odbyły się sesje zdjęciowe dwóch grup dowodzonych przez Dawida Wolińskiego. Tym razem uczestnicy pozowali przed obiektywem fotografa Filipa Zwierzchowskiego. Już w trakcie sesji okazało się, że nie wszyscy są w stanie sprostać wysokim wymaganiom jurora, w trakcie wykonywania zadania opadała Jola.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 16, 2019 o 12:56 PDT

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 16, 2019 o 1:01 PDT

Dwie grupy Marcina Tyszki miały do odegrania przed obiektywem imprezę. Podczas wykonywania tego zadania popłynęły pierwsze łzy związane z narastającym napięciem pomiędzy uczestnikami oraz coraz większą rywalizacją. Na brak współpracy najbardziej skarżyła się Vanessa. Praca dziewczyny przed obiektywem mocno rozczarowała Marcina Tyszkę, który powiedział: "Wyglądasz jak miss kurnika". Najlepiej przed obiektywem poradzili sobie natomiast Staszek i Kinga.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 16, 2019 o 1:03 PDT

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 16, 2019 o 1:07 PDT

Sesja w klimacie miejskiego koncertu czekała z kolei na dwie ekipy dowodzone przez Joannę Krupę. Wśród aspirujących modeli i modelek zdecydowanie wyróżniały się Martyna, Magdalena oraz Denis, który ponownie oczarował Joannę Krupę! Podczas tego zadania odpadł Mateusz, który nie poradził sobie na sesji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 16, 2019 o 1:04 PDT

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 16, 2019 o 1:08 PDT

Czas na pierwsze eliminacje

 

W drugim zadaniu kandydaci do tytułu „Top Model" mieli wziąć udział w pokazie mody. Tym razem mieli aż dzień na przygotowania, między innymi na naukę chodzenia po wybiegu pod okiem Kasi Sokołowskiej. Trudności przysporzyły modelom i modelkom przede wszystkim stylizacje wybrane dla nich przez jurorów. Niektóre z modelek po raz pierwszy chodziły po wybiegu na szpilkach, co dla Olgi skończyło się dość niefortunnym skaleczeniem.


Podczas prób i przymiarek przed pokazem eksperci bacznie przyglądali się wszystkim uczestnikom. Na chwilę przed wyjściem na wybieg okazało się, że pójście w pokazie jest równoznaczne z awansem do kolejnego etapu show. Kto przekonał do siebie jury i przeszedł eliminację? Na wybiegu mieliśmy okazję zobaczyć: Sandrę Dorsz, Anię Jaroszewską, Dawida Woskanianina, Denisa Chmielewskiego, Magdę Karwacką, Olgę Kleczkowską, Radka Czekańskiego, Marcina Chowaniaka, Klaudię Chojnacką, Rafała Torkowskiego, Staszka Obolewicza, Michała Gałę, Kingę Wawrzyniak i Nikolę Furman.

 

Zobacz więcej zdjęć Ani Jaroszewskiej w MaxModels >>>


Więcej zdjęć Klaudii Chojnackiej w MaxModels >>>


Więcej zdjęć Kingi Wawrzyniak w MaxModels >>>

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 16, 2019 o 1:48 PDT

W domu „Top Model" uczestnicy z niecierpliwością oczekiwali na osobę, która podczas castingów zdobyła „złoty bilet", dzięki czemu ominęła etap eliminacji na bootcampie. Kandydaci nic nie wiedzieli o wyróżnionej przez jury osobie, co potęgowało tylko snucie kolejnych domysłów. Mężczyźni chcieli, żeby do programu dołączyła kobieta, a kobiety natomiast, żeby był to mężczyzna.. Klaudię El Dursi powitano w domu z mieszanymi uczuciami. Jej uroda zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie, co zaostrzyło tylko rywalizację pomiędzy uczestnikami. Niektóre z dziewczyn wprost przyznawały, że Klaudia jest dla nich dużą konkurencją.

 

Zobacz więcej zdjęć Klaudii El Dursi w MaxModels >>>

 

Można wyczuć, że wśród uczestników ósmej edycji „Top Model" od początku sezonu panuje dość napięta atmosfera, a wszystko to przez zaostrzającą się rywalizację i ogromną konkurencję! Trzeba jednak przyznać, że w tej edycji skład finałowej piętnastki jest wyjątkowo mocny! Jak myślicie, kto najlepiej wykorzysta swoją szansę na rozpoczęcie kariery w świecie mody?

 

K.Jarosz/Redakcja MaxModels.pl

Zdjęcie główne: TVN/Piotr Filutowski

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj somenutella 6.0 4 somenutella Modelka
Edytuj Invidiose 6.0 1 Invidiose Modelka
Edytuj Saabi97 6.0 3 Saabi97 Modelka
Edytuj darynakuzma 6.0 5 darynakuzma Modelka
Edytuj kasia_chrobak 6.0 4 kasia_chrobak Modelka
Edytuj Angdus 6.0 1 Angdus Modelka
Edytuj Vizar Monika 6.0 8 Vizar Fotograf
Edytuj MagdalenaN94 6.0 2 MagdalenaN94 Modelka
Edytuj MagdalenaN94 6.0 1 MagdalenaN94 Modelka
Zobacz więcej zdjęć